باربری شهرآرا

باربری شهرآرا و باربری بلوار ارتش با مدیریت مناسب و برنامه ریزی دقیق، بهترین اسباب کشی را برای شما هموطنان عزیز انجام می دهند. نظم و سرعت مهم ترین معیار برای انجام اثاث کشی در باربری تهران است و بدون اتلاف وقت و با ایمنی کامل کار شما در اتوبار شهرآرا، به پایان می رسد. خدمات ارائه شده فقط مختص به تهران نمی باشد، بلکه در شهرستان ها نیز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است. باربری محدوده شهرآرا و باربری نوبنیاد به شما توصیه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی عملکرد کارگران، ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

کارگران اسباب کشی

یکی از عوامل بسیار مهم که بر میزان کیفیت انجام اسباب کشی تاثیر می گذارد میزان مهارت افراد انجام دهنده است. کارگران اسباب کشی در باربری شهرآرا و باربری تعاون تمامی مهارت های لازم در این زمینه را کسب کرده اند. کافی است به ما اعتماد کنید و از نتایج خوبی که این کارگران برای شما ایجاد می کنند لذت ببرید.

باربری شهرآرا

قیمت اسباب کشی در باربری شهرآرا چگونه تعیین می شود؟

باربری در شهرآرا برای تمامی افراد مراجعه کننده جهت انجام بسته بندی و اثاث کشی و رزرو ماشین های وانت بار، خاور و نیسان بار تخفیف هایی را در نظر می گیرد. که به میزان زیادی از مقدار هزینه ها در این شرکت کاسته می شود، برای کسب اطلاع از تعرفه ها به لینک هزینه اسباب کشی مراجعه فرمایید. 

باربری شهرآرا

 

چند نمونه از تخفیف های باربری محدوده شهرآرا را در زیر مشاهده می فرمایید:

  • تخفیف ۳۰٪ جهت جا به جایی بار در ایام تعطیلی و مناسبت ها.
  • تخفیف ۲۵٪ جهت جا به جا کردن جهزیه نوعروسان.
  • ۵۰ درصد تخفیف برای مشتریان ثابت.

باربری شهرآرا

 

حمل بار به شهرستان

اتوبار شهرآرا کار اسباب کشی به شهرستان را به طور حرفه ای انجام می دهد و تمام مراحل را با استفاده ارز بهترین تجهیزات انجام می دهد. اگر تجهیزاتی که شرکت به کار می گیرد نامناسب باشد قطعا صدماتی به وسایل بار وارد شده و خسارت های مالی را به مشتریان وارد خواهد کرد. هدف این شرکت کسب رضایت مشتریان خود است نه ایجاد احساس نارضایتی در آن ها.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

اتوبار شهرآرا کار بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و هر نوع وسیله ی دیگر را با ایمنی کامل انجام می دهد. تمامی تجهیزات به کار رفته شده از جمله کارتن، فوم ضربه گیر به طور رایگان در خدمت شما مشتریان گرامی در سراسر تهران و شهرستان ها قرار خواهد گرفت و هزینه ی بابت آن پرداخت نخواهید کرد.

باربری شهرآرا


 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

باربری شهرآرا تمام تلاش خود را می کند تا نه تنها از قیمت های مصوب اتحادیه حمل بار استفاده کند بلکه به بهانه های مختلف هزینه ها را هم کاهش دهد. جهت انجام بسته بندی از تخفیف ۳۵ درصد استفاده می کنیم و مطمان باشید همراه با ما اسباب کشی ارزانی را تجربه خواهید کرد.

تجهیزات بسته بندی

باربری شهرآرا مانند باربری بام تهران با به کار بردن کارتن های مناسب خیال تان را بابت یک بسته بندی حرفه ای راحت خواهد کرد. کارتن هایی که به کار گرفته می شود دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی هستند. این کارتن ها میزان آسیب و صدمات را به حداقل کاهش می دهد. از دیگر تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده شهرآرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع ضربه گیرها و فوم های استرچ رپ و بابل رپ در طول های ۵۰ متری.
  • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی جهت بستن درب کارتن ها.
  • انواع مختلف کیسه های زیپ دار جهت جا به جا کردن لباس و رختخواب.

باربری شهرآرا

 

جهت آشنایی با چگونگی انجام بسته بندی در باربری شهرآرا ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

بیمه نامه اسباب کشی

باربری شهرآرا برای تضمین سلامت بار در تهران و شهرستان ها بیمه نامه رایگانی را ارائه می دهد. بر طبق قرارداد این شرکت حمل بار هر گونه مشکلی در طول اسباب کشی رخ دهد را به طور کامل جبران خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های سایت تماس بگیرید و از این خدمات بهره مند شوید.