باربری بام تهران

باربری بام تهران و باربری پاسداران از دغدغه های شما اهالی این منطقه در تهران خبر دارند. با برنامه ریزی دقیق و مدیریت شرایط تمامی مراحل اسباب کشی را به بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام می دهند. خدمات ارائه شده این شرکت در تهران و شهرستان های اطراف است و کاملا به روز و مناسب می باشد. باربری محدوده بام تهران و باربری گاندی پیشنهاد می کنند، حتما ویدئوی پایین را ببینید تا کیفیت کار پرسنل ما را مشاهده کنید. سپس با آسودگی خاطر اسباب کشی و بسته بندی لوازم خود را به اتوبار بام تهران بسپارید.

بسته بندی اسباب کشی

اتوبار بام تهران و باربری سعادت آباد تکنیک های نوین بسته بندی لوازم منزل را به طور رایگان در اختیار شما اهالی این منطقه قرار می دهد. برای مشاهده این روش ها به صفحه بسته بندی بروید. می توانید تمامی این روش ها را مشاهده کنید و افراد متخصص در این زمینه به شما کمک می کنند بهترین نتیجه را کسب نمایید.

باربری بام تهران

 

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری بام تهران

اتوبار بام تهران همانند باربری دربند  و باربری نامجو تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات اسباب کشی را ارائه دهد. در جهت رسیدن به این هدف پرسنل این شرکت حمل بار روز به روز دانش و مهارت خود را افزایش می دهند. چند مورد از این خدمات را در لیست زیر آورده ایم:

 • استفاده از ماشین های حمل بار وانت تلفنی و نیسان بار مسقف.
 • انتقال بار در مسافت های دور و تزدیک به تهران.
 • کرایه انبارهای موقت در نقاط مختلف تهران.
 • استفاده از بهترین پکیج های بسته بندی.
 • حمل بار به شهرستان.

باربری بام تهران

حمل وسایل سنگین وزن

یکی از سخت ترین قسمت های اسباب کشی حمل و انتقال اثاثیه منزل است هر گونه سهل انگاری و بی رقتی قطعا خسارت هایی را به خانواده ها وارد خواهد کرد. می توانید این کار را به باربری بام تهران بسپارید تا با رعایت کردن نکات زیر ایمنی این کار را به طور کامل رعایت نمایید:

 1. از مهم ترین پارامترها در جهت حفظ ایمنی اثاثیه منزل چگونگی انجام بسته بندی است. کارگران این شرکت حمل بار کلیه لوازم داخل منزل را چه وسایل داخل آشپزخانه و چه وسایل بزرگ و سنگین پذیرایی را با نایلون های حباب دار دور پیچ می کنند.
 2. کارگران باربری بام تهران از کارتن های کوچک و بزرگ و البته چند لایه جهت بسته بندی تک تک لوازم داخل بار استفاده می کنند و صد در صد در نهایت درب کارتن را با چسب کاملا محکم می بندند.
 3. نحوه ی قرار گیری کارتن های حاویی وسایل و اثاثیه منزل در ماشین های حمل بار بسیار حائز اهمیت است. این کار با کمک کارکنان با تجربه ی شرکت انجام خواهد شد و وسایل سنگین وزن به طور جداگانه از سایر اثاث بارگیری می شود.
 4. در نهایت توسط ماشین های حمل بار مسقف به کمک رانندگان حرفه ای به مقصد انتقال داده می شود.

باربری بام تهران

ماشین های حمل بار در باربری بام تهران

اگر ماشین های حمل بار استفاده شده برای اسباب کشی مجهر و ایمن نباشند قطعا مشکلاتی را به بار خواهند آورد. این ضررها هزینه ها و مشکلات زیادی را به مشتریان وارد خواهد کرد. باربری محدوده بام تهران هیچگاه اجازه نخواهد داد که چنین اتفاقی بیفتد. وسایل نقلیه به کار گرفته شده در این شرکت کاملا مسقف و مجهز است و در انواع مختلف سبک و سنگین است.

حمل بار به شهرستان

باربری بام تهران فقط مختص به تهران نیست بلکه اسباب کشی به شهرهای دیگر را نیز انجام می دهد. همانطور که در جریان هستید اثاث کشی در مسافت های طولانی کار آسانی نیست و نیاز به بهینه سازی دارد. شرکت حمل بار بام تهران در جهت انجام هر چه بهتر این کار در مراحل مختلف بسته بندی، چیدمان از بهترین کارگران اسباب کشی کمک می گیرد. جهت انجام هر چه بهتر کارها در این شرکت حمل بار در مسافت های طولانی کارهای زیر را انجام می دهد:

 • انجام حمل و جا به جایی بار به شهرستان با تخفیف ۴۵٪.
 • مجهز کردن تمامی ماشین های حمل بار به سقف و چادر.
 • فرستادن یک تیم کاربلد و با تجربه جهت رسیدگی به کارها در مقصد.

باربری بام تهران

قیمت حمل بار به شهرستان چقدر است؟

 برای تعیین هزینه حمل بار در مسافت های طولانی و به شهرستان ها باربری بام تهران ابتدا از قیمت های مصوب اتحادیه استفاده می کند. منتها بر اساس موارد زیر مقدار نهایی قیمتها را تعیین می کند:

 • حجم بار و میزان سبکی و سنگینی اثاث و وسایل داخل اسباب کشی.
 • مقدار و چگونگی شرایط مسافت طی شده. 

باربری بام تهران

اتوبار بام تهران انتقال بار به شهرستان را مانند سایر مراحل اثاث کشی با ارائه ی تخفیف انجام می دهد. گاهی اوقات به علت شرایط مالی نامناسب مشتریان این شرکت تا ۵۰ درصد تخفیف را در نظر می گیرد. بنابراین هر چقدر مسافت طولانی را طی کنید باز هم این شرکت حمل بار در کنارتان خواهد بود. 

شماره باربری بام تهران

اگر می خواهید به سرعت و با کیفیت بالا اثاث کشی کنید و وقت و هزینه ی شما تلف نشود. کافی است با شماره باربری در بام تهران تماس بگیرید. تمامی شعب اتوبار سرو با هدف رضایت شما عزیزان هیچ گاه سرعت را بر کیفیت کار ترجیح نمی دهند. برعکس تمامی مراحل اسباب کشی را با سطح کیفی بالا انجام می دهند.

۰۲۱۲۲۰۹۶۸۲۴

باربری بام تهران

رزرو باربری بام تهران

می توانید جهت رزرو خدمات اسباب کشی اعم از تجهیزات و امکانات مربوط به بسته بندی، چیدمان بار، ماشین های حمل بار مسقف با ما تماس بگیرید. کارشناسان این شرکت حمل بار به شما کمک خواهند کرد از تمامی خدمات ارائه شده مطلع باشید. در یک زمان بسیار کوتاه کار رزرو انجام شده و به اطلاع شما خواهد رسید.

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل

کارگران اتوبار سرو دارای مهارت بالایی در بسته بندی وسایل اسباب کشی است. در ویدئوی زیر یک نمونه از کار بسته بندی این افراد را مشاهده می فرمایید. تهیه تجهیزات بسته بندی بر عهده ی این کارگران ماهر در این شرکت حمل بار است. باربری بام تهران قیمت هر مرحله را بر مبنای مقدار مواد مصرفی تعیین می کند. قیمت مرحله ی بسته بندی نیز بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

کارتن های چند لایه: ۱۵۰۰۰ تومان.

کارتن های تک لایه: ۱۰۰۰۰ هزار تومان.

فوم های ضربه گیر (بر حسب متر): ۴۰۰۰ تومان.