• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو

باربری نارمک | اتوبار نارمک | وانت تلفنی نارمک

شماره تماس باربری و اتوبار : 88584613

باربری و اتوبار سرو در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه نارمک می‌ باشد. باربری و اتوبار نارمک برای ارائه خدمات باربری و اتوبار به ساکنین نارمک اقدام به استخدام کادر ماهر و آموزش دیده نموده است . 

باربری و اتوبار نارمک سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار نارمک می توانید با صرف هزینه کمتری بارهای خود را جابه جا کنید. باربری و اتوبار نارمک به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد برای همین تلاش کرده تا از تجهیزاتی استفاده کند که آلودگی کمتری ایجاد می کنند.

این باربری به شما پیشنهاد می دهد که قبل از جابجایی لوازم الکترونیکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات مربوط به آنها را بررسی کنید و نحوه اتصال کابل ها را بخاطر بسپاریدتا در هنگام نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید. در صورتی که امکان فراموش کردن نحوه اتصال کابل ها وجود دارد در صورت امکان از آنها عکس بگیرید. باربری و اتوبار نارمک

باربری نارمک همواره خود را در مقابل همشهریان گرامی مسئول می داند لذا قبل از بار زدن لوازم اقدام به بیمه کردن آنها به صورت رایگان می کند. اگر در هنگام جابه جایی متحمل ضرر شدید می توانید هزینه آن را از بیمه پس بگیرید.

باربری و اتوبار نارمک به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی و خوراکی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به اینکار شدید حتما به کارکنان ما اطلاع دهید تا از کارتون های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کنند.

قبل از جابجایی باید کامیون مناسبی اجاره کنید. در اینجا باید به دو نکته توجه کنید اول اینکه حجم بارهایتان را به دقت محاسبه کنید و متناسب با آن کامیون اجاره کنید تا در هنگامی که جابجایی به شهرستان است بتوانید به راحتی با یک سرویس جابجا شوید. دوم اینکه باید از شرکت باربری ماشین اجاره کنید که در کنار خدمات با کیفیت هزینه های پایین و منصفانه ای داشته باشد. باربریو اتوبار نارمک

باربری و اتوبار نارمک به شما توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود اطمینان پیدا کنید:

  1. تعداد موارد حمل شده
  2. خدمات درخواست شده
  3. نوع وسیله نقلیه

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction