باربری آجودانیه

باربری آجودانیه مانند باربری ولیعصر از مجهزترین ماشین های حمل بار وانت تلفنی، خاور، نیسان بار و خاور برای انجام اسباب کشی استفاده می کند. جهت انجام مراحل اثاث کشی در باربری محدوده آجودانیه از کارگران ماهر و خبره کمک می گیرد که دارای مهارت بالایی هستند. خدمات این شرکت حمل بار فقط مختص به تهران نیست و شامل تمام شهرستان ها نیز می شود. اتوبار آجودانیه برای کاهش قیمت ها به تمام مشتریان و افراد مراجعه کننده به شرکت تخفیف هایی را ارائه می دهد.

باربری آجودانیه

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری آجودانیه.
 • وانت تلفنی آجودانیه.
 • معرفی محله آجودانیه تهران.
 • کارگر حمل اثاثیه ماهر در باربری آجودانیه.
 • قیمت اثاث کشی در باربری آجودانیه در سال ۱۴۰۱.
 • نرخ کرایه ماشین های حمل بار در باربری آجودانیه چقدر است؟
 • حمل بار به شهرستان در باربری آجودانیه.

 

شماره باربری آجودانیه

اتوبار آجودانیه مانند باربری مرزداران برای آسانتر کردن کار شما مشتریان گرامی از طریق تماس تلفنی کار رزرو خدمات را برای شما انجام می دهد. در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل نیز می توانید به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما دارای مهارت بالا در زمینه اثاث کشی هستند و در اسرع وقت خدمات لازم را برایتان رزرو خواهند کرد.

 

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

وانت تلفنی آجودانیه

شرکت حمل بار آجودانیه مانند باربری نامجو از انواع ماشین های سبک و نیمه سنگین وانت تلفنی، خاور و انواع تریلی استفاده می کند. وانت تلفنی و نیسان بار و دیگر ماشین های سبک، از ماشین های حمل بار با ظرفیت تناژ ۲ تن بار هستند. ما از این ماشین ها برای انتقال بارهای کم وزن و هم به صورت درون شهری و هم برون شهری استفاده می کنیم. برای کرایه وانت تلفنی در شمال شهر تهران و دیگر مناطق تهران کافی است با ما تماس بگیرید. ما در نقاط مختلف تهران تعدادی دستگاه را قرار داده ایم تا بدون معطلی کارتان به پایان برسد.

معرفی محله آجودانیه تهران

باربری آجودانیه تهران در شمال پایتخت و در محله ی یک شهرداری قرار دارد. به علت وسعت زیاد این محله و وجود خیابان بزرگ آجودانیه، معمولا در این محدوده ترافیک وجود ندارد. محله آجودانیه دارای ساختمان های بسیار لوکس و زیبا می باشد که بر اساس اصول های جهانی ساختمان سازی ساخته شده اند. این منطقه از لوکس ترین و مجلل ترین مناطق تهران محسوب می شود. آجودانیه در ابتدا متعلق به یکی از وزیرهای ناصرالدین شاه، به نام اقبال السلطنه بوده است که در آن زمان جزو زمین های کشاورزی تهران بوده است. بعدها به دست مالکان مختلفی تغییر و در نهایت به شکل امروزی درآمده است. این منطقه از مناطق اصیل تهران است که جرم و جنایت در آن بسیار کم است.

کارگر حمل اثاثیه در باربری آجودانیه

باربری آجودانیه دارای کارگران حمل بار ماهر و خبره ی است که از ابتدا تا انتهای کار همراهتان خواهند بود. این افراد با تجربه دوره های آموزشی در زمینه چگونگی انجام مراحل مختلف اثاث کشی را گذرانده اند. در ویدیوی زیر کارگران ما در حال جا به جا کردن اثاثیه منزل یکی از مشتریان هستند. نحوه عملکرد کارگر اسباب کشی در طول کار به طور مستقیم بر کیفیت کار تاثیر گذار است.

قیمت اثاث کشی در باربری آجودانیه در سال ۱۴۰۱

هزینه انجام اسباب کشی در باربری در آجودانیه طبق قانون و با کسب مجوز از تعاونی تعیین می شود. ما در طول سال ها فعالیت درخشانی که داشته ایم قیمت اسباب کشی هنگفت و بالایی را در نظر نگرفته ایم. شما نیز می توانید برای آگاهی از به روز ترین قیمت ها در این شرکت با مشاورین ما صحبت نمایید. هدف اصلی ما ارائه ی بهترین خدمات با کمترین قیمت ممکن برای شما مشتریان گرامی است. نوع ماشین حمل بار به طور مستقیم بر میزان نرخ نهایی تاثیرگذار است و ما در ادامه به شرح این موضوع می پردازیم.

نرخ کرایه ماشین های حمل بار در باربری آجودانیه چقدر است؟

نرخ کرایه ماشین های حمل بار در باربری آجودانیه تهران مانند سایر هزینه ها به صورت قانونی تعیین می شود. در تعیین نرخ این ماشین ها کارشناسان ما در درجه اول نوع ماشین حمل بار را در نظر می گیرند. چرا که ماشینی که گنجایش ۵ تن بار را دارد کرایه ی آن نسبت به وسیله ی نقلیه ی سبکتر، بیشتر خواهد بود. همچنین انتقال خرده بارها با ماشین های سبک قطعا هزینه ی کمتری را دارد، بنابراین هزینه کرایه ماشین ها بستگی به عوامل متعددی دارد. در زیر برای نمونه چند مورد از این قیمت ها را برای آگاهی شما درج کرده ایم:

 • قیمت کرایه وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 • نرخ کرایه نیسان بار: یک میلیون و پانصد هزار.
 • کرایه تریلی: پنج میلیون تومان.

حمل بار به شهرستان در باربری آجودانیه

جهت بهره مندی از خدمات بین شهری در باربری آجودانیه با شماره تلفن های ثبت شده در سایت اتوبار سرو تماس حاصل نمایید. حمل بار از تهران به شهرستان ها نسبت به باربری داخل شهری کار سختی محسوب می شود. ارسال بار در مسیر طولانی تهران تا شهرستان ها نیازمند یک سری امکانات مناسب و ماشین های حمل بار مجهز می باشد. باید به گونه ی این کار انجام شود که در نهایت صدمه و آسیبی به وسایل داخل بار ایجاد نشود. ما با کمک کارگران و رانندگان با تجربه ی که داریم، بدون کوچکترین آسیب و صدمه ی بارتان را به سلامت به مقصد خواهیم رساند.