باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس و باربری میرداماد  سال های زیادی است که در عرصه اسباب کشی در تهران و شهرستان ها در حال خدمت رسانی هستند. به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشتید می توانید با شماره های اتوبار بلوار فردوس تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید. کارکنان متعهد ما کار رزرو را در سریع ترین زمان ممکن برای شما هموطنان گرامی انجام خواهند داد. هدف اتوبار سرو شعبه باربری در بلوار فردوس کسب رضایت شما عزیزان است.

 

فهرست محتوا:

 • شماره باربری بلوار فردوس.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری بلوار فردوس.
 • خدمات اسباب کشی در باربری بلوار فردوس.
 • حمل بار به شهرستان.
 • هزینه حمل بار به شهرستان.
 • انواع ماشین های حمل بار در شرکت حمل بار بلوار فردوس.
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی.

 

 

شماره باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس کار رزرو خدمات را از طریق تلفن و تماس شما مشتریان گرامی انجام می دهد. شما می توانید با ما تماس بگیرید و در مورد خدمات ارائه شده صحبت نمایید. اگر تصمیم دارید با خیالی آسوده و با کمک افراد باتجربه و ماهر اثاث کشی کنید پس هر چه سریع تر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

باربری بلوار فردوس

 

مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری بلوار فردوس

تعطیلی شرکت های حمل بار یکی از مشکلات شما مشتریان گرامی در زمان اسباب کشی است. باربری در بلوار فردوس و باربری نوبنیاد این مشکل را کاملا برطرف کرده و در تمام ایام هفته می توانید اسباب کشی خود را به آنها بسپارید. همچنین در ایام تعطیلی نوروز و مناسبت ها و اعیاد نیز این شرکت کاملا آماده ی خدمت رسانی است. قبل از ثبت درخواست شما کارشناسان ما با شما صحبت خواهند کرد و تمامی ابهامات را بر طرف خواهند کرد. هدف از این کار افزایش آگاهی شما مشتریان گرامی قبل از ثبت و درخواست خدمات می باشد.

خدمات اسباب کشی در باربری بلوار فردوس 

می توانید جهت آشنایی با خدمات ارائه شده در باربری محدوده بلوار فردوس و باربری ونک  با شماره شرکت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید. به هر حال یک سری از این خدمات را به عنوان نمونه در زیر آورده ایم:

 • ارائه ی اسباب کشی در تهران و شهرستان ها با تخفیف ۳۵ درصد.
 • حمل و جا به جایی بار در تمام نقاط تهران با ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • انجام بسته بندی با بهترین تجهیزات و با کمترین قیمت ها.
 • کرایه انبارهای موقت.
 • ارائه ی بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
 • ارائه ی بارنامه رایگان.
 • تشکیل جلسات مشاوره رایگان.

باربری بلوار فردوس

 

حمل بار به شهرستان در باربری بلوار فردوس شرق تهران

جا به جایی و اسباب کشی به شهرستان در باربری محدوده بلوار فردوس با به کار بردن ماشین های حمل بار مجهز انجام می شود. باید اثاث کشی به مسیرهای طولانی با برنامه ریزی دقیق و با به کار بردن امکانات و تجهیزات به روز انجام شود. هر نوع کوتاهی و بی نظمی قطعا خسارتهای زیادی را به بار خواهد آورد. شرکت حمل بار در منطقه بلوار فردوس همه روز انتقال بار به شهرستان ها را با کمک رانندگان ماهر انجام می دهد.

 

هزینه حمل بار به شهرستان

اتوبار بلوار فردوس مانند باربری آزادی حمل بار به شهرستان را با قیمت های در نظر گرفته شده در تعاونی انجام می دهند. همچنین این شرکت بر مبنای اینکه فاصله ی مبدا تا مقصد چقدر است، حجم بار چقدر باشد و تعداد کارگران درگیر، مقدار هزینه را مشخص می کند. قیمت نهایی ارسال بار از تهران به شهرستان را این شرکت با اتخاذ تخفیف به عرض مشتریان خود می رساند.

 

انواع ماشین های حمل بار در شرکت حمل بار بلوار فردوس

وسایل نقلیه و ماشین های شرکت حمل بار در بلوار فردوس دارای سقف و مجهز به وسایل ایمنی لازم هستند. بنابراین بدون نگرانی بابت حفظ سلامت بار و چگونگی انتقال آن با شماره تلفن سایت تماس حاصل نمایید. چرا که علاوه بر ایمن بودن ماشین های حمل بار رانندگان ماهر و کاربلدی نیز کار اسباب کشی و انتقال بار را انجام می دهند.

 

باربری بلوار فردوس

 

اتوبار بلوار فردوس به شما توصیه می کند در انتخاب ماشین حمل بار دقت لازم را داشته باشید. موارد متنوعی در انتخاب این ماشین ها تاثیرگذار است مانند ظرفیت قسمت بار ماشین، اندازه وسیله ی نقلیه، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده. بهرحال این شرکت حمل بار انواع ماشین های حمل بار را در اختیار دارد که به وسایل ایمنی مجهز هستند.

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

باربری بلوار فردوس و باربری سعادت آباد  جهت رضایت شما هموطنان عزیز و همچنین و حفظ کیفیت کار خود، بسته بندی ا‌ثاث داخل بارتان را با کارتن های چند لایه و محکم انجام می دهند. کف این کارتن ها دارای یک صفحه ضخیم است که مانع از پاره شدن و آسیب به وسایل داخل آن می شود. می توانید به صفحه بسته بندی مراجعه فرمایید و از جزئیات کار مطلع شوید.

 

باربری بلوار فردوس

تجهیزات بسته بندی که در اتوبار بلوار فردوس و باربری انقلاب ارائه می شود به شرح زیر است:

 • کارتن ها در اندازه های مختلف و درب دار.
 • کارتن های دارای نایلون حباب دار.
 • پلاستیک های حباب دار و فوم های ضربه گیر.
 • چسب های نواری ۵ و ۱۰ سانتی.
 • در ویدئوی زیر نحوه انجام بسته بندی توسط کارگران ما را مشاهده می فرمایید:

 

 بیمه نامه رایگان اسباب کشی

باربری محدوده بلوار فردوس مانند باربری مرزداران قیمت بسته بندی اثاثیه منزل و سایر خدمات اسباب کشی را در تهران و شهرستان ها را با تخفیف ۳۵٪ تعیین می کند. تنها هزینه ی که برای این کار در نظر گرفته می شود مربوط به تجهیزات، کارتن ها و امکانات به کار گرفته جهت بسته بندی است. انجام این کار توسط کارگران خبره و ماهر به صورت کاملا رایگان انجام می شود. همچنین به صورت رایگان تمام اثاث و وسایل داخل بار را بیمه می کند. بنابراین بدون صرف هزینه اسباب کشی ایمنی را تجربه خواهید کرد.

باربری بلوار فردوس