باربری شهرزیبا

باربری شهرزیبا و باربری در سهروردی اسباب کشی را با به کار بردن بهترین خدمات به صورت قانونی و زیر نظر اتوبار سرو انجام می دهند. مدیریت این کار توسط متخصصین و کارشناسان ماهر در این زمینه انجام می شود. باربری نزدیک شهرزیبا در تهران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است. باربری در شهرزیبا بدون معطلی و در اسرع وقت کار رزرو خدمات و سرویس دهی را برای شما هموطنان گرامی انجام می دهد. کافی است با کارشناسان اثاث کشی ما تماس حاصل نمایید.

باربری شهر زیبا

 

بیمه نامه اسباب کشی

باربری شهرزیبا اسباب کشی و حمل بار در تهران و شهرستان ها را بیمه می کند. برای این انجام این کار هزینه ی از شما مشتریان عزیز دریافت نمی کند. اگر در طول اسباب کشی وسیله ی شکسته، گم یا خراب شود جای نگرانی نیست این شرکت حمل بار تمامی خسارات را برای شما مشتریان گرامی جبران می کند.

شماره باربری در شهرزیبا

باربری شهرزیبا در اتوبار سرو همانند شعب دیگر جهت ارتباط با مشتریان و افراد مراجعه کننده، شماره تماس هایی را در نظر گرفته است. به صورت شبانه روزی افراد کارشناس اسباب کشی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. می توانید به راحتی با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره مند شوید. باربری نامجو همانند همین شعبه نیز بدون معطلی کارتان را انجام خواهد داد. هم می توانید خدمات را رزرو نمایید و هم مشاورین شما را راهنمایی می کنند که بدون نقص کارتان به پایان برسد.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری شهرزیبا

بسته بندی اسباب کشی در باربری محدوده شهرزیبا

اتوبار شهرزیبا تمام تلاش خود را می کند تا بتواند کاری بی نقص و ایمن را ارائه دهد. از مراخل بسیار با اهمیت اثاث کشی مرحله بسته بندی می باشد. بنابراین باید از تحهیزات مناسب استفاده شودپ تجهیزات بسته بندی زیر در این شرکت حمل و نقل ارائه می شود:

  • کارتن های چند رویه در اندازه های مختلف برای حفظ اثاثیه داخل بسته بندی از ضربات.
  • انواع مختلف فوم ها و پلاستیک های ضربه گیر جهت جلوگیری از آسیب به وسایل شکستنی.
  • لوازم جانبی مانند قیچی و چسب و روزنامه و پارچه و هر آنچه برای انجام یک بسته بندی ایمن لازم است.

باربری شهرزیبا

اگر تجربه و مهارت کافی در زمینه انجام بسته بندی ندارید. تهیه کارتن ها و تجهیزات لازم جهت انجام بسته بندی برایتان مشکل است. به شما توصیه می کنیم کارتان را به کارگران با تجربه ی باربری شهرزیبا بسپارید و تا انتهای کار فقط نظاره گر یک بسته بندی محکم و منظم باشید. برای آشنایی با عملکرد این افراد در این شرکت حمل بار ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

قیمت بسته بندی اسباب کشی

باربری شهرزیبا این نوید را به شما می دهد که تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار با تخفیف ارائه می شود. مرحله بسته بندی نیز به همین صورت است و بنابراین نگران هزینه ها نباشید. قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و شهرستان ها طبق قیمت های مصوب اتحادیه حمل بار می باشد.

باربری شهرزیبا

حمل بار به شهرستان در باربری شهرزیبا

جا به جایی و حمل بار را به باربری شهرزیبا بسپارید بخصوص اگر بخواهید به شهرستان اسباب کشی نمایید. این شرکت حمل بار از حداقل ۲۵ دستگاه کامیون مسقف و ۳۰ دستگاه ماشین های سبک برخوردار است. با سرعت و کیفیت بالا هر حجمی از بار را به مقصد انتقال می دهد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

قیمت حمل بار به شهرستان

باربری شهرزیبا از ماشین های حمل بار درجه یک و مجهز به وسایل ایمنی مانند کپسول آتش نشانی جهت انتقال بار در مسیر طولانی استفاده می کند. ماشین های شرکت دارای کف پوشیده شده با موکت است و مانع از کثیف شدن اثاثیه داخل آن می شود. هزینه این ماشین های حمل بار در شرکت با تخفیف ۴۰ درصد اعلام می شود. نگران هزینه ها نباشید این باربری در هر صورت به شرایط مالی مشتریان خود اهمیت می دهد.