• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو شعبه علایین

باربری علایین | وانت تلفنی علایین | نرخ باربری

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای همشهریان تهرانی می باشد. باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به عزیزان ساکن علایین ارائه می شود. باربری سرو با سال ها سابقه درخشان در زمینه باربری همواره سعی داشته است که رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید.

جلب رضایت همواره از برخورد مناسب کارکنین با مشتریان و رعایت قوانین باربری به دست می آید. باربری همواره بار ها و اثاثیه مشتریان را به صورت رایگان بیمه می نماید تا هم قانون را رعایت کرده باشد و هم مانع از وارد آمدن خسارت مالی به مشتریان گردد.

باربری انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داداه است و هزینه باربری با توجه به نوع وسیله نقلیه و مسافتی که قرار است طی شود حساب می گردد البته لازم به ذکر است که هزینه باربری با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حسابمی گردد. باربری برای اینکه بتواند اسباب کشی خوبی را برای مشتریان خود رقم بزند از کادری ماهر و صبور استفاده می کند.

باربری و اتوبار علایین سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما ارائه کرده است. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار علایین می توانید بارها و اثاثیه های خود را با صرف هزینه کمتری جابجا کنید.این باربری همواره به فکر منافع مشتریان خود است در همین راستا تمام سعی خود را در کم کردن هزینه ها و محدود کردن آسیب ها می نماید. باربری علایین

شماره تماس باربری علایین : 88584613

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction