باربری تعاون

باربری تعاون و باربری محدوده شهرآرا اسباب کشی را به کمک کارگران ماهر و خبره انجام می دهند.  این افراد با گذراندن دوره های آموزشی و کسب مهارت بالا، صفر تا صد اثاث کشی را برایتان انجام خواهند داد. اتوبار تعاون برای آشنایی و آگاهی شما از نحوه انجام درست تمامی مراحل اثاث کشی و بسته بندی جلسلات مشاوره را در باربری تهران  تشکیل می دهد و هزینه ی در قبال آن از مشتریان خود دریافت نمی کند. باربری محدوده تعاون برای اطلاع شما از این جلسات و مطرح کردن سوالات خود شماره تلفن های رایگانی را در سایت قرار داده است.

88570796

88584613 

باربری تعاون

باربری تعاون مانند باربری دربند قبل از اینکه کار اسباب کشی را شروع نماید جلساتی را برای مشتریان خود تشکیل می دهد. در این جلسات مشاورین ما در مورد موارد زیر صحبت می کنند:

  • مقدار هزینه های تعیین شده در مراحل مختلف اسباب کشی چقدر است.
  • با توجه به مقدار و حجم بار از چه ماشین حمل باری استفاده شود.
  • تعداد پرسنل و کارگران تا پایان کار.

باربری تعاون

وانت تلفنی باربری در تعاون

نیسان بار و وانت تلفنی تعاون و دیگر ماشین های حمل بار این شرکت کاملا ایمن و مجهز به وسایل ایمنی جانبی هستند. این وسایل نقلیه دارای سقف هستند و کف آن ها با موکت کاملا پوشیده شده است. این امکانات سبب محافظت از بار در برابر بارندگی، ضربه و آلودگی می شود. جهت رزرو کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

باربری تعاون

ماشین های باربری


تعاون از انواع ماشین های وانت تلفنی، نیسان بار و خاور تشکیل شده است.  همه ی آن ها دارای درب و سقف هستند و بارتان را در مواقع مختلف و شرایط آب و هوایی بد و وزش باد از خسارت و آسیب در امان قرار می دهند.

 

باربری تعاون

کارگران اسباب کشی 

پرسنل باربری تعاون  یک هدف مشترک را دنبال می کنند و آن حفظ ایمنی و سلامت بار و رضایت مشتریان است.

  • کارگران در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند و کاملا خبره هستند. 
  • هیچ گونه خش و خطی روی وسایل داخل بار به جا نخواهد ماند.
  • دارای تجربه ی بیش از ۱۵ سال در زمینه اسباب کشی و مراحل آن هستند.
  • در زیر یک نمونه از چگونگی انجام اسباب کشی توسط کارگران باربری تعاون را مشاهده می فرمایید: