باربری استخر

باربری استخر مانند باربری بام تهران مفتخر است که سال های متمادی، در زمینه اسباب کشی و بسته بندی به شما همشهریان گرامی آماده خدمت رسانی بوده است. کارگران اسباب کشی در این شرکت از تجهیزات کاملا به روز برای انجام بسته بندی و حمل بار استفاده می کنند. اثاث کشی در تمام مناطق تهران و شهرستان ها در اتوبار استخر و باربری سعادت آباد با کیفیت بالایی انجام می شود. افراد مراجعه کننده به ما، در پایان کار کاملا راضی بوده و مشتری ثابت ما هستند. باربری محدوده استخر از ماشین های حمل بار وانت تلفنی، نیسان بار و تریلی برای جا به کردن اثاثیه و وسایل بار استفاده می کند.

شماره تماس باربری استخر

اگر می خواهید به سرعت خدمات این شرکت حمل بار از جمله تجهیزات بسته بندی، ماشین های حمل بار را رزرو کنید، تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نوع خدمات ارائه شده و سفارش باربری محدوده استخر و باربری پونک با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

88570796

88584613 

09128915218

باربری استخر

کارگران ماهر و خبره در باربری استخر

باربری استخر قبل از شروع اسباب کشی لیستی از تمامی اثاث داخل بار تهیه کرده و بر طبق آن تک تک وسایل را بیمه می کند. این کار در باربری تهران جهت حفظ آرامش مشتریان در طول اثاث کشی انجام می شود و هزینه ی هم برای آن در نظر گرفته نمی شود. با این شرکت جا به جایی و حمل بار آسان و بدون دردسری را تجربه خواهید کرد.

 

 

باربری استخر

فوت و فن های اسباب کشی در باربری استخر

باربری استخر دارای خدمات کاملا منحصر به فرد است که اسباب کشی اصولی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. خدمات این شرکت حمل بار بسیار گسترده و کامل است در زیر به یک سری از آن ها اشاره شده است. مانند:

 • چیدمان وسایل و اثاث در مقصد توسط کارگران با تجربه و با سلیقه.
 • تمیز کردن محل مبدا و مقصد توسط کارکنان متعهد.
 • بارگیری و تخلیه بار در هر دو محل جهت سرعت بخشیدن به اسباب کشی.
 • ارائه ی همه ی خدمات مربوطه با تخفیف.

ماشین های حمل بار در باربری استخر

ماشین های استفاده شده در باربری استخر کاملا به وسایل ایمنی از جمله کپسول آتشنشانی و پتو مجهز هستند و به انواع سبک و سنگین زیر تقسیم می شوند. انواع ماشین های حمل باری که در این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد، دارای کف موکت کاری شده هستند. همچنین هر نوع وسیله ی نقلیه ی به کار گرفته شده دارای دو نوع مسقف و روباز هستند. ما در شرایط مختلف از این دو نوع خودروی حمل بار استفاده خواهیم کرد:

 • ماشین های حمل بار سبک: نیسان تلفنی و وانت بار.
 • ماشین های حمل بار سنگین: خاور و ایسوز و کامیون ها.

وانت تلفنی و نیسان بار در باربری استخر

اتوبار استخر از وانت تلفنی و نیسان بار را جهت انتقال بار در تهران و حتی باربری بین شهری استفاده می کند. این وسایل نقلیه حمل بار دارای درب و سقف هستند و این ماشین ها را به کپسول آتش نشانی مجهز کرده ایم. بنابراین تلاش ما این است که در هر حال بارتان سالم به مقصد برسد. جهت رزرو ماشین های سبک، نیمه سنگین و سنگین با ما تماس بگیرید، ما با توجه به حجم بار از بهترین ماشین های حمل بار استفاده خواهیم کرد.

بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار استخر

اتوبار استخر جهت انجام مناسب بسته بندی از تجهیزات با کیفیت و درجه یک استفاده می کند. تهیه ی این تجهیزات برای مشتریان کار آسانی نیست، شما می توانید با خیالی آسوده این کار را به کارکنان ماهر ما بسپارید. این افراد تمامی موارد مورد نظر را خریداری و به طور رایگان در اختیار شما قرار می دهند که شامل:

 1. کارتن های ضخیم چند لایه سبک و کم وزن.
 2. چسب های ۵ و ۱۰ سانتی.
 3. کارتن های مخصوص بسته بندی اثاث سنگین وزن در اندازه های مختلف.
 4. فوم های ضربه گیر با کیفیت در سایزهای متنوع.
 5. به کار بردن چسب، روزنامه و سایر لوازم جانبی دیگر.

باربری استخر

 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری استخر

جهت تعیین هزینه بسته بندی اثاثیه منزل باید موارد مختلفی را بررسی کرد. باربری استخر با توجه به موارد زیر این هزینه را مشخص می کند:

 • نوع کالا و وسایل بسته بندی شده که معمولا ظروف شکستنی و قیمتی منزل نیاز به تجهیزات مدرن تر و بهتری دارد.
 • تعداد کارتن های به کار گرفته شده و نوع آن ها به عنوان مثال بسته بندی لباس ها با کارتن های رگال دار انجام می شود.
 • طول فوم های ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار استفاده شده جهت انجام بسته بتدی لوازم.

لطفا ویدئو زیر را جهت اطلاع از چگونگی عملکرد کارگران باربری استخر در زمان بسته بندی وسایل مشاهده فرمایید: