باربری جردن

باربری جردن و باربری الهیه اسباب کشی را با مدیریت و برنامه ریزی همه جانبه انجام می دهند، که افراد متخصص در زمینه اسباب کشی تمام جوانب را تحت کنترل دارند. کارکنان این شرکت همگی آموزش دیده و ماهر هستند و صفر تاصد مراحل را با ایمنی کامل انجام می دهند. باربری منطقه جردن به صورت شبانه روزی در تمام مناطق تهران و شهرستان ها آماده خدمت رسانی هستند و در تمامی این نقاط دارای مشتریان ثابت هستند. همیشه کار اثاث کشی خود را به ما می سپارند، با شماره های باربری در جردن تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده با خبر شوید.

 • فهرست محتوا:
 • شماره باربری جردن.
 • کارگران اسباب کشی ماهر و خبره.
 • با خدمات اسباب کشی در باربری جردن آشنایی دارید؟
 • ماشین های حمل بار در باربری جردن.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی در جردن.
 • قیمت اسباب کشی در باربری محدوده جردن چقدر است؟
 • حمل بار به شهرستان با قیمت های استثنایی.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری جردن.
 • مشاوره اسباب کشی رایگان و تلفنی.
 • قیمت بیمه نامه اسباب کشی در شرکت حمل بار جردن.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۰ درصد.

شماره باربری جردن

اگر می خواهید با خیالی آسوده و در سریع ترین زمان ممکن خدمات اسباب کشی و بسته بندی را رزرو نمایید با شماره های شرکت حمل بار جردن تماس حاصل نمایید. مشاورین این شرکت حمل بار صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما مشتریان گرامی می باشند. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر این موسسه باربری بهره مند شوید. تلاش ما ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی با قیمت های پایین و نصوب تعاونی حمل بار است.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

کارگران اسباب کشی ماهر و خبره

گاهی اوقات انجام اسباب کشی بدون داشتن تجربه و مهارت کافی باعث می شود که صدمه و آسیب زیادی به اثاث و وسایل داخل بار وارد شود. اگر در این زمینه تجربه ندارید و از این بابت نگران هستید، جای هیچ گونه نگرانی و استرسی نیست چون مشاورین باربری در جردن به صورت تمام وقت حاضرند که شما را راهنمایی و به شما کمک کنند که یک اسباب کشی مناسبی را انجام دهید. همچنین نحوه درست انجام دادن بسته بندی را نیز شرح می دهند و اگر این کار را به ما می سپارید کارشناسان ما شما را از مقدار هزینه و چگونگی انجام مراحل مختلف اثاث کشی مطلع می کنند.

 

 

 

با خدمات اسباب کشی در باربری جردن آشنایی دارید؟

روش های قدیمی را برای انجام اسباب کشی کنار بگذارید. شرکت حمل بار جردن دارای سال ها تجربه در حوزه اسباب کشی است و روز به روز در حال پیشرفت در این زمینه است. ما در هیچ زمینه ی مدعی بهتر بودن نیستیم رضایت مشتریان این قضیه را ثابت می کند. چند مورد از خدمات این شرکت حمل بار را در زیر به عنوان مثال جهت آشنایی شما مشتریان گرامی آورده ایم:

 1. ثبت درخواست و رزرو خدمات در تمام روزهای هفته.
 2. انتقال بار، انجام بسته بندی و دیگر مراحل با تخفیف ۴۰٪.
 3. استفاده از ماشین های حمل بار سرپوشیده وانت تلفنی، کامیون، خاور.
 4. انجام چیدمان بار توسط کارگران ماهر و با تجربه در باربری جردن.

باربری جردن

 

ماشین های حمل بار در باربری جردن

باربری جردن از انواع ماشین های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین برای جا به جایی بار استفاده می کند. کف این ماشین ها با موکت پوشیده شده است و از کثیف شدن و خراب شدن بار جلوگیری می کند. ماشین های حمل بار به کار گرفته شده شامل انواع:

 • ماشین های سبک: وانت تلفنی و نیسان بار.
 • ماشین های نیمه سنگین: خاور مسقف و روباز.
 • ماشین های سنگین: تریلی، ترانزیت یا چادر دار.

نرخ کرایه وانت تلفنی در جردن

اجاره وانت تلفنی و نیسان بار در باربری جردن به صورت تمام وقت و با قیمت های قانونی انجام می شود. نرخ کرایه وانت بار در این شرکت در سال ۱۴۰۱ دو میلیون تومان است که با نرخ سال قبل تفاوت آنچنانی ندارد. هدف ما این است که شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها بتوانید از خدمات این شرکت حمل بار استفاده نمایید. برای دریافت تخفیف هایی که در جهت کاهش قیمت ها ارائه می شود، با شماره تلفن های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید. 

 

قیمت اسباب کشی در باربری محدوده جردن چقدر است؟

باربری جردن همانند باربری ولیعصر اسباب کشی را کمترین قیمت های ممکن انجام می دهد و این هزینه ها مصوب اتحادیه حمل و نقل است، یکی از مهم ترین مسائلی که افراد مراجعه کننده به ما در مورد آن سوال می کنند، میزان تعرفه های مراحل مختلف است، جهت کاهش هزینه ها تخفیف هایی را در نظر می گیرد که برای تمامی مشتریان ثابت است می توانید برای اطلاعات بیشتر، به لینک هزینه اسباب کشی مراجعه نمایید.

 

باربری جردن

 

این تخفیف ها برای همه ی افراد مراجعه کننده به شرکت باربری جردن در نظر گرفته می شود. اگر در اعیاد و مناسبت ها کار اسباب کشی را انجام دهید مقدار این تخفیف ها بیشتر خواهد بود. در کل هدف ما این است که مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده اثاث کشی کنند و نگران هزینه ها و قیمت ها نباشند.

 حمل بار به شهرستان با قیمت های استثنایی

باربری جردن مانند باربری گاندی علاوه بر انتقال بار در تهران کار اسباب کشی به شهرستان را نیز انجام می دهد. هزینه ی حمل بار به شهرهای اطراف تهران بر مبنای قیمت های اتحادیه حمل و نقل تعیین می شود. هزینه انتقال بار به شهرستان با توجه به معیارهای زیر در نظر گرفته می شود:

 • مقدار مسافت طی شده تا رسیدن به مقصد.
 • چگونگی وضعیت جاده ها و میزان ایمن بودن آن ها.
 • تعداد و نوع ماشین حمل بار به کار گرفته شده.

باربری جردن

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری جردن

باربری جردن کار بسته بندی را بر عهده کارگران خبره و ماهری قرار داده است که دارای تجربه ی بیش از ده سال در زمینه اسباب کشی هستند، نه تنها در این منطقه بلکه در باربری نامجو نیز تجهیزات را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد، بهترین کیفیت را از ما بخواهید که تمامی خدمات به طور به روز و مناسب است، از بهترین کارتن های چند لایه و محکم و فوم های ضربه گیر استفاده می کنند.

 

باربری جردن

 

باربری جردن برای تمامی مراحل از قیمت های مصوب اتحادیه حمل و نقل استفاده می کند. تنها تفاوت قیمت این مرحله با مراحل دیگر این است که هیچ گونه هزینه ی به عنوان انعام از مشتریان گرامی دریافت نخواهد شد.

برای اینکه با نحوه ی انجام بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت باربری جردن آشنایی پیدا نمایید ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

مشاوره اسباب کشی رایگان و تلفنی

اسباب کشی کار سختی است و نیاز به مهارت و تجربه ی بالایی دارد تا بتوان میزان خسارت ها و آسیب های وارده بر آن را به حداقل کاهش داد. باربری جردن و باربری ولیعصر برای رفع ابهامات مشتریان خود وراهنمایی کردن شما در رمینه چگونگی انجام مراحل مختلف اسباب کشی جلساتی را برگذار می کنند. شما می تواتید به صورت تلفنی و آنلاین و حضوری از مباحث این جلسه ها بهره مند شوید.

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در شرکت حمل بار جردن

باربری جردن کار اسباب کشی را با ارائه ی بیمه نامه انجام می دهد و هزینه ی برای آن در نظر نمی گیرد. حوادثی مانند آتش سوزی، سرقت و خسارت های مالی تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد و کاملا جبران خواهد شد. برای اینکه اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید با شماره شرکت تماس بگیرید.

حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد

باربری جردن و باربری هفت تیر برای انجام هر چه بهتر انتقال بار از تهران به شهرستان از ماشین های حمل رار مسقف و ایمن استفاده می کند. با موکت کاری کردن ماشین های حمل بار از کثیف شدن و خراب شدن اثاث داخل بار جلوگیری می کند. همچنین در بین کارتن ها پتوهایی قرار می دهد تا در اثر جا به جایی در طول مسیر از حرکت اضافی اثاث جلوگیری شود.