• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار دروس 

نمایندگی اتوبار سرو در دروس 

شماره تماس باربری و اتوبار دروس :88584613

باربری و اتوبار سرو در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه دروس می‌ باشد. باربری و اتوبار دروس برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت های احتمالی ناشی از جابجایی ، تمام بارها و اثاثیه های شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید .

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. باربری و اتوبار دروس امکان حمل بار از تهران به شهرستان را برای ساکنین استان تهران فراهم نموده است .باربری و اتوبار دروس دارای ناوگان حمل و نقل مجهز جهت جابجایی بار در سطح استان تهران و به دیگر استان ها می باشد .

باربری و اتوبار دروس با داشتن بیش از 100 کادر کاری ورزیده و کارا در عرصه جابه جایی و حمل نقل، در طول تمام دوران فعالیت خود در عرصه باربری و حمل نقل همواره به این اصل پایبند بوده که جابه جایی را باید رد نهاین دقتو رعایت نکات ایمنی انجام داد و هیچگاه سرعت را قربانی دقت نکرده و نخواهد کرد.

ویژگی که باربری دروس را از سایر باربری ها جدا می کند استفاده از بیمه حمل و نقل، بسته بندی کالاها توسط کارکنان مجرب و آموزش دیده و هزینه باربری مناسب آن است. باربری و اتوبار سرو شعبه دروس

باربری و اتوبار دروس دارای انواع وسایل نقلیه می باشد. باربری دروس با توجه به حجم بار وسیله نقلیه مورد احتیاجتان را فراهم می کند. ماشین های باربری و اتوبار دروس مسقف و موکت کاری شده می باشند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction