• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

دفتر باربری و اتوبار سرو تهران در پونک 

باربری بونک | باربری پیشتاز

باربری و اتوبار سرو تهران با با رانندگانی مسئولیت پذیر و کارگرانی مجرب و متعهد در خدمت تمامی شهروندان تهرانی در زمینه حمل بار، اثاثیه منزل و مبلمان و... می باشد و آماده ارائه هرگونه خدمات باربری به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه پونک می‌ باشد.

نوعروسان ، خانم های خانه دار ، خانم های شاغل اگر نگران از بین رفتن جهیزیه و شکستن وسایل منزل خود هستید دیگر نگران نباشید ما حمل و نقلی آسان و راحت (بدون شکستن ،خط خوردن و از بین رفتن) را برای شما انجام خواهیم داد. باربری پونک اثاثیه شما را قبل از بار زدن بیمه می نماید. باربری پونک همیشه در خدمت مردم

مطمئن ، ایمن ، اولین انتخاب

باربری پونک به شما پیشنهاد می کند برای جابه جایی بار کم از وانت تلفنی پونک استفاده کنند. باربری پونک بارهای کوچک و بزرگ شما را به مقصد برده و در آنجا خدمات تخلیه بار را برای شما ارائه می کند.

سطح تفکرمان را به اندازه انتقادات و پیشنهادات شما گسترده ایم و هر آنچه را که می گویید راهنمای راهمان قرار می دهیم ما شما را دلیل موفقیت خود می دانیم . سرو

با انتخاب باربری و اتوبار پونک آرامش را به خود و خانوادتان هدیه کنید. باربری و اتوبار پونک با به ارمغان آوردن اثاث کشی راحت و بون دغدغه نگرش شما نسبت به جابجایی را تغییر می دهد.

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

شماره تماس دفتر پونک : 22096824

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction