باربری انقلاب

باربری انقلاب و باربری محدوده ازگل اسباب کشی را با استفاده از مدیریت بسیار مناسب انجام می دهند. این شرکت با داشتن پرسنل خبره و ماهر به شما کمک می کنند که خاطره خوبی از اثاث کشی در ذهن تان باقی بماند. خدمات بسته بندی ارائه شده در اتوبار انقلاب وباربری هفت تیر به صورت کاملا به روز است، برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه تجهیزات بسته بندی باربری منطقه انقلاب مراجعه نمایید و یا ویدئوی زیر را مشاهده و از نحوه انجام این کار مطلع شوید.

 

 

 

 

قیمت اسباب کشی در باربری انقلاب

هزینه ها در باربری انقلاب و باربری هفت تیر با توجه مقدار مشخص شده در اتحادیه حمل و نقل تعیین می شود و موارد زیر را در نظر می گیرند:

  1.  مقدار مسافت طی شده از ابتدا تا انتهای مقصد و وضعیت و شرایط جاده ای.
  2. زمان صرف شده از آغاز تا پایان اسباب کشی ( گاهی اوقات چند روز کار اثاث کشی به طول می انجامد.)
  3. نوع ماشین حمل بار و تعداد آن ها که جهت انتقال بارهای کم حجم از وانت بار و بارهای سنگین با ماشین های بزرگتر انتقال داده می شود.
  4. تعداد کارگران درگیر در اثاث کشی.

 

 

باربری انقلاب

 

در اتوبار انقلاب تخفیف هایی در نظر گرفته می شود که مشتریان بتوانند با خیالی آسوده کار اسباب کشی خود را انجام دهند. این تخفیف ها از ۲۰ تا ۵۰ درصد می باشد و در ابام تعطیل مانند جمعه ها و عید نوروز این مقدار بیشتر خواهد بود.

 

باربری انقلاب

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری انقلاب

جهت انجام بسته بندی اتوبار انقلاب از بهترین کارتن و تجهیزات دیگر استفاده می کند. این شرکت حمل و نقل تمام مراحل اسباب کشی را با قیمت های ارزان و منصفانه انجام می دهد. کارشناسان ما هزینه ی برای تجهیزات بسته بندی در نظر نمی گیرد. اگر خودتان تمایل دارید کار بسته بندی اثاثیه منزل و دیگر دسایل داخل بار را انجام دهید با تخفیف ۳۵٪ درصد تجهیزات در اختیارتان قرار می گیرد.

ماشین های حمل بار

یکی از موارد بسیار مهم در زمان اسباب کشی نوع ماشین حمل بار استفاده شده جهت جا به جایی بار است. هر مقدار و حجمی از بار را که تصمیم به جا به جا کردن آن داشتید بدون نگرانی با ما تماس بگیرید. باربری میدان انقلاب مانند باربری هنگام دارای انواع وسایل نقلیه مختلف وانت تلفنی، نیسان، خاور و کامیونت های مسقف با کف موکت کاری شده هستند. هر حجمی از بار را با ایمنی کامل توسط ماشین  اسباب کشی مجهز جا به جا خواهیم کرد.

 

حمل بار به شهرستان

اتوبار انقلاب انتقال بار را در مسیرهای نزدیک و دور با به کار بردن ماشین های حمل بار مجهز انجام می دهد. اثاث کشی در مسیرهای طولانی و شهرستان ها با کمک یک تیم حرفه ای خانم و آقا انجام می شود. جای نگرانی نیست این افراد حرفه ای تا پایان کار همراهتان خواهد بود.

 

باربری انقلاب

هزینه حمل بار به شهرستان

انجام این نوع اسباب کشی کار آسانی نیست و نیاز به تجهیزات مختص به خود است که به تبع هزینه بیشتری را هم در بر دارد. باربری انقلاب به میزان بالایی هزینه های جانبی کار را حذف می کند تا رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماید. حمل بار به مسرهای طولانی با تخفیف ۳۵٪ در این شرکت حنل بار انجام می شود.

 

بیمه نامه اثاث کشی

باربری انقلاب اسباب کشی به شهرستان و مناطق  مختلف تهران را با ارائه ی بیمه نامه تضمین می کند. این بیمه نامه کاملا به صورت رایگان ارائه می شود. از زمانی که اسباب کشی شروع می شود تا پایان آن این بیمه نامه اعتبار دارد.

مشاوره اسباب کشی در باربری انقلاب

اگر در هنگام اسباب کشی از ماشین حمل بار مناسب استفاده نکنید مشکلاتی برایتان پیش خواهد آمد. به عنوان مثال ماشین هایی با تناژ بار کم را برای انتقال حجم زیادی از بار تعیین نمایید هم هزینه ی بیشتری را در بردارد و هم زمان بیشتری جهت اتمام اسباب کشی صرف خواهد شد. باربری انقلاب به شما کمک خواهد کرد تا نه تنها ماشین حمل بار مناسب را انتخاب نمایید بلکه شما را راهنمایی می کند تا اثاث کشی ایمنی را انجام دهید. این شرکت حمل بار جلسات مشاوره ای را تشکیل می دهد و در این جلسه ها تمامی موارد مهم برای شما مشتریان گرامی شرح داده می شود.