باربری قیطریه

باربری قیطریه و باربری در اختیاریه تمام کارهای مربوط به اسباب کشی را با رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. این شرکت حمل بار سال های متمادی است که خدمات مناسب اسباب کشی را در شمال تهران با نازلترین قیمت انجام می دهد. باربری سمت قیطریه و باربری سعادت آباد دارای سال ها تجربه کافی در زمینه بسته بندی و اثاث کشی هستند. خدمات شعب مختلف اتوبار سرو به صورت شبانه روزی است و تمامی کارهای مربوطه توسط کارگران حرفه ای و با مهارت بالا انجام می شود. باربری نزدیک قیطریه به شما پیشنهاد می کند با خیالی آسوده به این تجارب اعتماد کرده و از نتایج خوب آن بهره مند شوید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری قیطریه

فهرست محتوا:
* ماشین های حمل بار مناسب اسباب کشی.

* شماره باربری قیطریه.
* وانت تلفنی و نیسان بار.
* بسته بندی وسایل برای اثاث کشی.

*کارگران اسباب کشی ماهر.
* قیمت اسباب کشی در باربری قیطریه.
* نرخ بسته بندی اثاثیه منزل.
* حمل بار به شهرستان.
*مشاوره اسباب کشی.

ماشین های حمل بار مناسب اسباب کشی

باربری محدوده قیطریه جهت انجام اسباب کشی مناسب و ایمن از ماشین های حمل بار درجه یک و مجهز استفاده می کند. این شرکت حمل بار از هر دو نوع ماشین های سبک و سنگین جهت انتقال بار در مسیرهای دور و نزدیک استفاده می کند. رزرو وانت تلفنی و نیسان بار به صورت همه روزه در این شرکت حمل بار انجام می شود. هدف این شرکت این است که هزینه را برای شما کاهش دهد چرا که انتقال وسایل با ماشین های سبک مسقف ارزانتر از ماشین های سنگین است.

ماشین های این شرکت حمل بار با توجه به حجم بار جا به جا شده به چند دسته تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می باشد:

 • ماشین های سبک: وانت تلفنی و نیسان بار مسقف.
 • انواع ماشین های نیمه سنگین: خاور و ایسوزو.
 • خودرو های سنگین: تریلی، کامیون و تریلی.

باربری قیطریه

بسته بندی وسایل برای اثاث کشی

اتوبار قیطریه بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و ادارات دولتی را با رعایت کامل نکات ایمنی انجام می دهد. این شعبه از باربری در تهران برای بسته بندی وسایل داخل بار از کارتن هایی استفاده می کند که دارای ویژگی های زیر است:

۱. کارتن هایی با ضخامت بالا و وزن پایین جهت بسته بندی ظرف و ظروف شکستنی.

۲. انواع کارتن های دارای چوب رختی در اندازه های مختلف برای حمل و جا به جایی لباس.

۳. جعبه های دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی، برای حمل وسایل قیمتی.

کارگران اسباب کشی ماهر

این شرکت حمل بار از انواع مختلف کارتن، متناسب با اندازه وسیله موجود در بار استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه بسته بندی مراجعه فرمایید. همچنین در ویدئو زیر نحوه عملکرد کارگران اسباب کشی در باربری قیطریه را نشان می دهد برای اطلاع چگونگی انجام بسته بندی اثاثیه منزل توسط این افراد می توانید آن را مشاهده فرمایید:

 

 

 

قیمت اسباب کشی در باربری قیطریه


باربری در قیطریه قیمت اسباب کشی را با توجه به هزینه های تعیین شده در تعاونی حمل بار در نظر می گیرد. همچنین این شرکت حمل بار بعد از بررسی یک سری موارد هزینه ی نهایی را به اطلاع شما مشتریان گرامی می رساند. به عنوان مثال یک سری از موارد تعیین کننده ی هزینه نهایی را در زیر آورده ایم:

 • تعداد کارگران.
 • زمان صرف شده تا پایان کار.
 • نوع ماشین حمل بار.
 • حجم و مقدار بار.

 

باربری قیطریه

نرخ بسته بندی اثاثیه منزل

هزینه اسباب کشی به موارد مختلفی بستگی دارد که باید به طور کامل بررسی شود. باربری قیطریه نرخ مرحله بسته بندی را با در نظر گرفتن موارد زیر تعیین می کند:

 • نوع کارتن ها.
 • حجم بار بسته بندی شده.
 • مقدار فوم ها و ضربه گیرهای استفاده شده.
 • تعداد کارگران بسته بندی.

باربری قیطریه

 

حمل بار به شهرستان

جا به جایی بار در مسافت طولانی را به باربری خیابان قیطریه بسپارید و تا آخر کار فقط نظاره گر یک اسباب کشی آسان باشید. شرکت حمل بار قیطریه علاوه بر انتقال بار در شمال تهران خدمات خود را در شهرستان ها نیز ارائه می دهد. برای انتقال ایمن بار از ماشین های خاور، ایسوزو، وانت تلفنی مسقف با کف پوشیده با موکت استفاده می کند. جا به جایی و حمل بار توسط رانندگان ماهر این شرکت انجام می شود.

باربری قیطریه


 

مشاوره اسباب کشی در باربری قیطریه

باربری قیطریه این امکان را فراهم کرده است تا کارشناسان ماهر این شرکت در محل حاضر شده و شما را به طور کامل راهنمایی نمایند. اگر می خواهید به صورت تخصصی و با مهارت بالا اسباب کشی نمایید گوشی را بردارید و با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید به شرکت مراجعه کنید و قبل از رزرو خدمات از چند و چون کار مطلع شوید. با شرکت کردن در جلسات مشاوره تشکیل شده در این شرکت حمل بار سوالات خود را مطرح نمایید.