باربری فاطمی

باربری فاطمی و باربری در سهروردی با به کار بردن انواع مختلف تجهیزات و امکانات به روز اسباب کشی با قیمت مناسب در بین تمام شهروندان تهرانی و شهرستان های اطراف، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این شرکت حمل بار دارای سال ها تجربه درخشان در زمینه حمل بار و اسباب کشی در باربری تهران است. مشاورین باربری میدان فاطمی و باربری شهرآرا ماهر و متخصص در این زمینه به صورت تمام وقت شما را راهنمایی می کنند. هدف این است که به بهترین نحو ممکن کارتان را به اتمام برسانیم، با باربری اطراف فاطمی تماس بگیرید و از این خدمات بهره مند شوید.

فهرست مطالب:

 • شماره باربری فاطمی.
 • باربری فاطمی چه خدماتی را ارائه می دهد؟
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • اسباب کشی ارزان در باربری فاطمی.
 • حمل بار به شهرستان.
 • هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان با تخفیف.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار فاطمی.
 • حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی.
 • ماشین های حمل بار مجهز و ایمن در شرکت حمل بار فاطمی.
 • نرخ ماشین های حمل بار در سال ۱۴۰۰.
 • آدرس باربری فاطمی.
 • کارگران ماهر اسباب کشی.

شماره باربری فاطمی

باربری محدوده فاطمی برای رزرو آسان خدمات اسباب کشی شماره های زیر را در سایت قرار داده است. شما می توانید در تمام روزهای هفته با ما تماس بگیرید و خدماتی که در نظر دارید را رزرو نمایید. این خطوط به صورت تمام وقت در دسترس می باشد و مشاورین این شرکت حمل بار پاسخگوی شما هستند.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری فاطمی

باربری فاطمی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

باربری میدان فاطمی خدمات مختلفی در زمینه اثاث کشی و بسته بندی به مشتریان خود ارائه می دهد. خدماتی که ما در این حوزه ارائه می دهیم با مجوز رسمی و با قیمت های مصوب اتحادیه می باشد. برای اطلاع شما مشتریان عزیز از خدمات ارائه شده، مواردی را در زیر آورده ایم:

 1. صدور بیمه نامه رایگان.
 2. حمل بار به شهرستان با تخفیف.
 3. صدور بارنامه قانونی.
 4. انبارداری مناسب و حرفه ای توسط کارگران ماهر.
 5. حمل بار در تمام مناطق تهران با ماشین های مجهز.

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

باربری اطراف فاطمی و دیگر شعب اتوبار سرو مانند باربری نامجو تمامی تلاش خود را می کنند تا اسباب کشی بدون دردسر و در عین حال ایمنی را انجام دهند. به همین دلیل تمامی تاثیراتی که محیط بیرون امکان دارد بر نحوه ی انجام اسباب کشی داشته باشد را حذف خواهند کرد. با این وجود امکان دارد اتفاقات پیش بینی نشده ی رخ دهد و خسارت هایی را به بار وارد شود. از این رو این شرکت حمل و نقل بیمه نامه ی رایگان اثاث کشی را ارائه می دهد.

باربری فاطمی

 

اسباب کشی ارزان در باربری فاطمی

تعیین نرخ باربری در اتوبار فاطمی و باربری هنگام به موارد مختلفی بستگی دارد که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید. تک تک قیمت ها تعیین شده و شرکت بر اساس مقدار قانونی در تعاونی حمل بار تهران آن ها را در نظر می گیرد. به تمامی مشتریان شرکت از ۵ تا ۵۰ درصد تخفیف قائل است. مقدار قیمت ها با توجه به مسافت طی شده تا مقصد و تعداد کارگران و نوع ماشین های حمل بار در این شرکت متفاوت است. حمل و جابه جایی بارهای سنگین و نیمه سنگین قطعا هزینه ی بیشتری نسبت به بارهای سبک و کم حجم دارد. همچنین حمل بار در مناطق مختلف تهران نسبت به انتقال بار به شهرستان ها هزینه ی کمتری را در بردارد.

 

حمل بار به شهرستان

 باربری در فاطمی و باربری ولیعصر امکاناتی را فراهم کرده اند تا بدون نگرانی بتوانید در هر مسیری که خواستید اسباب کشی کنید. سلامت بارتان را در مسیرهای دورتر از تهران و مسافت های طولانی به کارگران و رانندگان ماهر ما بسپارید. اثاث کشی تضمین شده ی را با استفاده از بهترین روش های بسته بندی و چیدمان بار انجام خواهیم داد.

باربری فاطمی

 

 

هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان با تخفیف

باربری منطقه فاطمی همه روزه کار حمل بار در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها را با قیمتی که تعانی در نظر گرفته است انجام می دهد. در مورد حمل و ارسال بار از تهران به شهرستان با تخفیف بیشتر و هزینه ی کمتری این کار را انجام می دهد. از مهم ترین موارد تاثیر گذار در مقدار قیمت ها می توان به مسیر طی شده تا رسیدن به شهرستان مقصد اشاره کرد.

بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار فاطمی

باربری سمت فاطمی کار بسته بندی انواع مختلف بارها را بر عهده کارکنان ماهر و با تجربه ی خود قرار داده است، این افراد به کمک تجهیزات مناسب و به روز این کار را برایتان انجام داده و سلامت آن ها را تا پایان اسباب کشی تضمین خواهند کرد و در قبال این امکانات هزینه ی از هیچکدام از مشتریان خود دریافت نخواهد کرد و کاملا رایگان است، جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بسته بندی اثاثیه منزل مراجعه نمایید.

باربری فاطمی

 

 حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی

جا به جایی وسایل سنگین وزن در باربری فاطمی تهران با ایمنی کامل صورت می گیرد. برای انتقال این وسایل به ماشین های حمل بار از تجهیزات و ماشین آلات چرخدار استفاده می کنیم. وسایلی مانند یخچال، سرویس خواب و بوفه به علت سنگینی به راحتی قابل جا به جا شدن نیستند. به همین دلیل ما با استفاده از این امکانات و با احتیاط کامل این اثاثیه را از راه پله ها انتقال داده و به مقصد انتقال می دهیم. برای جلوگیری از آسیب به آن ها در زمان بسته بندی، از نایلون های حباب دار استفاده می کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های سایت سرو تماس حاصل نمایید و از خدمات ما بهره مند شوید.

ماشین های حمل بار مجهز و ایمن در شرکت حمل بار فاطمی

باربری فاطمی برای انجام اسباب کشی و انتقال سالم بار از ماشین های حمل بار مجهز استفاده می کند. این ماشین ها از انواع تریلی، وانت بار، خاور و نیسان تشکیل شده اند. برای اینکه سلامت بارتان را حفظ نماییم و برای جلوگیری از کثیف و خراب شدن اثاث و وسایلتان، از ماشین های مسقف استفاده می کنیم. کارشناسان ما با توجه به حجم و نوع بارتان اقدام به رزرو انواع ماشین های سبک و سنگین و نیمه سنگین می نمایند. نرخ کرایه ماشین های حمل بار این شرکت به شرح زیر است:

 • تریلی: ۵۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان.
 • ترانزیت: ۵۲۰۰۰۰۰ هزار تومان.
 • کفی: ۵۰۰۰۰۰۰ میلیون.
 • وانت بار: ۲۰۰۰۰۰۰ تومان.
 • نیسان تلفنی: ۲۷۰۰۰۰۰ هزار تومان.

نرخ ماشین های حمل بار در سال ۱۴۰۰

اتوبار فاطمی یکی از شرکت های حمل بار بسیار منصف در تهران است. اگر می خواهید از نرخ کرایه ماشین های حمل بار سبک و سنگین در این موسسه باربری مطلع شوید با شماره تماس های ما تماس بگیرید. قیمت چند تعداد از این ماشین ها در زیر آمده است:

 • نرخ کرایه تریلی: چهار میلیون و پانصد هزار.
 • کرایه خاور مسقف: سه میلیون تومان.
 • قیمت اجاره خاور روباز: دو میلیون و هفتصد هزار.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی: دو میلیون تومان.

آدرس باربری فاطمی

خدمات شرکت باربری فاطمی و باربری بام تهران محدود به یک منطقه نیست و در تمام نقاط تهران خدمات خود را ارائه می دهند. پیدا کردن آدرس شرکت کار سختی نیست و کافی است با شماره تلفن سایت تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبان ما کار رزرو انواع خدمات را انجام می دهند. در اسرع وقت ماشین مدنظرتان را ارسال می کنند و لازم به حضور شما در شرکت و اتلاف وقتتان نیست. خیابان فاطمی تهران در مرکز شهر و به صورت جهت شرقی غربی دارد و از شرق با ولیعصر و از غرب با خیابان چمران همسایه می باشد. این شرکت حمل بار نیز در همین خیابان قرار دارد و در طول سال های طولانی فعالیت خود، مشتریان ثابتی را در این محدوده دارد.

کارگران ماهر اسباب کشی

باربری محدوده فاطمی و باربری هفت تیر از کارگران ماهر و مجربی برای انجام اسباب کشی در تهران و شهرستان ها کمک می گیرند. این کارگران به طور کامل با چند و چون چگونگی انجام یک اسباب کشی ایمن آشنایی دارند. ویدئوی زیر را ببینید و از صحت و سقم این مطلب مطمان شوید: