• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو

باربری درکه | اتوبار درکه | وانت تلفنی درکه

باربری درکه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین محترم درکه می باشد . باربری درکه برای ارائه هرچه بهتر خدمات باربری برای شما عزیزان ساعات کاری خود را افزایش داده و به صورت 24 درآورده است و همچنین در تمام ایام هفته حتی روز های تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

باربری درکه با توجه به سابقه ی طولانی که در زمینه باربری می باشد با توجه به شرایطی که هم اکنون در بسیاری از خانه ها وجود دارد و مشغله های کاری که اکثر زوج ها با آن روبرو هستند، باربری درکه اندیشیده است تا کار بسته بندی وسایل منزل را انجام دهد.

باربری درکه برای حفظ سلامتی اثاثیه های شما عزیزان از افرادی با تجربه و آموزس دیده در این کار استفاده می کند . باربری درکه برای راحتی حال شما عزیزان در صورتی که شما قصد مهاجرت به استانی دیگر و یا قصد دارید بارهای خود را به یکی از شهرک صنعتی های کشور بار بزنید ، باربری درکه در خدمت شما عزیزان است.

باربری درکه تمامی بارها و اثاثیه های منازل را به صورت رایگان بیمه می نماید. در صورتی که اثاث شما در حین جابجایی آسیب دید می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. باربری و اتوبار درکه تمام هزینه های باربری را با توجه به نرخ مشخص شده اتحادیه حساب می نماید.

باربری و اتوبار درکه به شما توصیه می کند بارهای اندک و خرده ریز خود را با وانت تلفنی باربری و اتوبار درکه جابجا کنید. با استفاده از وانت تلفنی درکه می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و با صرف هزینه کمتری بارها را جابجا کنید. باربری و اتوبار درکه

باربری و اتوبار درکه هزینه های مربوط به باربری را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه باربری حساب می کند. در تعیین نرخ باربری عوامل زیادی تاثیر دارد از جمله:

  1. نوع وسیله نقلیه
  2. مسافت از مبدا تا مقصد
  3. سرعت جابجایی

شما می توانید سرویس متناسب با بودجه و زمان خود را انتخاب کنید. باربری و اتوبار درکه

شماره تماس باربری درکه : 22096794

باربری درکه
باربری و اتوبار درکه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction