• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو شعبه عباس آباد

باربری عباس آباد | وانت تلفنی عباس آباد | باربری ارزان

باربری منطقه 20 شعبه عباس آباد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری به صورت شبانه روزی و درتمام ایام هفته آماده ارائه خدمات می باشد. باربری سرو با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه همیشه و در همه حال سعی خود را نموده است که قوانین را به درستی اجرایی نماید .

هدف اصلی سرو بار در همه حال جلب رضایت مشتری می باشد که خوشبختانه این امر در طی بیش از 15 سال کار باربری و با اعتمادی که مردم شریف تهران به ما داشته اند محقق شده است . باربری بار ها و اثاثیه مشتریان عزیز را به صورت رایگان بیمه می نماید و هزینه باربری را با توجه به نرخ تعین شده توسط اتحادیه حساب می کند . باربری سرو دارای کادری ماهر در زمینه باربری می باشد.

سه عامل مهم در تعیین نرخ باربری :

1. نوع وسیله حمل و نقل

   بسته به حجم بار و انتخاب وسیله نقلیه مورد نیازتان قیمت ها متغییر است.

2. مسافت تا مقصد

    فاصله و دسترسی به مقصد بر روی قیمت تاثیر می گذارد بسته به اینکه آیا می خواهید حمل و نقل بین شهری باشد یا بین استانی .

3. سرعت جابه جایی

   نرخ حمل و نقل به مدت زمان جابه جایی و تحویل کالاهای شما و اینکه آیا مدت زمان خاصی را در نظر دارید متفاوت است.

 

باربری عباس آباد دارای انواع ماشین های باربری می باشد. ماشین های این باربری موکت کاری شده و مسقف است. باربری و اتوبار عباس آباد به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد در همین راستا سعی کرده از وسایل نقلیه ای استفاده کند که آلودگی کمتری را تولید می کند.  شما عزیزان می توانید برای صرف هزینه کمتر از وانت تلفنی باربری و اتوبار عباس آباد استفاده کنید.

باربری و اتوبار عباس آباد به شما پیشنهاد می کند قبل از جابه جایی لوازم الکترونیکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات مربوط به کابل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز از آنها عکس بگیرید تا در هنگام نصب مجدد دچار مشکل نشوید.

باربری و اتوبار عباس آباد همواره به دنبال از بین بردن خطرات، اشتباهات گران قیمت و مهمتر از همه تاخیر در اثاث کشی است. باربری عباس آباد پایین ترین و مقرون به صرفه ترین نرخ های موجود در بازار را بدست آورده که برای مشتریان این باربری بسیار مفید است. باربری و اتوبار عباس آباد متعهد به ارائه خدمات باکیفیت و مدرن با راه حل های نوآورانه است. دفاتر این باربری از لحاظ استراتژیکی در سراسر تهران قرار دارد تا جابجایی را برای همه آسان کنند. باربری و اتوبار عباس آباد

شماره تماس باربری : 88584613

 

باربری عباس آباد ارزان و ایمن
باربری و اتوبار عباس آباد

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction