باربری ستارخان

باربری ستارخان مفتخر است که همراه با اتوبار هفت تیر سال های طولانی است که در مرکز تهران و شهرهای اطراف آن خدمات اسباب کشی، بسته بندی، جا به جایی بار را انجام می دهد. اتوبار ستارخان با بهره بردن از نیروهای متخصص و سالها تجربه درخشان در باربری تهران آرامش خاطر مشتریان خود را فراهم می کند. فعالیت باربری محدوده ستارخان به صورت تمام وقت و در تمام ایام هفته می باشد. در هر زمان که سفارش شما در این شرکت حمل بار ثبت شود یک تیم حرفه ای از کارگران به محل اعزام خواهند شد.

 • فهرست:
 • شماره باربری ستارخان.
 • معرفی بهترین خدمات اسباب کشی در باربری ستارخان.
 • ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار ستارخان.
 • هزینه اسباب کشی در باربری ستارخان.
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • کارگران ماهر حمل اثاثیه در باربری ستارخان.
 • خدمات مشاوره اسباب کشی رایگان.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف ۳۵ درصد.

شماره باربری ستارخان

با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر و مناسب باربری محدوده ستارخان و باربری ولیعصر بهره مند شوید کارشناسان ما به صورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند. این افراد تمامی شرایط را بررسی کرده و بر مبنای آن ماشین حمل بار و تعداد کارگران و موارد دیگر را برایتان رزرو خواهند کرد.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری ستارخان

 

 

معرفی بهترین خدمات اسباب کشی در باربری ستارخان

اسباب کشی کاری است که نیاز به برنامه ریزی و هماهنگی چندین کار با هم است. بخصوص اگر حمل و جا به جا کردن بار در مسافت طولانی باشد، باربری ستارخان تمامی جوانب را بررسی کرده و اسباب کشی ایمنی را برایتان انجام می دهند. یکی از کارهایی که این شرکت برای انجام اسباب کشی مناسب در نظر می گیرد، ارائه ی بهترین خدمات اثاث کشی است. اگر برای بار اول است که از خدمات ما استفاده می کنید بهتر است برای آگاهی از جزئیات آن با مشاورین ما صحبت نمایید. همچنین می توانید در این سایت همراه ما باشید از تک تک خدمات، امکانات و سرویس های این شرکت حمل بار مطلع شوید.

 • حمل بار در مناطق مختلف تهران توسط رانندگان محترم.
 • جا به جایی بار با انواع ماشین های حمل بار مجهز.
 • اعزام کارگران ماهر به محل اسباب کشی.
 • اجاره انبارهای موقت.
 • صدور بیمه نامه رایگان.
 • ارائه ی بارنامه قانونی.

 

ماشین های حمل بار سبک و سنگین 

باربری ستارخان همانند باربری انقلاب بهترین ماشین های حمل بار را جهت انجام اسباب کشی به کار می گیرد. برای انتقال حجم های کم و زیاد بار جای هیچگونه نگرانی نیست و می توانید به این شرکت اعتماد نمایید. چرا که شرکت انواع و اقسام ماشین های سبک و سنگین خاور، وانت، ایسوزو را به کار می گیرد تا شما شهروندان گرامی دچار نگرانی و نارحتی نشوید. اگر حمل بار در مسیر طولانی صورت گیرد تمامی ماشین ها را به چادر و سقف مجهز می نماید.

 

بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار ستارخان

اگرتصمیم دارید اسباب کشی اصولی را انجام دهید لطفا زمان بیشتری را به مرحله ی بسته بندی اختصاص دهید. چرا که به طور مستقیم بر ایمنی و سلامت بار بسیار تاثیر دارد. باربری ستارخان به شما کمک خواهد کرد تا بهترین بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را انجام دهید. شرکت از تجهیزات زیر برای بسته بندی استفاده می کند:

 1. انواع کارتن های درب دار، رگال دار، ضخیم و سبک، مجهز به نایلون حباب دار.
 2. انواع ضربه گیرها.
 3. کیسه های دارای پشم شیشه.
 4. چسب، قیچی و روزنامه.

 

شماره باربری ستارخان

 

هزینه اسباب کشی در باربری ستارخان

باربری ستارخان هزینه مرحله بسته بندی، چیدمان و بارگیری بار و حتی نرخ کرایه ماشین های حمل بار را با در نظر گرفتن قیمت های تصویب شده در تعاونی تعیین می کند. قیمت نهایی اسباب کشی در این شرکت حمل بار با توجه به موارد زیر تعیین می شود:

 • مقدار مسافت طی شده تا مقصد.
 • حجم و مقدار بار جا به جا شده.
 • نوع و تعداد ماشین های حمل بار.
 • وضعیت جوی جاده ها.
 • نوع تجهیزات و ماشین آلات به کار گرفته شده.

بیمه رایگان اسباب کشی

اثاث کشی کاری پرخطر و ریسک پذیر است به طوری که یک اشتباه کوچک باعث رخ دادن صدمه و آسیب هایی به بار می شود. به همین دلیل یکی از مهم ترین اولویت ها در باربری محدوده ستارخان و باربری گیشا  کاهش این اشتباهات و انجام یک کار بدون نقص و صدمه است. در همین راستا از کارگران و پرسنل کاملا ماهر کمک گرفته می شود. بیمه ی که در باربری ستارخان ارائه می شود کاملا رایگان است و در مقابل آن پولی از مشتری دریافت نمی شود. مطمان باشید بارتان بدون کم و کاستی به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد. چون کار جا به جایی توسط رانندگان اسباب کشی بسیار ماهر و با تجربه با به کار بردن ماشین های حمل بار کاملا مجهز و ایمن انجام می شود.

 

کارگران ماهر حمل اثاثیه در باربری ستارخان

باربری ستارخان از کارگران ماهر و خبره ی برخوردار است که تمام مراحل اسباب کشی، اعم از انتقال وسایل سنگین وزن، بسته بندی و چیدمان بار را با مهارت بالا انجام می دهند. کافی است با دیدن ویدئوی زیر از مقدار مهارت آن ها مطلع شوید و به این افراد اعتماد نمایید. در تمام طول اسباب کشی کنارتان خواهند بود و به صورت متعهدانه و حرفه ی کارهای مربوطه را برای شما انجام خواهند داد. تعداد کارگران بر حسب نیاز مشخص و در دو گروه آقا و خانم به محل اعزام می شوند.

 

 

خدمات مشاوره اسباب کشی رایگان

باربری در ستارخان مانند باربری مرزداران تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان از تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار مطلع باشند. مشاورین و کارشناسان خبره در عرصه اسباب کشی، بسته بندی و دیگر مراحل آن شما را راهنمایی می کنند. هر گونه سوالی در زمینه مقدار هزینه های مراحل مختلف اثاث کشی و چگونگی انجام بسته بندی و تجهیزات استفاده شده داشتید می توانید از این افراد متخصص بپرسید.

حمل بار به شهرستان با تخفیف ۳۵ درصد

گاهی مجبور به انتقال بار و اسباب کشی در مسافت های طولانی هستید و نگران حفظ سلامت بارتان هستید با باربری ستارخان تماس بگیرید. این شرکت حمل بار علاوه بر خدمات ارائه شده در تهران اثاث کشی به سایر شهرهای شمال، غرب، شرق و جنوب ایران را هم انجام می دهد. از انواع ماشین های سبک و سنگین چادر دار و مجهز به سقف و کف موکت کاری شده استفاده می کند. زمانی که قرار است بارهای حجیم با تناژ بالا را از تهران به شهرستان ها جا به جا می کنیم هزینه ی بیشتری نسبت به بارهای کم حجم دارد. بعد از تعیین قیمت نهایی در این شرکت با تخفیف ۳۵ درصد آن را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم.