باربری درکه

باربری درکه و باربری شهرآرا اسباب کشی و تمام مراحل آن، از جمله بسته بندی را با بالاترین کیفیت ممکن در سطح شهر تهران و شهرستان ها انجام می دهند. این شرکت حمل بار در این مناطق دارای مشتریان زیاد و ثابتی می باشد و برای تمامی افراد مراجعه کننده تخفیف هایی را در نظر دارد. اتوبار درکه به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است و بهترین خدمات را ارائه می دهد. کارگران با تجربه و کاربلد در این شرکت عهده دار انجام مراحل مختلف می باشند. این افراد با تجربه ی زیادی که دارند، به بهترین نحو ممکن کارتان را به پایان می رسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده در باربری منطقه درکه با شماره های زیر تماس بگیرید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

ماشین حمل بار مناسب

ماشین های اسباب کشی در باربری محدوده درکه و باربری نامجو به گونه ی در نظر گرفته شده اند که با سلامت کامل بارتان را به مقصد انتقال دهند. در هر شرایط آب هوایی به عنوان مثال بارندگی، بارش برف مشکلی برای اثاثیه داخل بار ایجاد نخواهد شد. کارگران این شرکت حمل بار روی بار را کاملا با چادر می پوشانند و یا اینکه از ماشین های سقف دار برای این کار استفاده می کنند و در هر شرایطی از گم یا خراب شدن اثاث داخل بار جلوگیری می کنند.

 

باربری درکه

اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده درکه

انتقال بار و اسباب کشی در باربری درکه با ارائه ی خدمات زیر انجام می شود:

  • ماشین های حمل بار مسقف و دارای چادر جهت حفظ بار از صدمه و آسیب.
  • ارائه ی بیمه نامه و بارنامه رایگان و کاملا قانونی.
  • اجاره انبارهای موقت.
  • ارائه ی جلسات مشاوره رایگان.
  • انتقال بار در مسیرهای طولانی.


باربری درکه

 

حمل بار به شهرستان

اسباب کشی و حمل بار به شهرستان با تخفیف ۴۰ درصد در باربری درکه انجام می شود. حمل و نقل بار به مناطق دورتر و خارج از شهر تهران کار پر ریسکی است، شرکت امکانات لازم را جهت انجام این کار فراهم کرده است. ایمنی صد در صد رعایت می شود و در هر مرحله چه بسته بندی چه چیدمان کارگران با مهارت بالا سلامت بارتان را تضمین می کنند.

قیمت حمل بار به شهرستان

باربری درکه ارسال بار از تهران به شهرستان را با در نظر گرفتن قیمت های مصوب تعاونی حمل بار انجام می دهد. با توجه به نوع ماشین حمل بار و مقدار بار و مواردی از این قبیل هزینه نهایی محاسبه و به عرض شما مشتریان گرامی می رسد. همچنین برای رفاه حال مشتریان خود با کاهش ۲۵ درصدی هزینه ها کار ارسال بار به شهرستان را انجام می دهد.

تلفن باربری درکه

باربری در درکه مشاوران و کارشناسانی خاذق و دلسوز را مسئول کرده است تا به طور کامل به سوالات مشتریان گرامی جواب دهند. شما بزرگوران می‌توانید به صورت 24 ساعته با این مشاوران در ارتباط باشید و تمام ابهامات خود را مطرح کنید تا به آنها جواب بدهند. مدیریت باربری تهران قبلاً این متد را برای چند شعبه از شعبه‌های دیگر شرکت امتحان کرده است و مشتریان فوق العاده راضی بوده‌اند. 

باربری درکه

رزرو باربری منطقه درکه

کارشناسان و مشاورین پشتیبان باربری درکه در تهران به صورت تمام وقت پاسخگوی شما همشهریان عزیز هستند. شما مشتریان عزیز می توانید فقط با گرفتن یک شماره تلفن در سریع ترین زمان ممکن خدمات مدنظرتان را رزرو کنید. هر نوع ماشین حمل بار وانت تلفنی، کامیونها، خاور و .. را در کمترین زمان جهت جا به جایی بارتان ارسال خواهیم کرد.

باربری درکه

نرخ باربری درکه

نرخ اسباب کشی و حمل بار مساله ی مهمی است و بر مبنای معیارهای مختلف در نظر گرفته می شود. باربری در درکه همیشه اثاث کشی قانونی را انجام می دهد و هزینه ها را هم بر اساس نرخی که تعاونی تعیین می کند در نظر می گیرد. به عنوان مثال نوع وسیله ی نقلیه مخصوص حمل باری که به کار گرفته می شود هر اندازه که ظرفیت حجم بار بیشتری داشته باشد و هر مقدار مسر طولانی تری را طی کند هزینه بیشتری را دربردارد.

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی اسباب کشی کاری است که نیاز به دقت و ظرافت خاصی دارد و هر کسی توانایی انجام آن را به صورت درست و اصولی ندارد. کارگران باربری در درکه این کار را با مهارت بالا انجام می دهند. تجهیزات زیر در این شرکت حمل بار جهت انجام مناسب بسته بندی ارائه می شود:

  • نایلون حباب دار در اندازه های ۹۰ و ۵۰ متری جهت حفظ اثاثیه داخل کارتن از صدمه و آسیب.
  • کارتن های چند لایه و مرغوب.
  • کیسه های زیپ دار در سایزهای مختلف.
  • کارتن های دارای رگال جهت انتقال و بسته بندی لباس.

باربری درکه

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل

باربری منطقه درکه در قبال انجام بسته بندی توسط کارگران اسباب کشی هزینه ی در نظر نمیگیرد. بلکه هزینه ی اصلی جهت تجهیزات به کار رفته برای بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل است. در هر صورت نگران نباشید چون تمامی قسمت ها در این شرکت با تخفیف انجام می شود. انعام کارگران اسباب کشی به عهده خود شرکت می باشد تمامی تلاش ما کاهش هزینه برای شما مشتریان گرامی است. در زیر یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی توسط کارگران باربری درکه را مشاهده می فرمایید: