• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار حکیمیه 

باربری حکیمیه | وانت تلفنی حکیمیه | باربری ارزان

شماره تماس:88584613

باربری و اتوبار سرو در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه حکیمیه می‌ باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز فوری به خدمات باربری داشته باشید. باربری حکیمیه به این مسئله آگاه است. اتوبار حکیمیه خدمات خود را به صورت 24 ساعته و انلاین ارائه کرده است.

باربری حکیمیه با توجه به تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. باربری حکیمیه دارای انواع وسایل نقلیه می باشد که با توجه به حجم بار وسیله نقلیه مورد نیاز شما را فراهم می کند. باربری و اتوبار حکیمیه به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد برای همین سعی نموده تا از تجهیزاتی استفاده کند که آلودگی کمتری ایجاد می کنند. باربری و اتوبار حکیمیه 

این باربری قبل از بار زدن لوازم اقدام به بیمه نمودن آنها می کند تا در صورتی که در حین جابه جایی به لوازم آسیبی وارد شد بتوانید خسارت آن را از بیمه پس بگیرید.

هر خانواده ایرانی حداقل یک بار با اثاث کشی رو به رو بوده است. برنامه ریزی برای جمع آوری و بسته بندی لوازم همواره کاری پیچیده و دردسرساز است. باربری و اتوبار حکیمیه به منظور تسهیل اثاث کشی از صفر تا صد کارها را برای شما انجام می دهد.

باربری و اتوبار حکیمیه خدمات تخلیه بار را نیز برای شما ارائه کرده است. اگر بعد از جابجایی خسته هستید و نیاز به کمک دارید می توانید از کارکنان باربری و اتوبار حکیمیه بخواهید تا بارها را برایتان تخلیه کنند. شما با خیالی آسوده منتظر بمانید تا در کوتاه ترین زمان و در نهایت دقت اثاثیه هایتان در محل جدید چیده شوند. باربری و اتوبار حکیمیه

باربری و اتوبار حکیمیه برای تعیین نرخ باربری به سه عامل توجه دارد:

  1.  نوع وسیله نقلیه: با توجه به حجم بار و فصل جابه جایی وسیله نقلیه مناسب انتخاب می شود. نوع سرویس انتخابی هزینه های باربری را تحت تاثیر قرار می دهد.
  2.  مسافت تا مقصد: بسته به اینکه آیا می خواهید حمل و نقل بین شهری باشد یا بین استانی و اینکه مسافت از مبدا تا مقصد چقدر است هزینه ها متفاوت است.
  3.  سرعت جابه جایی: گاهی شما زمان محدودی را برای جابه جایی دارید. سرعت جابه جایی و مدت زمانی که به طول می انجامد بر روی هزینه باربری اثر گذار است.

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای حساس به دما و پزشکی و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربریو اتوبار حکیمیه همواره به فکر منافع و راحتی حال مشتریان خود است لذا خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای این گونه شرایط در نظر گرفته است. باربری و اتوبار حکیمیه

ویژگی های باربری و اتوبار حکیمیه:

  1. تعهد به خدمت
  2. شفافیت کامل در تمام معاملات با مشتریان
  3. ارائه خدمات با کیفیت عالی
  4. بهبود مستمر در خدمات باربری

باربری و اتوبار حکیمیه باعث سازماندهی سریع و آسان حمل و نقل می شود. با اعتماد به باربری و اتوبار حکیمیه اثاث کشی متفاوت و بدون دغدغه فکری را تجربه خواهید کرد. باربری و اتوبار حکیمیه

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

 

باربری حکیمیه ارزان و مطمئن
باربری و اتوبار حکیمیه

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction