باربری استخر

باربری استخر مانند باربری بام تهران مفتخر است که سال های متمادی، در زمینه اسباب کشی و بسته بندی به شما همشهریان گرامی آماده خدمت رسانی بوده است. با بهره مند بودن از پرسنل ماهر و خبره که دارای تجربه ی بیش از ۱۵ سال، تمامی مراحل را با ایمنی و کیفیت بالا انجام می دهند. این کارگران از تجهیزات کاملا به روز استفاده می کنند. اثاث کشی در تمام مناطق تهران و شهرستان ها در اتوبار استخر و باربری سعادت آباد با کیفیت بالایی انجام می شود. افراد مراجعه کننده به ما، در پایان کار کاملا راضی بوده و مشتری ثابت ما هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نوع خدمات ارائه شده و رزرو باربری محدوده استخر و باربری پونک با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

88570796

88584613 

09128915218

باربری استخر

 

باربری استخر قبل از شروع اسباب کشی لیستی از تمامی اثاث داخل بار تهیه کرده و بر طبق آن تک تک وسایل را بیمه می کند. این کار در باربری تهران جهت حفظ آرامش مشتریان در طول اثاث کشی انجام می شود و هزینه ی هم برای آن در نظر گرفته نمی شود. با این شرکت جا به جایی و حمل بار آسان و بدون دردسری را تجربه خواهید کرد.

باربری استخر

فوت و فن های اسباب کشی در باربری استخر

باربری استخر دارای خدمات کاملا منحصر به فرد است که اسباب کشی اصولی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. خدمات این شرکت حمل بار بسیار گسترده و کامل است در زیر به یک سری از آن ها اشاره شده است. مانند:

 • چیدمان وسایل و اثاث در مقصد توسط کارگران با تجربه و با سلیقه.
 • تمیز کردن محل مبدا و مقصد توسط کارکنان متعهد.
 • بارگیری و تخلیه بار در هر دو محل جهت سرعت بخشیدن به اسباب کشی.
 • ارائه ی همه ی خدمات نربوطه با تخفیف.

ماشین های حمل بار در باربری استخر

ماشین های استفاده شده در باربری استخر کاملا به وسایل ایمنی از جمله کپسول آتشنشانی و پتو مجهز هستند و به انواع سبک و سنگین زیر تقسیم می شود:

ماشین های حمل بار سبک: نیسان تلفنی و وانت بار.

ماشین های حمل بار سنگین: خاور و ایسوز و کامیون ها.

وانت تلفنی و نیسان بار در باربری استخر

وانت تلفنی و نیسان بار را جهت انتقال بار در تهران استفاده می کنیم. این وسایل نقلیه حمل بار دارای درب و سقف هستند و این ماشین ها را به کپسول آتش نشانی و.. مجهز کرده ایم. بنابراین در هر حال بارتان سالم به مقصد خواهد رسید.

بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار استخر

اتوبار استخر جهت انجام مناسب بسته بندی از تجهیزات با کیفیت و درجه یک استفاده می کند. تهیه ی این تجهیزات برای مشتریان کار آسانی نیست، شما می توانید با خیالی آسوده این کار را به کارکنان ماهر ما بسپارید. این افراد تمامی موارد مورد نظر را خریداری و به طور رایگان در اختیار شما قرار می دهند که شامل:

 1. کارتن های ضخیم چند لایه سبک و کم وزن.
 2. کارتن های مخصوص بسته بندی اثاث سنگین وزن در اندازه های مختلف.
 3. فوم های ضربه گیر با کیفیت در سایزهای متنوع.
 4. به کار بردن چسب، روزنامه و سایر لوازم جانبی دیگر.

باربری استخر

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری استخر

جهت تعیین هزینه بسته بندی اثاثیه منزل باید موارد مختلفی را بررسی کرد. باربری استخر با توجه به موارد زیر این هزینه را مشخص می کند:

 • نوع کالا و وسایل بسته بندی شده که معمولا ظروف شکستنی و قیمتی منزل نیاز به تجهیزات مدرن تر و بهتری دارد.
 • تعداد کارتن های به کار گرفته شده و نوع آن ها به عنوان مثال بسته بندی لباس ها با کارتن های رگال دار انجام می شود.
 • طول فوم های ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار استفاده شده جهت انجام بسته بتدی لوازم.

لطفا ویدئو زیر را جهت اطلاع از چگونگی عملکرد کارگران باربری استخر در زمان بسته بندی وسایل مشاهده فرمایید: