باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس و باربری میرداماد  سال های زیادی است که در عرصه اسباب کشی در تهران و شهرستان ها در حال خدمت رسانی هستند. به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشتید می توانید با شماره های اتوبار بلوار فردوس تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید. کارکنان متعهد ما کار رزرو را در سریع ترین زمان ممکن برای شما هموطنان گرامی انجام خواهند داد. هدف اتوبار سرو شعبه باربری در بلوار فردوس کسب رضایت شما عزیزان است.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری بلوار فردوس

تعطیلی شرکت های حمل بار یکی از مشکلات شما مشتریان گرامی در زمان اسباب کشی است. باربری در بلوار فردوس این مشکل را کاملا برطرف کرده و در تمام ایام هفته می توانید کار خود را به ما بسپارید. همچنین در ایام تعطیلی نوروز و مناسبت ها و اعیاد نیز این شرکت کاملا آماده ی خدمت رسانی است.

خدمات اسباب کشی در باربری بلوار فردوس 

می توانید جهت آشنایی با خدمات ارائه شده در باربری محدوده بلوار فردوس با شماره شرکت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید. به هر حال یک سری از این خدمات را به عنوان نمونه در زیر آورده ایم:

 • ارائه ی اسباب کشی در تهران و شهرستان ها با تخفیف ۳۵ درصد.
 • حمل و جا به جایی بار در تمام نقاط تهران با ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • انجام بسته بندی با بهترین تجهیزات و با کمترین قیمت ها.
 • کرایه انبارهای موقت.
 • ارائه ی بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
 • ارائه ی بارنامه رایگان.
 • تشکیل جلسات مشاوره رایگان.

باربری بلوار فردوس

حمل بار به شهرستان

جا به جایی و اسباب کشی به شهرستان در باربری محدوده بلوار فردوس با به کار بردن ماشین های حمل بار مجهز انجام می شود. باید اثاث کشی به مسیرهای طولانی با برنامه ریزی دقیق و با به کار بردن امکانات و تجهیزات به روز انجام شود. هر نوع کوتاهی و بی نظمی قطعا خسارتهای زیادی را به بار خواهد آورد. شرکت حمل بار در منطقه بلوار فردوس همه روز انتقال بار به شهرستان ها را با کمک رانندگان ماهر انجام می دهد.

هزینه حمل بار به شهرستان

باربری بلوار فردوس حمل بار به شهرستان را با قیمت های در نظر گرفته شده در تعاونی انجام می دهد. همچنین این شرکت بر مبنای اینکه فاصله ی مبدا تا مقصد چقدر است، حجم بار چقدر باشد و تعداد کارگران درگیر، مقدار هزینه را مشخص می کند. قیمت نهایی ارسال بار از تهران به شهرستان را این شرکت با اتخاذ تخفیف به عرض مشتریان خود می رساند.

ماشین های حمل بار

وسایل نقلیه و ماشین های باربری در بلوار فردوس دارای سقف و مجهز به وسایل ایمنی لازم هستند. بنابراین بدون نگرانی بابت حفظ سلامت بار و چگونگی انتقال آن با شماره تلفن سایت تماس حاصل نمایید. چرا که علاوه بر ایمن بودن ماشین های حمل بار رانندگان ماهر و کاربلدی نیز کار اسباب کشی و انتقال بار را انجام می دهند.

باربری بلوار فردوس

اتوبار بلوار فردوس به شما توصیه می کند در انتخاب ماشین حمل بار دقت لازم را داشته باشید. موارد متنوعی در انتخاب این ماشین ها تاثیرگذار است مانند ظرفیت قسمت بار ماشین، اندازه وسیله ی نقلیه، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده. بهرحال این شرکت حمل بار انواع ماشین های حمل بار را در اختیار دارد که به وسایل ایمنی مجهز هستند.

بسته بندی اسباب کشی

باربری بلوار فردوس و باربری سعادت آباد  جهت رضایت شما هموطنان عزیز و همچنین و حفظ کیفیت کار خود، بسته بندی ا‌ثاث داخل بارتان را با کارتن های چند لایه و محکم انجام می دهند. کف این کارتن ها دارای یک صفحه ضخیم است که مانع از پاره شدن و آسیب به وسایل داخل آن می شود. می توانید به صفحه بسته بندی مراجعه فرمایید و از جزئیات کار مطلع شوید.

باربری بلوار فردوس

تجهیزات بسته بندی که در اتوبار بلوار فردوس ارائه می شود به شرح زیر است:

 • کارتن ها در اندازه های مختلف و درب دار.
 • کارتن های دارای نایلون حباب دار.
 • پلاستیک های حباب دار و فوم های ضربه گیر.
 • چسب های نواری ۵ و ۱۰ سانتی.
 • در ویدئوی زیر نحوه انجام بسته بندی توسط کارگران ما را مشاهده می فرمایید:

قیمت بیمه نامه اسباب کشی

باربری محدوده بلوار فردوس قیمت بسته بندی اثاثیه منزل و سایر خدمات اسباب کشی را در تهران و شهرستان ها را با تخفیف ۳۵٪ تعیین می کند. تنها هزینه ی که برای این کار در نظر گرفته می شود مربوط به تجهیزات، کارتن ها و امکانات به کار گرفته جهت بسته بندی است. انجام این کار توسط کارگران خبره و ماهر به صورت کاملا رایگان انجام می شود. همچنین به صورت رایگان تمام اثاث و وسایل داخل بار را بیمه می کند. بنابراین بدون صرف هزینه اسباب کشی ایمنی را تجربه خواهید کرد.

باربری بلوار فردوس