باربری شهران

باربری شهران  با اتوبار تهرانپارس سال های طولانی است که در زمینه اسباب کشی و بسته بندی در خدمت مشتریان خود در تهران و شهرستان ها می باشند. این شرکت حمل بار با کمک پرسنل ماهر و حرفه ای تمام مراحل را انجام می دهد و شما می توانید به تجربه ۱۵ ساله کارگران ما اعتماد کنید. چون این افراد مهارت لازم را در این زمینه کسب کرده اند و دوره های آموزشی را گذرانده اند. اتوبار شهران و باربری نامجو  به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را با تخفیف ویژه ارائه می دهند. شما می توانید بدون محدودیت زمانی با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده ی این شرکت بهره مند شوید.

 

باربری شهران

 

اسباب کشی اصولی در باربری شهران

باربری شهران تهران و باربری کن دارای کارگران ماهر در زمینه اسباب کشی هستند که به صورت تمام وقت و شبانه روزی در دو شیفت آماده ی خدمت رسانی به شما هستند. با دیدن ویدئو زیر با چگونگی عملکرد کارگران اسباب کشی در این شرکت حمل بار آشنا خواهید شد:

 

 

 

هزینه اسباب کشی در باربری شهران چگونه حساب می شود؟

باربری شهران تهران هزینه اسباب کشی را با دادن تخفیف های گسترده کاهش می دهد. این شرکت حمل بار قیمت ها را بر اساس تعرفه های تعیین شده در اتحادیه مشخص می کند. در همان ابتدای کار، مقدار هزینه ی هر مرحله به عرض شما هموطنان عزیز خواهد رسید. با خیالی آسوده و بدون استرس ما را انتخاب کنید، مطمان باشید با مدیریت مناسب شرایط خاطره خوبی را در ذهنتان ایجاد خواهیم کرد.

 

باربری شهران

قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان

اتوبار شهران جهت انجام حمل بار بین شهری از قیمت های مصوب استفاده می کند. با در نظر گرفتن ۳۰٪ تخفیف هزینه ی انجام این کار را کاهش می دهد. کار چیدمان و چینش بار توسط افراد خبره و ماهر به صورت رایگان انجام می شود. فقط کافی است به ما اعتماد نمایید و یک اسباب کشی ایمن و در عین حال ارزانی را پیش بینی خواهد کرد.

 

باربری شهران

 

شماره باربری باربری شهران:

ما برای ارائه خدمات متنوع خود را در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیل و آخر هفته ها آماده ایم. فقط با توجه به اینکه در آخر هفته ها ترافیک کاری ما بالاست، از شما استدعا داریم از چند روز قبل با شماره باربری شهران که در سایت درج شده است، تماس بگیرید تا همکاران ما نسبت به رزرو ماشین در روز مدنظرتان اقدام کنند.

شماره باربری شهران : ۴۴۳۳۴۱۸۹ ، ۰۹۱۲۸۹۱۵۲۱۸

باربری شهران

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

این شعبه از اتوبار سرو تجهیزات بسته بندی زیر را ارائه می دهد:

  • کارتن های چند لایه در سایزهای مختلف.
  • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ تا ۹۰ سانتی.
  • تجهیزات لازم برای این کار مانند قیچی و چسب و …
  • یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی اثاث و وسایل داخل بار توسط کارگران باربری شهران را در ویدئو زیر مشاهده می نمایید:

 

 

 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

باربری محدوده شهران کار بسته بندی اثاثیه منزل را با تخفیف ۴۵ درصد انجام می دهد. در روزهای به خصوصی میزان قیمت ها به مراتب کاهش پیدا می کند کافی است با ما تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید.

قیمت بیمه نامه اسباب کشی

در زمان اثاث کشی امکان دارد هر حادثه ی رخ دهد مانند خراب شدن ماشین حمل بار، بارندگی یا گم شدن و شکستن وسایل و اثاث داخل بار وجود دارد. به همین دلیل اتوبار شهران تمام سعی خود را می کند تا ایمنی و سلامت بارتان را حفظ کند. شرکت برای جبران این خسارت ها تمام بار را بیمه می کند و مسئولیت اثاث کشی را بر عهده می گیرد.

مشاوره رایگان اسباب کشی

باربری شهران برای افزایش آگاهی شما مشتریان گرامی از نحوه چگونگی تعیین هزینه ها و سایر موارد در شرکت جلسه هایی را تشکیل می دهد. شرکت در این جلسه ها به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری امکان پذیر است و می توانید هر گونه سوالی در مورد اسباب کشی دارید از این افراد سوال نمایید. در ضمن ارائه ی خدمات این شرکت حمل بار کاملا شبانه روزی و تمام وقت است.