باربری الهیه

باربری الهیه و اتوبار آرژانتین با به کار بردن بهترین امکانات و تجهیزات به روز دنیا، کار اسباب کشی را برای شما عزیزان در تهران و شهرستان ها آسان کرده اند. کارگران و کارکنان باربری منطقه الهیه با مهارت کامل و کافی، صفر تا صد اثاث کشی را با بهترین نحو ممکن انجام می دهند. زیر نظر  باربری تهران خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد و شما مشتریان گرامی بدون محدودیت زمانی می توانید با مشاورین شرکت تماس بگیرید. این افراد در باربری محدوده الهیه و باربری نوبنیاد  شما را راهنمایی می کنند که چگونه بدون دردسر کارتان را به پایان برسانید. 

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

باربری الهیه

محدوده باربری الهیه

منطقه الهیه در شمیرانات واقع شده است که یکی از خوش آب و هواترین مناطق شمال شهر تهران است. به دلیل وجود بزرگراه ها و خیابان های زیاد آن رفت و آمد در این محدوده زیاد است. همچنین این محدوده وسیع از شمال تا تجریش و از غرب تا ولیعصر و از شرق تا پارک وی امتداد دارد. این ویژگی ها باعث شده که باربری الهیه دارای مشتریان ثابت فراوانی می باشد.

اسباب کشی ارائه شده در باربری الهیه

اتوبار الهیه به شما پیشنهاد می کند یک شرکت حمل بار مناسب مانند باربری دربند را برای انجام اثاث کشی انتخاب کنید و با این کار تمامی آسیب های وارده احتمالی به بار را به حداقل برسانید. همچنین برای هر چه بهتر شدن کیفیت کار از خدمات زیر استفاده می کند:

 • استفاده از انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین مسقف.
 • ارائه ی بیمه نامه و بارنامه اسباب کشی رایگان.
 • انجام بسته بندی با روش های اصولی و به روز دنیا.
 • انتقال بار به شهرستان و انجام اسباب کشی در سطح شهر تهران.
 • به کار بردن بهترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل.

باربری الهیه

ماشین های حمل بار 

باربری الهیه به چگونگی حمل و انتقال اثاثیه اهمیت زیادی می دهد به همین دلیل از ماشین های حمل بار درجه یک استفاده می کند. این ماشین ها دارای کف پوشیده شده با موکت هستند که از کثیف و خراب شدن بسته بندی ها تا حد بالایی جلوگیری می کنند. هزینه کرایه این ماشین ها به شرح زیر است:

 1. نرخ کرایه ماشین های سبک: یک میلیون تومان.
 2. نرخ کرایه ماشین های نیمه سنگین: یک میلیون و صد هزار.
 3. هزینه کرایه وسایل نقلیه سنگین:  یک میلیون و دویست هزار.

بیمه نامه اسباب کشی در تهران

باربری در الهیه با هدف کسب رضایت شما مشتریان گرامی و انجام اسباب کشی تضمینی، کل بار را بیمه می کند. بر اساس این بیمه نامه اگر در طول مسیر وسیله ی گم، خراب و یا شکسته شود شرکت موظف به پرداخت خسارت خواهد بود. تمامی حوادث رانندگی، آتش سوزی، دزدی شامل این بیمه نامه شده و خسارت را به طور کامل و جامع جبران می کند. بنابراین با خیالی آسوده می توانید به ما اعتماد نمایید.

باربری الهیه

قیمت بیمه نامه اثاث کشی 

مقدار و سقف بیمه نامه در باربری الهیه کاملا مشخص و به عرض مشتریان شرکت خواهد رسید. در قرارداد اخذ می شود که مثلا تا سقف ۳۰ میلیون ریال خسارتهای اسباب کشی جبران خواهد شد. بدون نگرانی تلفن را بردارید و با شرکت تماس حاصل نمایید. بیمه نامه را کاملا به صورت رایگان ارائه داده و این یک امتیاز فوق العاده است.

نرخ کارگران اسباب کشی

باربری الهیه به مرحله چیدمان، بارگیری و تخلیه بار اهمیت ویژه ی می دهد و تمامی کارتن ها و وسایل را با نظم خاصی در ماشین حمل بار قرار می دهد. کارگران اسباب کشی را در دو گروه حرفه ای به مبدا و مقصد می فرستد تا با ایمنی کامل کارها انجام شود. حقوق و دستمزد این افراد را پرداخت کرده و هزینه ی مشخصا برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته نمی شود.

باربری الهیه

فوت و فن های اسباب کشی در باربری الهیه

باربری الهیه با کمک کارگران اسباب کشی بسیار ماهر و حرفه ای از ترفندهای کاربردی استفاده می کند. چند مورد از این کارها را در زیر آورده ایم:

 • کارگران اسباب کشی به دو گروه تقسیم شده و به مبدا و مقصد اعزام می شوند.
 • قبل از هر کاری بسته بندی اثاثیه منزل را به ترتیب از آشپزخانه و سپس پذیرایی آغاز می کنند.
 • وسایل سنگین وزن مانند یخچال را قبل از سایر وسایل بسته بندی و در محیطی جداگانه قرار می دهند.
 • درب تمامی کارتن ها را با نوارهای مخصوص محکم می بندند.
 • تعدادی از کارتن های کوچک را روی هم قرار داده و با طناب محکم می کنند.
 • محتویات کارتن ها رو درب آن ها نوشته می شود.

باربری الهیه

حمل بار به شهرستان

باربری الهیه نه تنها در محدوده منطقه یک شهرداری تهران مشتریان ثابتی دارد بلکه در شهرستان ها نیز خدمات خود را می دهد. حمل بار به شهرستان را همه روزه و با کمک رانندگان حرفه ای و آشنا به مسیر انجام می دهد. از ماشین های حمل بار با سقف و کف پوشیده شده استفاده می کند تا آسیب و خسارتی به وسایل داخل آن ها وارد نشود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های سایت تماس حاصل نمایید.

باربری الهیه

هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان

باربری الهیه برای تعیین هزینه حمل بار به شهرستان تمامی جوانب کار را بررسی می کند. برای هر فرد مراجعا کننده به شرکت هزینه متفاوت خواهد بود و برای تمامی مشتریان یکسان نیست. به طور مثال ارسال بار از تهران به شهرستان های دوردست نسبت به شهرهای نزدیک تر هزینه ی بیشتری خواهد داشت. در هر صورت تمامی خدمات خود را با دادن تخفیف های گسترده انجام می دهد. 

بسته بندی اسباب کشی

باربری الهیه دارای کارگرانی است که از تجربه ی بیش از ۱۵ سال در زمینه بسته بندی و اسباب کشی برخوردارند. ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید و از چگونگی عملکرد آن ها مطلع شوید: