• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 0912-8915218

باربری و اتوبار تهرانپارس 

باربری تهرانپارس | اتوبار تهرانپارس | وانت تلفنی تهرانپارس

باربری و اتوبار تهرانپارس در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه تهرانپارس می‌ باشد. باربری تهرانپارس به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین تهرانپارس می باشد.

باربری تهرانپارس برای ارائه خدمات با کیفیت سعی در استخدام کارکنان ماهر، توانا، صبور و ... نموده است تا باربری تهرانپارس بتواند خدماتی که قرار است از سوی شرکت او ارائه شود را برای مشتریان ضمانت نماید.

باربری تهرانپارس تمامی بارها و اثاثیه های منازل شما عزیزان را قبل از حرکت به صورت رایگان بیمه می نماید. دلیل بیمه نمودن بارها و اثاثیه های منازل این است که در صورت وقوع حادثه ی هزینه ای که شما عزیزان ضرر کرده اید توسط بیمه به شما برگردانده شود.

باربری سرو شعبه تهرانپارس کار خود را با هدف جلب رضایت مشتری آغاز کرده وهمیشه رضایت مشتری یکی از اولویت های باربری تهرانپارس بوده و هست. باربری و اتوبار سرو شعبه تهرانپارس..

باربری تهرانپارس دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد و برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد. باربری و اتوبار تهرانپارس تمام هزینه های باربری را با توجه نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری حساب می نماید .در تعیین نرخ باربری چند عامل دخالت دارند که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع سرویس
 2. مسافت از مبدا تا مقصد
 3. سرعت جابه جایی

قبل از بار زدن اثاثیه ها باید آنها را بسته بندی کنید. در صورت تمایل شما کارکنان باربری و اتوبار تهرانپارس این کار را برای شما انجام می دهند. در بسته بندی رعایت نکات زیر برای جلوگیری از وارد شدن ضرر به اثاثیه ها لازم و ضروری است:

 1. جعبه مناسب: یکی از دلایل مهم در سلامت کالاها جنس و مقاومت کارتون استفاده شده برای بسته بندی است. برای بسته بندی باید کارتون محکم و جند لایه استفاده شود.
 2. استفاده بهینه از جعبه: در هنگام جابه جایی باید سعی شود متناسب با فضای کارتون در آن وسیله چید نه بیشتر و نه کمتر زیرا هر کدام از این دو مورد به نحوی باعث وارد شدن خسارت به لوازم می شوند.
 3. استفاده از نوارچسب: برای بستن درب کارتون و مانع شدن از بیرون ریختن اسباب باید حتما از نوارچسب استفاده شود.

با اعتماد به باربری و اتوبار تهرانپارس اثاث کشی راحت و بدون دغدغه فکری را تجربه کنید.

حمل و نقل کالاها در سراسر شهر معمولا با کامیون صورت می گیرد. باربری و اتوبار تهرانپارس تمام مسیرهای سطح شهر تهران و از تهران به شهرستان را می داند و برای حمل کالاهای شما همواره بهترین مسیر، سریعترین راه و ایمنترین جاده را انتخاب می کند. ابن باربری دارای رانندگانی ماهر است که تمام تلاش خود را برای سالم رساندن اثاثیه های شما به مقصد می کنند. باربری و اتوبار تهرانپارس

آیا شما بسته یا باری دارید که باید به سرعت حمل و جابجا شود؟ شما می توانید از باربری پیشتاز استفاده نمایید. باربری پیشتاز در کوتاه ترین زمان ممکن بارهای شما را به مقصد مورد نظر می رساند. باربری و اتوبار تهرانپاس خدمات باربری پیشتاز را برای شما ارائه کرده است. باربری و اتوبار تهرانپارس

باربری و اتوبار تهرانپارس دارای انواع وسایل نقلیه باربری از کامیون های بزرگ تا وانت بار و نیسان بار می باشد. ماشین های این باربری مسقف و موکت کاری شده هستند و دارای بیمه حمل و نقل نیز می باشند. باربری تهرانپارس با توجه به حجم بارهایتان و فصل جابجایی کامیون مناسب و مورد نیازتان را فراهم می کند. باربری و اتوبار تهرانپارس

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی و حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار تهرانپارس همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای اینگونه شرایط در نظر گرفته است. باربری و اتوبار تهرانپارس

ویزگی های باربری و اتوبار تهرانپارس:

 1. تعهد به خدمت
 2. شفافیت کامل در تمام معاملات با مشتریان
 3. ارائه خدمات با کیفیت عالی
 4. بهبود مستمر در خدمات باربری

شماره تماس باربری و اتوبار تهرانپارس :88584613

 

باربری ارزان
باربری و اتوبار تهرانپارس

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction