• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار فدک 

باربری فدک | وانت تلفنی فدک | نرخ باربری

شماره تماس:88584613

باربری و اتوبار سرو در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه فدک می‌ باشد. کارکنان مجرب باربری و اتوبار فدک با تماس شما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات درب منزل شما حضور پیدا می کنند.

باربری و اتوبار فدک سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این سرویس باربری فدک می توانید کالاها و بارهای اندک خود را با هزینه کمتری جا به جا کنید. وانت تلفنی فدک در هر ساعت از شبانه روز آماه سرویس دهی به همشهریان ساکن منطقه فدک می باشد.

باربری فدک اطمینان کامل جهت سلامت کالاها را به مشتریان می دهد. باربری و اتوبار فدک همواره خود را در مقابل مشتریان مسئول می داند لذا اقدام به بیمه نمودن اثاثیه ها قبل از بار زدن می نماید. در صورتی که در هنگام جابه جایی لوازم شما آسیب دید می توانید هزینه آن را از بیمه پس بگیرید. 

مشتری مداری و رعایت حق مشتریان یکی از افتخارات باربری و اتوبار فدک به شمار می آید و همواره به کادر کاری خود تاکیید دارد که مشتری مداری را سرلوحه خود قرار دهند. باربری و اتوبار فدک

هزینه باربری با توجه به نرخ کرایه مصوب توسط اتحادیه در نظر گرفته می شود. در تعیین نرخ باربری سه عامل اهمیت دارد:

1. نوع سرویس: با توجه به حجم بار و وسیله نقلیه متناسب با آن هزینه های باربری متفاوت است.

2. مسافت تا مقصد: بسته به اینکه می خواهید حمل و نقل درون شهری باشد یا برون شهری و اینکه مسافت طی شده از مبدا تا مقصد چقدر است هزینه ها فرق می کند.

3. سرعت جابه جایی: مدت زمانی که جابه جایی طول می کشد و یا اگر شما زمان محدودی را در نظر دارید بر روی هزینه ها تاثیر می گذارد.

باربری و اتوبار فدک همراه همیشگی شما

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

باربری فدک
باربری و اتوبار فدک
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction