باربری شهران

باربری شهران با اتوبار تهرانپارس سال های طولانی است که در زمینه اسباب کشی و بسته بندی در خدمت مشتریان خود در تهران و شهرستان ها می باشند. این شرکت حمل بار با کمک پرسنل ماهر و حرفه ای تمام مراحل را انجام می دهد و شما می توانید به تجربه ۱۵ ساله کارگران ما اعتماد کنید. چون این افراد مهارت لازم را در این زمینه کسب کرده اند و دوره های آموزشی را گذرانده اند. اتوبار شهران و باربری نامجو  به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را با تخفیف ویژه ارائه می دهند. شما می توانید بدون محدودیت زمانی با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده ی این شرکت بهره مند شوید.

 

باربری شهران

 

 • فهرست محتوا:
 • باربری شهران چه خدماتی را ارائه می دهد؟
 • کارگران حمل بار با تجربه در باربری شهران.
 • هزینه اسباب کشی در باربری شهران چگونه حساب می شود؟
 • قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان.
 • شماره باربری شهران.
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اتوبار شهران.
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در شرکت حمل بار شهران.
 • انواع ماشین های حمل بار در باربری شهران.
 • نرخ کرایه ماشین های حمل بار.
 • حمل وسایل سنگین وزن در باربری شهران.

 

 باربری شهران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

باربری شهران مانند باربری ولیعصر از بهترین خدمات اسباب کشی برای انجام این کار استفاده می کند. همچنین تا پایان کار با کمک کارشناسان ماهر خود، بر مراحل مختلف اسباب کشی نظارت دارد. مستربان ثابت در منطقه ی شهران تهران و دیگر مناطق کاملا با نحوه ی ارائه ی خدمات در این شدکت حمل بار آشنایی دارند. تمامی تلاش پرسنل ما کسب رضایت مشتریان خود در منطقه ۵ تهران و سایر مناطق و شهرستان های اطراف تهران است. با توجه به حجم بار و مسیر طی شده و مواردی از این دست، ما خدمات خود را در اختیارتان قرار می دهیم. خدماتی از جمله:

 1. ارائه ی مشاوره اثاث کشی به صورت رایگان.
 2. حمل بار به شهرستان ها با تخفیف ۳۵ درصد.
 3. صدور بیمه نامه رایگان اثاث کشی.
 4. انتقال و حمل بار به مناطق مختلف تهران با کمک رانندگان ماهر.
 5. رزرو خدمات در اسرع وقت با کمک کارشناسان ماهر در تمامی روزهای هفته.

 

کارگران حمل بار با تجربه در باربری شهران

باربری شهران تهران و باربری کن دارای کارگران ماهر در زمینه اسباب کشی هستند که به صورت تمام وقت و شبانه روزی در دو شیفت آماده ی خدمت رسانی به شما هستند. با دیدن ویدئو زیر با چگونگی عملکرد کارگران اسباب کشی در این شرکت حمل بار آشنا خواهید شد:

 

 

 

هزینه اسباب کشی در باربری شهران چگونه حساب می شود؟

باربری شهران تهران هزینه اسباب کشی را با دادن تخفیف های گسترده کاهش می دهد. این شرکت حمل بار مانند باربری قیطریه قیمت ها را بر اساس تعرفه های تعیین شده در اتحادیه مشخص می کند. در همان ابتدای کار، مقدار هزینه ی هر مرحله به عرض شما هموطنان عزیز خواهد رسید. با خیالی آسوده و بدون استرس ما را انتخاب کنید، مطمان باشید با مدیریت مناسب شرایط خاطره خوبی را در ذهنتان ایجاد خواهیم کرد.

 

باربری شهران

قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان

اتوبار شهران جهت انجام حمل بار بین شهری از قیمت های مصوب استفاده می کند. با در نظر گرفتن ۳۰٪ تخفیف هزینه ی انجام این کار را کاهش می دهد. کار چیدمان و چینش بار توسط افراد خبره و ماهر به صورت رایگان انجام می شود. فقط کافی است به ما اعتماد نمایید و یک اسباب کشی ایمن و در عین حال ارزانی را پیش بینی خواهد کرد.

 

باربری شهران

 

شماره باربری شهران:

ما برای ارائه خدمات متنوع خود را در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیل و آخر هفته ها آماده ایم. فقط با توجه به اینکه در آخر هفته ها ترافیک کاری ما بالاست، از شما استدعا داریم از چند روز قبل با شماره باربری شهران که در سایت درج شده است، تماس بگیرید تا همکاران ما نسبت به رزرو ماشین در روز مدنظرتان اقدام کنند.

شماره باربری شهران : ۴۴۳۳۴۱۸۹ ، ۰۹۱۲۸۹۱۵۲۱۸

باربری شهران

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اتوبار شهران

این شرکت حمل بار در شهران و باربری انقلاب  تمامی تلاش خود را به کار می گیرند تا بسته بندی محکم و مناسبی را برایتان انجام دهند. از اینرو از بهترین تجهیزات و امکانات در این زمینه استفاده می کند. ما بسته بندی انواع وسایل و اثاثیه مانند، مبلمان، کمد، وسایل آشپزخانه، بوفه و یخچال را با مهارت بالا انجام می دهیم. این شعبه از اتوبار سرو تجهیزات بسته بندی زیر را ارائه می دهد:

 • کارتن های چند لایه در سایزهای مختلف.
 • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ تا ۹۰ سانتی.
 • تجهیزات لازم برای این کار مانند قیچی و چسب.
 • یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی اثاث و وسایل داخل بار توسط کارگران باربری شهران را در ویدئو زیر مشاهده می نمایید:

 

 

 

باربری محدوده شهران کار بسته بندی اثاثیه منزل را با تخفیف ۴۵ درصد انجام می دهد. در روزهای به خصوصی میزان قیمت ها به مراتب کاهش پیدا می کند کافی است با ما تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید.

 

 بیمه نامه رایگان اسباب کشی

باربری شهران سال های متمادی است که جهت راضی نگه داشتن مشتریان خود از راه های مختلفی استفاده می کند. در زمان اثاث کشی امکان دارد هر حادثه ی رخ دهد مانند خراب شدن ماشین حمل بار، بارندگی یا گم شدن و شکستن وسایل و اثاث داخل بار وجود دارد. به همین دلیل اتوبار شهران تمام سعی خود را می کند تا ایمنی و سلامت بارتان را حفظ کند. شرکت برای جبران این خسارت ها تمام بار را بیمه می کند و مسئولیت اثاث کشی را بر عهده می گیرد.

مشاوره رایگان اسباب کشی در شرکت حمل بار شهران

باربری شهران تهران برای افزایش آگاهی شما مشتریان گرامی از نحوه چگونگی تعیین هزینه ها و سایر موارد در شرکت جلسه هایی را تشکیل می دهد. شرکت در این جلسه ها به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری امکان پذیر است و می توانید هر گونه سوالی در مورد اسباب کشی دارید از این افراد سوال نمایید. در ضمن ارائه ی خدمات این شرکت حمل بار کاملا شبانه روزی و تمام وقت است.

انواع ماشین های حمل بار مناسب در باربری شهران

شرکت حمل بار شهران برای حفظ ایمنی و سلامت بار شما مشتریان گرامی از بهترین ماشین های حمل بار استفاده می کند. وسایل نقلیه مخصوص حمل بارهای سبک، نیمه سنگین و فوق سنگین هستند. با توجه به اینکه حجم و مقدار بارتان چقدر است کارشناسان ما ماشین های حمل بار مناسب را به محل اسباب کشی ارسال می کنند. کار حمل بار در این شرکت توسط رانندگان ماهر و خبره انجام می شود. این افراد به تمامی مسیرها آشنایی دارند و تجارب لازم در این زمینه را دارند پس جای هیچگونه نگرانی نیست.

نرخ کرایه ماشین های حمل بار

باربری در شهران مانند باربری مرزداران برای تعیین نرخ کرایه ماشین های حمل بار از تعرفه های مشخص شده در تعاونی استفاده می کند. یک سری از نرخ کرایه ها در این شرکت در زیر جهت اطلاع شما آمده است:

 • نرخ کرایه وانت تلفنی: ۲ میلیون تومان.
 • کرایه نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار.
 • کرایه خاور: سه میلیون تومان.
 • اجاره خاور مسقف: سه میلیون و پانصد هزار.
 • نرخ اجاره تریلی: پنج میلیون تومان.

 

حمل وسایل سنگین وزن در باربری شهران

باربری شهران تهران جهت حفظ ایمنی و سلامت وسایل آشپزخانه و پذیرایی منزلتان مانند مبلمان، بوفه و یخچال در زمان جا به جایی از تجهیزات چرخ دار استفاده می کند. کارگران ما با به کار بردن بالابرها جا به جا کردن اثاثیه سنگین وزگ را انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقدار هزینه رزرو این تجهیزات و جزئیات دیگر این کار، با ما تماس حاصل نمایید.