باربری در حکیمیه

باربری در حکیمیه مانند باربری ولیعصر آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در تهران و در شهرستان ها می باشند. اگر می خواهید اسباب کشی آسان و بدون دردسری را در شمال شرق تهران داشته باشید بهتر است به تجربیات باربری حکیمه اعتماد نمایید. کارگران و پرسنل اتوبار حکیمه مانند باربری هفت تیر با داشتن تجارب بالا و مهارت زیاد، تمام مراحل اثاث کشی را با ایمنی کامل انجام می دهند. در ادامه تمامی موارد مهم در مورد این شرکت حمل بار را برای آگاهی شما مشتریان گرامی توضیح خواهیم داد.

باربری در حکیمیه

  • فهرست مطالب:
  • شماره باربری در حکیمیه.
  • کارگر حمل اثاثیه در اتوبار حکیمیه.
  • وانت تلفنی در باربری حکیمیه.
  • نرخ ماشین های حمل بار در حکیمیه.
  • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری حکیمیه تهران.

 

شماره باربری در حکیمیه

شماره باربری حکیمیه برای این است که شما مشتریان گرامی به راحتی بتوانید از خدمات این شرکت استفاده نمایید. اینکه شما بتوانید در هر زمان که خواستید به راحتی خدمات یک شرکت حمل بار را رزرو نمایید، یک امتیاز بالا محسوب می شود. در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه می توانید بدون محدودیت زمانی با شماره های سایت تماس بگیرید و خدماتی که می خواهید را رزرو نمایید. اسباب کشی کار آسانی نیست و بهتر است این کار را به یک شرکت حمل بار مناسب بسپارید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

کارگر حمل اثاثیه در اتوبار حکیمیه

باربری حکیمیه تمامی تلاش خود را می کند تا بتواند از بهترین امکانات و با تجربه ترین افراد کمک بگیرد. مقدار تجربه ی کارگران اسباب کشی به نوعی تعیین کننده سطح کیفی یک شرکت حمل بار است. کارگران این شرکت حمل بار و باربری بام تهران مهارت های لازم در زمینه چیدمان بار، بسته بندی و حمل بار را کسب کرده اند. ما برای هر کدام از شما مشتریان گرامی با توجه به یک سری از پارامترها، تعداد کارگران را تعیین می کنیم.

 

وانت تلفنی در باربری حکیمیه

حمل بار در باربری حکیمیه و باربری نوبنیاد با استفاده از انواع ماشین های حمل بار مجهز انجام می شود. کارشناسان ما شرایط و موارد مختلفی را بررسی کرده و بر اساس آن نوع ماشین حمل بار را تعیین می کنند. این شرکت از وانت تلفنی و پیکان بار و وانت بار برای جا به جا کردن بارهای کم وزن در تهران استفاده می کند. البته حجم بار و مسیر طی شده به نوعی تعیین کننده ی نوع وسیله ی نقلیه حمل بار در این شرکت است. گاهی اوقات وسایلی مانند یخچال و بوفه را با استفاده از نوع روباز این ماشین ها به مقصد انتقال می دهیم. ما ماشین های حمل بار مسقف و سرپوشیده با کف موکت کاری را هم برای جا به جا کردن اثاثیه منزل استفاده می کنیم.

نرخ ماشین های حمل بار در حکیمیه

نرخ کرایه وانت بار در باربری حکیمیه با کسب مجوز از اتحادیه حمل بار در تهران تعیین می شود. وانت بار و سایر ماشین های سبک نسبت به ماشین های سنگین مانند تریلی دارای طرفداران بیشتری می باشند. ما هر روز رزرو این ماشین های حمل بار را به صورت تلفنی و انلاین برای شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان انجام می دهیم. کافی است با ما تماس بگیرید و خدماتی که می خواهید را رزرو نمایید، نرخ ماشین های حمل بار در این شرکت به صورت زیر است:

  • قیمت کرایه وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
  • نرخ کرایه وانت بار مسقف: دو میلیون و دویست هزار.
  • قیمت اجاره نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار تومان.
  • نرخ کرایه خاور: سه میلیون تومان.

باربری در حکیمیه

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری حکیمیه تهران

اتوبار حکیمیه تهران برای بسته بندی کردن اثاثیه منزل از بهترین کارتن های موجود در بازار استفاده می کند. کارتن های چند لایه به همراه نایلون های حباب دار و چسب های مرغوب را به کار می بریم. در هنگام جمع کردن وسایل شکستنی کارگران ما فضای داخلی کارتن ها را با پارچه پر می کنند. همچنین با چسب و بندهای مخصوص اطراف کارتن ها را محکم می بندد تا در طول کار باز نشوند. وسایل برقی و سنگین وزن مانند یخچال را در کارتن های هم سایز خود قرار می دهیم تا صدمه ی به آن وارد نشود. هدف ما حفظ سلامت و ایمنی تک تک اثاثیه منزل شما مشتریان گرامی در هنگام اثاث کشی است.