• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار بهجت آباد

باربری بهجت آباد | باربری ارزان | وانت تلفنی بهجت آباد

شماره تماس:88584613

برخی از افراد در طول زندگی خود هیچگاه جابجا نمی شوند. برخی دیگر اما به دنبال یافتن محیط، شغل، خانه و یا حتی آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. نقل مکان به خانه ای دیگر و نقل مکان می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد اما قبل از آن یکسری کارها از قبیل جمع آوری و بسته بندی کالاها باید انجام دهید که شاید برای شما طاقت فرسا و زمانبر باشد.

باربری و اتوبار سرو در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه بهجت آباد می‌ باشد. باربری و اتوبار بهجت آباد همواره به فکر منافع مشتریان خود است. در همین راستا اقدام به بیمه نمودن تمام اثاثیه قبل از بار زدن آنها می نماید. در صورتی که لوازم شما در هنگام جابه جایی صدمه دید می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. 

شما می توانید برای حمل اثاثیه هایی که از فروشگاه ها خریداری می کنید با باربری و اتوبار بهجت آباد تماس بگیرید. مشاوران ما می توانند برای شما توضیح دهند که چگونه می توانید تلویزیون، مبلمان،میز ناهارخوری، کمدهای بزرگ را بسته بندی کنید تا آسیب نبینند.

اگر به دنبال باربری و اتوبار ارزان هستید ما به شما باربری و اتوبار بهجت آباد را پیشنهاد می کنیم. باربری و اتوبار بهجت آباد نامی آشنا در عرصه باربری

باربری و اتوبار بهجت آباد از مشغله های خانواده ها خبر دارد. برای همین برای رفاه حال مشتریان خود خدمت بسته بندی لوازم را نیز ارائه کرده است. این باربری برای بسته بندی از کارتون های 5 لایه و محکم و همچنین کارتونهای مخصوص بسته بندی لباس ( رگالدار ) استفاده می کند. 

برای اجاره کامیون دو نکته را در نظر داشته باشید. نکته اول اینکه حجم بارهایتان را محاسبه کنید و متناسب با آن کامیون اجاره کنید تا به راحتی بتوانید در یک مرحله جابجا شوید. نکته دوم درباره شرکت باربری است که از آن ماشین اجاره می کنید. در انتخاب شرکت باربری دقت داشته باشید که خدمات با کیفیت و هزینه های پایین و منصفانه ای داشته باشد. باربری و اتوبار بهجت آباد

 

باربری ارزان قیمت
باربری و اتوبار بهجت آباد

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction