باربری درکه

باربری درکه و باربری شهرآرا اسباب کشی و تمام مراحل آن، از جمله بسته بندی را با بالاترین کیفیت ممکن در سطح شهر تهران و شهرستان ها انجام می دهند. این شرکت حمل بار در این مناطق دارای مشتریان زیاد و ثابتی می باشد و برای تمامی افراد مراجعه کننده تخفیف هایی را در نظر دارد. باربری درکه تهران مانند باربری گاندی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است و بهترین خدمات را ارائه می دهد. کارگران با تجربه و کاربلد در اتوبار درکه عهده دار انجام مراحل مختلف می باشند.

فهرست مطالب:

 • شماره باربری درکه.
 • وانت تلفنی درکه.
 • اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده درکه.
 • حمل بار به شهرستان.
 • قیمت حمل بار به شهرستان با اعمال تخفیف ۲۵ درصدی.
 • تشکیل جلسات مشاوره رایگان در باربری درکه.
 • نرخ اسباب کشی در باربری درکه چقدر است؟
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
 • کارگران اسباب کشی ماهر.
 • معرفی منطقه درکه.
 • حمل وسایل سنگین وزن در باربری درکه.

شماره باربری درکه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده در باربری منطقه درکه با شماره های زیر تماس بگیرید. برای رزرو ماشین های حمل بار و سایر خدمات اسباب کشی در تهران و شهرستان ها کافی است با کارشناسان ماهر ما صحبت نمایید. شماره های زیر در تمام ایام هفته در دسترس است و هزینه ی برای شما مشتریان گرامی در بر نخواهد داشت.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

وانت تلفنی درکه

ماشین های اسباب کشی در باربری محدوده درکه و باربری نامجو به گونه ی در نظر گرفته شده اند که با سلامت کامل بارتان را به مقصد انتقال دهند. در هر شرایط آب هوایی به عنوان مثال بارندگی، بارش برف مشکلی برای اثاثیه داخل بار ایجاد نخواهد شد. کارگران این شرکت حمل بار روی بار را کاملا با چادر می پوشانند و یا اینکه از ماشین های سقف دار برای این کار استفاده می کنند و در هر شرایطی از گم یا خراب شدن اثاث داخل بار جلوگیری می کنند.

 

باربری درکه

 

اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده درکه

انتقال بار و اسباب کشی در باربری درکه و باربری نوبنیاد با ارائه ی خدمات درجه یک و امکانات مناسب انجام می شود. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی هر گونه سرویس و خدماتی را که بخواهید برایتان رزرو خواهیم کرد. از جمله خدمات ارائه شده در این شرکت به موارد زیر اشاره خواهیم کرد:

 • ماشین های حمل بار مسقف و دارای چادر جهت حفظ بار از صدمه و آسیب.
 • ارائه ی بیمه نامه و بارنامه رایگان و کاملا قانونی.
 • اجاره انبارهای موقت.
 • ارائه ی جلسات مشاوره رایگان.
 • انتقال بار در مسیرهای طولانی.

باربری درکه

 

حمل بار به شهرستان

اسباب کشی و حمل بار به شهرستان با تخفیف در باربری درکه و باربری دربند انجام می شود. حمل و نقل بار به مناطق دورتر و خارج از شهر تهران کار پر ریسکی است، شرکت امکانات لازم را جهت انجام این کار فراهم کرده است. ایمنی صد در صد رعایت می شود و در هر مرحله چه بسته بندی چه چیدمان کارگران با مهارت بالا سلامت بارتان را تضمین می کنند.

 

قیمت حمل بار به شهرستان با اعمال تخفیف ۲۵ درصدی

باربری درکه و باربری انقلاب ارسال بار از تهران به شهرستان را با در نظر گرفتن قیمت های مصوب تعاونی حمل بار انجام می دهند. با توجه به نوع ماشین حمل بار و مقدار بار و مواردی از این قبیل هزینه نهایی محاسبه و به عرض شما مشتریان گرامی می رسد. همچنین برای رفاه حال مشتریان خود با کاهش ۲۵ درصدی هزینه ها کار ارسال بار به شهرستان را انجام می دهد.

 

تشکیل جلسات مشاوره رایگان در باربری درکه

باربری در درکه مشاوران و کارشناسانی خاذق و دلسوز را مسئول کرده است تا به طور کامل به سوالات مشتریان گرامی جواب دهند. شما بزرگوران می‌توانید به صورت 24 ساعته با این مشاوران در ارتباط باشید و تمام ابهامات خود را مطرح کنید تا به آنها جواب بدهند. مدیریت باربری تهران قبلاً این متد را برای چند شعبه از شعبه‌های دیگر شرکت امتحان کرده است و مشتریان فوق العاده راضی بوده‌اند. 

 

 

باربری درکه

 

نرخ اسباب کشی در باربری درکه چقدر است؟

نرخ اسباب کشی و حمل بار مساله ی مهمی است و بر مبنای معیارهای مختلف در نظر گرفته می شود. باربری در درکه همیشه اثاث کشی قانونی را انجام می دهد و هزینه ها را هم بر اساس نرخی که تعاونی تعیین می کند در نظر می گیرد. به عنوان مثال نوع وسیله ی نقلیه مخصوص حمل باری که به کار گرفته می شود هر اندازه که ظرفیت حجم بار بیشتری داشته باشد و هر مقدار مسر طولانی تری را طی کند هزینه بیشتری را دربردارد.

قیمت ماشین های حمل بار در باربری درکه

باربری درکه از ماشین های وانت تلفنی، نیسان بار، تریلی و انواع کامیون برای حمل و جا به جایی بار استفاده می کند. اسباب کشی با این ماشین های حمل بار توسط رانندگان ماهر و با تجربه در تهران و شهرستان ها انجام می شود. قیمت این ماشین های حمل بار در درجه اول به نوع آن ها بستگی دارد، در لیست زیر یک سری از قیمت ها را که این شرکت جهت رزرو آن ها در نظر گرفته است را مشاهده می فرمایید:

 • نرخ کرایه وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 • قیمت اجاره نیسان تلفنی: یک میلیون و هفتصد هزار.
 • نرخ اجاره خاور: سه میلیون تومان.
 • قیمت کرایه خاور مسقف: سه میلیون و پانصد هزار.
 • نرخ کرایه تریلی: پنج میلیون تا پنج میلیون و هفتصد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی اسباب کشی کاری است که نیاز به دقت و ظرافت خاصی دارد و هر کسی توانایی انجام آن را به صورت درست و اصولی ندارد. کارگران باربری در درکه این کار را با مهارت بالا انجام می دهند. تجهیزات زیر در این شرکت حمل بار جهت انجام مناسب بسته بندی ارائه می شود:

 • نایلون حباب دار در اندازه های ۹۰ و ۵۰ متری جهت حفظ اثاثیه داخل کارتن از صدمه و آسیب.
 • کارتن های چند لایه و مرغوب.
 • کیسه های زیپ دار در سایزهای مختلف.
 • کارتن های دارای رگال جهت انتقال و بسته بندی لباس.

باربری درکه

 

کارگران اسباب کشی ماهر

باربری منطقه درکه مانند باربری مرزداران در قبال انجام بسته بندی توسط کارگران اسباب کشی هزینه ی در نظر نمی گیرد. بلکه هزینه ی اصلی جهت تجهیزات به کار رفته برای بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل است. در هر صورت نگران نباشید چون تمامی قسمت های اسباب کشی در این شرکت با تخفیف انجام می شود. انعام کارگران اسباب کشی به عهده خود شرکت می باشد و تمامی تلاش ما کاهش هزینه برای شما مشتریان گرامی است. در زیر یک نمونه از چگونگی عملکرد کارگران باربری درکه را مشاهده می فرمایید:

معرفی منطقه درکه

درکه یکی از شمالی ترین منطقه در شمیرانات تهران است و از محله های شمال شهر پایتخت است. با مناطق ولنجک و اوین همسایه است و از مناطق سرسبز و خوش آب و هوای شمال کشور است. اسباب کشی و حمل بار در این منطقه به صورت مکرر انجام می شود و نیاز به یک شرکت حمل بار کاملا ضروری است. باربری درکه در تمام نقاط این ناحیه ماشین های حمل باری را قرار داده است تا به سرعت بتواتد کار مشتریان خود را انجام دهد.

حمل وسایل سنگین وزن در باربری درکه

اتوبار درکه حمل و جا به جایی کردن انواع وسیله و اثاثیه منزل از سبک تا سنگین را با ایمنی کامل و به کمک کارگران ماهر انجام می دهد. مهم ترین مرحله در زمان اثاث کشی حمل و جا به جا کردن وسایل سنگین وزن مانند یخچال، پیانو و ماشین لباسشویی می باشد. ما برای راحت کردن کار و افزایش ایمنی در حمل این وسایل از ماشین آلات حرفه ی و مخصوص این کار استفاده می کنیم. به عنوان مثال در زمان حمل و جا به جا کردن این اثاثیه حجیم از راه پله ها از بالابرهای الکترونیکی استفاده می کنیم. همچنین در صورتی که راه پله ها بسیار کوچک باشد در این صورت از جرثقیل برای انتقال آن ها از طبقات ساختمان استفاده خواهیم کرد.