باربری ستارخان

باربری ستارخان مفتخر است که همراه با اتوبار هفت تیر سال های طولانی است که در مرکز تهران و شهرهای اطراف آن خدمات اسباب کشی، بسته بندی، جا به جایی بازار مبل را انجام می دهد. اتوبار ستارخان با بهره بردن از نیروهای متخصص و سالها تجربه درخشان در باربری تهران آن ها در این زمینه، آرامش خاطر مشتریان خود را فراهم می کند. با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر و مناسب باربری محدوده ستارخان و باربری ولیعصر بهره مند شوید کارشناسان ما به صورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری ستارخان

باربری ستارخان همانند باربری انقلاب بهترین ماشین های حمل بار را جهت انجام اسباب کشی به کار می گیرد. برای انتقال حجم های کم و زیاد بار جای هیچگونه نگرانی نیست و می توانید به این شرکت اعتماد نمایید. چرا که شرکت انواع و اقسام ماشین های سبک و سنگین خاور، وانت، ایسوزو را به کار می گیرد تا شما شهروندان گرامی دچار نگرانی و نارحتی نشوید. اگر حمل بار در مسیر طولانی صورت گیرد تمامی ماشین ها را به چادر و سقف مجهز می نماید.

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

اگرتصمیم دارید اسباب کشی اصولی را انجام دهید لطفا زمان بیشتری را به مرحله ی بسته بندی اختصاص دهید. چرا که به طور مستقیم بر ایمنی و سلامت بار بسیار تاثیر دارد. باربری ستارخان به شما کمک خواهد کرد تا بهترین بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را انجام دهید. شرکت از تجهیزات زیر برای بسته بندی استفاده می کند:

  1. انواع کارتن های درب دار، رگال دار، ضخیم و سبک، مجهز به نایلون حباب دار.
  2. انواع ضربه گیرها.
  3. کیسه های دارای پشم شیشه.
  4. چسب، قیچی و روزنامه.

قیمت کارتن های بسته بندی

باربری ستارخان هزینه مرحله بسته بندی را با در نظر گرفتن سایز کارتن ها، مقدار فوم های ضربه گیر، چسب و دیگر تجهیزات استفاده شده تعیین می کند. قیمت کارتن ها بر مبنای اینکه چه اندازه هستند و از چه نوعی از ۱۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ هزار می باشند. با این وجود قیمت نهایی را این شرکت با اعمال تخفیف به مشتریان خود اعلام می کند.

بیمه اسباب کشی در باربری ستارخان

اثاث کشی کاری پرخطر و ریسک پذیر است به طوری که یک اشتباه کوچک باعث رخ دادن صدمه و آسیب هایی به بار می شود. به همین دلیل یکی از مهم ترین اولویت ها در باربری محدوده ستارخان و باربری گیشا  کاهش این اشتباهات و انجام یک کار بدون نقص و صدمه است. در همین راستا از کارگران و پرسنل کاملا ماهر کمک گرفته می شود. از طرفی این شرکت سلامت تمامی اثاثیه داخل بارتان را با بیمه کردن آن ها تضمین می کند. بیمه ی که در باربری ستارخان ارائه می شود کاملا رایگان است و در مقابل آن پولی از مشتری دریافت نمی شود. مطمان باشید بارتان بدون کم و کاستی به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد. چون کار جا به جایی توسط رانندگان اسباب کشی بسیار ماهر و با تجربه با به کار بردن ماشین های حمل بار کاملا مجهز و ایمن انجام می شود.

 

 

خدمات مشاوره اسباب کشی

باربری در ستارخان تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان از تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار مطلع باشند. مشاورین و کارشناسان خبره در عرصه اسباب کشی، بسته بندی و دیگر مراحل آن شما را راهنمایی می کنند. هر گونه سوالی در زمینه مقدار هزینه های مراحل مختلف اثاث کشی و چگونگی انجام بسته بندی و تجهیزات استفاده شده داشتید می توانید از این افراد متخصص بپرسید.

حمل بار به شهرستان

گاهی مجبور به انتقال بار و اسباب کشی در مسافت های طولانی هستید و نگران حفظ سلامت بارتان هستید با باربری ستارخان تماس بگیرید. این شرکت حمل بار علاوه بر خدمات ارائه شده در تهران اثاث کشی به سایر شهرهای شمال، غرب، شرق و جنوب ایران را هم انجام می دهد. از انواع ماشین های سبک و سنگین چادر دار و مجهز به سقف و کف موکت کاری شده استفاده می کند.