باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه و باربری نزدیک تجریش اسباب کشی را به صورت حرفه ای زیر نظر باربری تهران انجام می دهند. کارگران باربری در زعفرانیه همانند باربری شهرک غرب با مهارت کامل تمامی مراحل اسباب کشی از جمله بسته بندی را انجام می دهند. جهت اطلاع بیشتر از چگونگی انجام اثاث کشی به صفحه بسته بندی باربری محدوده زعفرانیه مراجعه نمایید. همچنین می توانید ویدئو زیر را جهت آشنایی با چگونگی عملکرد کارگران این شرکت حمل بار در زمان بسته بندی مشاهده نمایید:

 

 

 

 

فهرست مطالب:

 • کارگران اسباب کشی خوب.
 • چه خدماتی در باربری زعفرانیه ارائه می شود؟
 • بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار زعفرانیه.
 • ماشین های حمل بار مسقف در باربری زعفرانیه.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی زعفرانیه با تخفیف.
 • قیمت اسباب کشی در باربری زعفرانیه چقدر می باشد؟
 • حمل بار به شهرستان باربری نزدیک زعفرانیه.
 • هزینه حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۱.
 • نرخ بیمه نامه در باربری زعفرانیه چقدر است؟
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در اتوبار زعفرانیه.
 • کرایه خاور در شرکت حمل بار زعفرانیه.
 • مراحل کار در باربری زعفرانیه.

 

کارگران اسباب کشی خوب

کارگران باربری زعفرانیه و باربری دربند با داشتن تجربه و مهارت بالا اسباب کشی بدون دردسری را برای شما مشتریان گرامی انجام می دهند. کارگران شرکت حمل بار زعفرانیه تمامی قسمت های اسباب کشی را با ایمنی کامل انجام می دهند. ویدئوی زیر گویای این مطلب است:

 

 

 

 

 

چه خدماتی در باربری زعفرانیه ارائه می شود؟

یک سری از خدمات  ارائه شده در باربری زعفرانیه را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • استفاده از انواع ماشین های حمل بار مسقف و ایمن وانت تلفنی، کامیون.
 • پکیج کامل بسته بندی (شامل انواع کارتن ها و ضربه گیرها در سایزهای مختلف).
 • مشاوره رایگان اثاث کشی به دو صورت حضوری و تلفنی.
 • بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
 • کارگران با تجربه خانم و آقا.
 • ارائه ی تخفیف های گسترده.

باربری زعفرانیه

بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار زعفرانیه

انجام بسته بندی اثاثیه منزل را به کارگران باربری محدوده زعفرانیه و باربری ولیعصر بسپارید. این افراد با تجربه کاملا در این کار تبحر کافی و لازم را کسب کرده اند. در طول سال های متمادی هیچ گونه گزارشی بابت آسیب به بسته بندی مشتریان در این شرکت گزارش نشده است.

باربری زعفرانیه با انواع کارتن های درجه یک و ارزان کار بسته بندی اثاثیه منزل را انجام می دهد. قیمت این تجهیزات در این شرکت حمل بار به صورت زیر است:

 • کارتن های چند لایه: با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان.
 • کیسه های زیپ دار: ۴۰۰۰ تومان.
 • کارتن های رگال دار: ۱۵۰۰۰ تومان.
 • انواع ضربه گیر ها: بر حسب متر ۴۰۰۰ تومان.

ماشین های حمل بار مسقف در شرکت حمل بار زعفرانیه

این شرکت حمل بار از بهترین ماشین های حمل بار که دارای تناژ مختلف از بار هستند استفاده می کند. در این شرکت از انواع نیسان بار و وانت تلفنی و کامیون های کوچک و بزرگ جهت جا به جا کردن بارهای کم و زیاد استفاده می شود. 

 

باربری زعفرانیه

نرخ کرایه وانت تلفنی زعفرانیه با تخفیف

باربری در زعفرانیه از وانت تلفنی و نیسان بار جهت انتقال بارهای کم حجم استفاده می کند. گاهی اوقات می خواهید بارهای کم حجم در حد یک بوفه یا یخچال را جا به جا نمایید. جای هیچ گونه نگرانی نیست فقط کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. نرخ کرایه ماشین های حمل بار در زعفرانیه به شرح زیر است:

 • نرخ کرایه وانت تلفنی: ۱ میلیون تومان.
 • قیمت خاور مسقف: ۲ میلیون تومان.
 • هزینه کرایه کامیون سر باز: ۱ میلیون و پانصد هزار تومان.

 

باربری زعفرانیه

 

قیمت اسباب کشی در باربری زعفرانیه چقدر می باشد؟

این موسسه تمام تلاش خود را می کند تا میزان قیمت ها را به طور چشم گیری کاهش دهد. باربری منطقه زعفرانیه هزینه اثاث کشی را بر مبنای مقدار تعرفه یی که در اتحادیه تصویب شده است، در نظر می گیرد. شما هموطنان گرامی می توانید به صفحه ی هزینه اسباب کشی مراجعه فرمایید و از جزئیات قیمت ها مطلع شوید. در ادامه به شرح مختصری از موارد تاثیر گذار در قیمت نهایی این شرکت حمل بار می پردازیم:

 1. مسافت بین مبدا تا مقصد.
 2. نوع ماشین حمل بار.
 3. تعداد کارگران آقا و خانم.
 4.  زمان صرف شده تا رسیدن به مقصد.

   

  باربری زعفرانیه

 

حمل بار به شهرستان در باربری نزدیک زعفرانیه

باربری زعفرانیه با استفاده از ماشین های مسقف و ایمن کار جا به جایی بار و اسباب کشی به شهرستان را انجام می دهد. همراه با بار گروهی از کارگران را اعزام می کند تا در مقصد تمامی کارها با نظم و ایمنی کامل انجام شود. رانندگان این شرکت حمل بار دارای تجربه ی کافی در این زمینه هستند و به مسیرهای مختلف شهرستان ها آشنایی کامل را دارند.

 

هزینه حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۱

باربری زعفرانیه  و باربری شهرآرا کار اسباب کشی به شهرستان را با تخفیف ۴۰٪ انجام می دهند. کافی است هر زمان که خواستید اسباب کشی نمایید با شماره سایت تماس بگیرید و از قیمت ها و تخفیف های سایت مطلع شوید.

 

نرخ بیمه نامه در باربری زعفرانیه چقدر است؟

حمل و نقل بار و اسباب کشی در مسیرهای دور و نزدیک همواره همراه با خطرات پیش بینی نشده ی می باشد. به همین دلیل باربری زعفرانیه مانند باربری مرزداران سعی کرده است همیشه اسباب کشی تضمبن شده ی را انجام دهد. شما می توانید در همان لحظه ی نوشتن قرارداد تمامی اثاث داخل بار خود را بیمه نمایید. هیچ هزینه ی هم برای این کار از شما دریافت نمی شود.

 

مشاوره رایگان اسباب کشی در اتوبار زعفرانیه

باربری زعفرانیه و باربری درکه  جهت انجام اسباب مناسب و ایمن از راهکارهای مختلفی استفاده می کند. یکی از این راهکارها تشکیل جلسه های رایگان مشاوره می باشد. به این معنی که شما با مطرح کردن سوالاتی که دارید از تجربیات مشاورین ما بهره مند خواهید شد. این افراد به طور دقیق شما را راهنمایی کرده و در مورد مقدار قیمت ها و موارد دیگر با شما صحبت خواهند کرد.

حمل وسایل سنگین وزن در باربری زعفرانیه

باربری خیابان زعفرانیه جهت جا به جا کردن وسایل سنگین وزن مانند یخچال و ماشین لباسشویی از کارگران ماهر کمک می گیرد. اما این کارگران با دست خالی اقدام به جا به جا کردن این وسایل نمی کنند، بلکه از تجهیزات و ماشین آلات مخصوص این کار استفاده می کنند. ما همیشه برای کسب رضایت شما مشتریان گرامی از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم و سعی می کنیم از بهترین خدمات اسباب کشی استفاده می کنیم.

 

شرکت باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه در شمال شهر تهران در محدوده ی به همین اسم قرار دارد. این منطقه بسیار پر رفت و آمد و شلوغ می باشد، با وجود ترافیک زیاد دسترسی به این شرکت حمل بار راحت است. اماکن عمومی، تفریحی و باستانی زیادی در زعفرانیه تهران وجود دارد که باعث افزایش تردد در این منطقه شده است. این شلوغی ها و رفت و آمدهای افراد و ماشین ها سبب شده است تا اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل کار آسانی نباشد. اما با وجود شرکت حمل بار زعفرانیه و امکانات مناسب آن این کار بسیار آسان خواهد بود.

کرایه خاور در شرکت حمل بار زعفرانیه

همانطور که گفته شده در باربری زعفرانیه از تمام ماشین های حمل بار جهت جا به جا کردن بار استفاده می کند. خاور بهترین وسیله جهت جا به جا کردن اثاثیه منزل است چرا که پتانسیل انتقال ۶ تن بار را با این وسیله نقلیه داریم. همچنین از ایسوزو یخچال دار جهت جا به جا کردن مواد غذایی فاسد شدنی در داخل شهر تهران و به شهرستان ها استفاده می کنیم. این ماشین ها را با نرخ قانونی و مصوب تعاونی حمل بار به اجاره خواهیم داد و شما می توانید با یک تماس تلفنی از مقدار نهایی و اصصلی هزینه ی اجاره ی این ماشین ها مطلع شوید.

 

مراحل کار در باربری زعفرانیه

زمانی که از مراحل کار در اتوبار زعفرانیه صحبت می کنیم، منظورمان این است که چگونه می توانید از خدمات این شرکت حمل بار بهره مند شوید. کافی است با شماره های ثبت شده در سایت اتوبار سرو تماس بگیرید، سپس کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد که چه خدماتی مناسب شما می باشد. سپس حجم بار را بررسی کرده و بر اساس مقدار بار یک نوع ماشین حمل بار متناسب با مقدار بار را برای شما رزرو می کنند. همچنین تعداد کارگران مشخصی را به محل اسباب کشی می فرستیم. در نهایت بر اساس خدماتی که رزرو کرده اید هزینه ی نهایی را به شما اعلام خواهیم کرد.

 

باربری زعفرانیه ۲۲۰۹۶۸۲۴