باربری آزادی

باربری آزادی و باربری آریا شهر با مدیریت اصولی و همه جانبه در باربری تهران اسباب کشی را در تمام نقاط سطح شهر و شهرستان ها انجام می دهند. پرسنل ماهر و خبره ما و باربری مرزداران تمامی مراحل اثاث کشی را با ایمنی کامل انجام می دهند. باربری میدان آزادی با به کار بردن تجهیزات به روز و مناسب اسباب کشی اثاثیه منزل، شرکت و ادارات دولتی را انجام می دهند و در این زمینه دارای تجربه چندین ساله هستند. باربری محدوده آزادی و باربری گیشا به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان خود در نقاط مختلف تهران و شهرهای اطراف می باشند.

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری آزادی.
 • کارگران ماهر اسباب کشی.
 • بیمه نامه رایگان باربری.
 • جلسات مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری آزادی.
 • قیمت اسباب کشی در باربری میدان آزادی.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری آزادی تهران.
 • قیمت ماشین های حمل بار و اسباب کشی.
 • حمل بار به شهرستان.
 • قیمت حمل بار به شهرستان در باربری آزادی چقدر است؟
 • محدوده باربری آزادی.
 • یک اتوبار خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 

شماره باربری آزادی

شاید با خود فکر کنید برای رزرو خدمات اسباب کشی در باربری آزادی و باربری انقلاب حتما باید به این شرکت مراجعه فرمایید. اما امکان دارد مسافت شما با میدان آزادی زیاد باشد و حضور در شرکت کار سختی باشد. بنابراین برای راحتی کار شما مشتریان گرامی این شماره ها را در سایت قرار داده ایم. با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و خدماتی که می خواهید را رزرو نمایید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

کارگران ماهر اسباب کشی

یک نمونه از نحوه ی عملکرد کارگران اسباب کشی در این شرکت حمل بار را در زیر مشاهده می فرمایید. به این منظور این ویدئو را در سایت قرار داده ایم تا شما بتوانید از نزدیک شاهد چگونگی انجام اسباب کشی در این شرکت باشید. تعداد کارگران فرستاده شده از طرف شرکت، بستگی به حجم بار و شرایط اثاث کشی دارد. کارشناسان ما جوانب مختلف را بررسی کرده و تعداد مشخصی از پرسنل را به محل اعزام می کنند.

بیمه نامه رایگان باربری

برای بسیاری از افراد که تمایل دارند کار اسباب کشی را به باربری آزادی بسپارند این سوال ها وجود دارد که :

 • آیا بیمه اثاث کشی در این شرکت ارائه می شود؟ 
 • یا آیا وجود بیمه نامه اسباب کشی لازم است؟

به عقیده باربری آزادی وجود بیمه نامه جهت انجام یک اسباب کشی تضمین شده بسیار مهم است. بنابراین با وجود اینکه پرسنل شرکت از مهارت لازم برخوردار بوده و از صدمه و آسیب به مراحل مختلف اسباب کشی جلوگیری می کنند. اما گاهی اوقات اتفاق ها و رخدادهای پیش بینی نشده ی در طول مسیر رخ می دهد. پس اگر می خواهید اثاثکشی تضمین شده ی را تجربه کنید با این شرکت تماس حاصل نمایید.

باربری آزادی

جلسات مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری آزادی

مشتریان شرکت و افرادی که در نزدیکی پایانه غرب تهران زندگی می کنند با نحوه ی فعالیت باربری آزادی آشنایی دارند. برای شرکت در جلسات مشاوره ی باربری این شرکت می توانید با گرفتن شماره زیر تماس بگیرید. همچنین اگر می خواهید از مقدار هزینه های شرکت و خدمات ارائه شده مطلع شوید، به راحتی می توانید در جلسات آنلاین ما شرکت نمایید.

قیمت اسباب کشی در باربری میدان آزادی

باربری میدان آزادی مانند باربری دربند  هزینه اسباب کشی را برای مشتریان خود، با دادن تخفیف های مختلف در مناسبت ها و روزهای به خصوص کاهش می دهد. تعرفه ها در این شرکت بر اساس موارد متعدد نوع ماشین حمل بار به کار گرفته شده، مسافت طی شده و زمان صرف شده در نظر گرفته می شود. که کاملا قیمت ها بر اساس تعرفه های اتحادیه می باشد، به صفحه هزینه اسباب کشی در سایت مراجعه و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. این شرکت حمل بار تخفیف هایی را به مشتریان خود می دهد که به شرح زیر است:

 • ۵۰٪ تخفیف جهت حمل بار به شهرستان.
 • انتقال و جا به جایی جهزیه عروس با تخفیف ۳۵٪.
 • ۲۰٪ تخفیف اثاث کشی برای تمام افراد مراجعه کننده.

باربری آزادی

گاهی اوقات به دلیل هزینه بالای شرکت های حمل و نقل قادر نخواهید بود که اسباب کشی نمایید. به اجبار خود این کار را انجام می دهید که به دلیل کم تجربگی خسارت هایی را به اثاث و وسایل منزلتان وارد خواهید کرد. اما باربری محدوده آزادی با دادن تخفیف به مشتریان خود به میزان بالایی هزینه ها را کاهش می دهد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری آزادی تهران

باربری آزادی

باربری آزادی تهران از مرغوب ترین تجهیزات جهت انجام بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می کند. گاهی اوقات تهیه کارتن و دیگر تجهیزات لازم بسیار مشکل است. شما مشتریان گرامی تجربه لازم در این زمینه را ندارید به همین دلیل کارگران شرکت مسئول خرید این تجهیزات هستند. بنابراین جای نگرانی نیست چرا که بدون دریافت هزینه بهترین وسایل بسته بندی را در اختیارتان قرار خواهد داد. 


به شما پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از نحوه انجام بسته بندی در اتوبار آزادی ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

 

 

قیمت ماشین های حمل بار و اسباب کشی

باربری آزادی برای انجام اسباب کشی ارزان از قیمت های مصوب و قانونی تعاونی استفاده می کند. می توانید برای اطلاع از هزینه تمام مراحل اسباب کشی در این شرکت حمل بار با شماره تلفن اتوبار سرو تماس حاصل نمایید. هزینه و نرخ کرایه ماشین های حمل بار در این شرکت به شرح زیر است:

 • نرخ کرایه نیسان بار: ۱۵۰۰۰۰۰ تومان.
 • کرایه وانت تلفنی:  ۲۰۰۰۰۰۰ تومان.
 • نرخ اجاره تریلی: ۴۵۰۰۰۰۰ تومان.
 • کرایه خاور: ۳۰۰۰۰۰۰ تومان.

 

حمل بار به شهرستان

حمل و جا به جایی بار به شهرستان در باربری پایانه آزادی بسیار زیاد است و سال های متمادی تجارب بالایی را در این زمینه کسب کرده است. به علت نزدیکی این شرکت به پایانه حمل و نقل تهران تعداد متقاضی انتقال وسایل و بار از این محل به شهرستان ها زیاد است. کارکنان این شرکت با به کارگیری مهارت بالای خود اسباب کشی آسانی را در مسافت های طولانی برای شما به ارمغان می آورند.

باربری آزادی

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری آزادی چقدر است؟

باربری آزادی مانند باربری هفت تیر همواره در تلاش بوده است تا مقدار هزینه ها را به میزان زیادی کاهش دهد تا شما شهروندان گرامی بتوانید کار اسباب کشی را به شرکت حمل بار بسپارید. گاهی اوقات به دلیل هزینه های بالایی که شرکت ها اعلام می کنند خود اقدام به اثاث کشی به شهرستان می نمایید که به همان میزان به دلیل کم تجربگی خسارت هایی را به بار خواهید آورد. پس با اعتماد به این شرکت حمل بار با کمترین قیمت وسایلتان را در مسیرهای دور و نزدیک انتقال دهید.

محدوده باربری آزادی

میدان آزادی در قسمت غربی تهران قرار دارد و افرادی که از فرودگاه مهرآباد و بزرگراه شهید لشگری وارد تهران می شوند اولین منطقه از شهر که با آن برخورد می کنند همین محدوده است. همه روز حمل و نقل و جا به جایی بار در این محدوده انجام می شود و باربری آزادی با بهترین امکانات اسباب کشی این کار را برای مشتریان خود انجام می دهد.

یک اتوبار خوب چه ویژگی هایی دارد؟

باربری آزادی را از روی خدمات و تجاربی که دارد می توانید انتخاب نمایید. یک شرکت حمل بار خوب باید بتواند رضایت مشتریان خود را کسب و نیازهای آن ها را در زمان اسباب کشی رفع نماید. این شرکت حمل بار از ابتدا تا انتهای کار را مدیریت کرده و ناظرانی را قرار داده است. همچنین چیدمان بار و بسته بندی و دیگر مراحل را به یک یری کارگر ماهر و خبره سپرده است. در ویدیوی زیر می توانید به طور دقیق شاهد یک قسمت از فعالیت این افراد ماهر باشید.