• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو 

باربری اوین | اتوبار اوین 

باربری و اتوبار اوین آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری و اتوبار اوین به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن اوین می باشد.

باربری و اتوبار اوین با بیش از 15 سال سابقه کار و دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه باربری همواره سعی به رعایت تمامی قوانین باربری که موجب به خدمت گذاری بیشتر به مشتریان می شود داشته است.

باربری و اتوبار اوین کادر کاری خود را در رابطه با مسائل مشتری مداری و نحوه ی انجام دادن درست قوانین آموزش می دهد. باربری و اتوبار اوین بارها و اثاثیه های شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید تا مانع از وارد آمدن خسارت مالی به شما گردد .

باربری و اتوبار اوین همچنین هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می کند. باربری و اتوبار اوین دارای ناوگان مجهز حمل و نقل کالا می باشد . باربری و اتوبار اوین بارها و اثاثیه های شما عزیزان را هم در سطح استان تهران و هم به دیگر استان های کشور بار می زند .

باربری و اتوبار اوین ، باربری ارزان و سریع برای ارائه خدمات باربری می باشد . حمل بار کار بسیار حساس و دقیقی است و باربری و اتوبار سرو برای حفظ اثاثیه شما عزیزان از آسیب های احتمالی تمام دقت خود را در حمل بار انجام خواهد داد .

باربری و اتوبار اوین به شما توصیه می کند قبل از جابجایی لوازم الکترونیکی و صوتی و تصویری حتما اتصالات مربوط به کابلها را بررسی می کند. در صورت نیاز از نحوه اتصال کابلها عکس بگیرید تا در هنگام نصب مجدد دچار مشکل نشوید. باربری و اتوبار اوین

حمل بار در سطح استان تهران و همچنین حمل بار از تهران به شهرستان توسط باربری اوین .

شماره تماس باربری و اتوبار اوین : 22096794

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction