• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار تهرانپارس 

نمایندگی اتوبار سرو در تهرانپارس 

شماره تماس باربری و اتوبار تهرانپارس :88584613

باربری و اتوبار تهرانپارس در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه تهرانپارس می‌ باشد. باربری تهرانپارس به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین تهرانپارس می باشد.

باربری تهرانپارس برای ارائه خدمات با کیفیت سعی در استخدام کارکنان ماهر ، توانا ، صبور و ... نموده است تا باربری تهرانپارس بتواند خدماتی که قرار است از سوی شرکت او ارائه شود را برای مشتریان ضمانت نماید .

باربری تهرانپارس تمامی بارها و اثاثیه های منازل شما عزیزان را قبل از حرکت به صورت رایگان بیمه می نماید . دلیل بیمه نمودن بارها و اثاثیه های منازل این است که در صورت وقوع حادثه ی هزینه ای که شما عزیزان ضرر کرده اید توسط بیمه به شما برگردانده شود .

باربری سرو شعبه تهرانپارس کار خود را با هدف جلب رضایت مشتری آغاز کرده وهمیشه رضایت مشتری یکی از اولویت های باربری تهرانپارس بوده و هست.باربری و اتوبار سرو شعبه تهرانپارس..

باربری تهرانپارس دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد و برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در مظر می گیرد. باربری و اتوبار تهرانپارس تمام هزینه های باربری را با توجه نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری حساب می نماید .

با اعتماد به باربری و اتوبار تهرانپارس اثاث کشی راحت و بدون دغدغه فکری را تجربه کنید.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction