باربری قیطریه

باربری قیطریه و باربری در اختیاریه تمام کارهای مربوط به اسباب کشی را با رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. باربری سمت قیطریه و باربری سعادت آباد دارای سال ها تجربه کافی در زمینه بسته بندی و اثاث کشی هستند. خدمات شعب مختلف اتوبار سرو به صورت شبانه روزی است و تمامی کارهای مربوطه توسط کارگران حرفه ای و با مهارت بالا انجام می شود. باربری نزدیک قیطریه به شما پیشنهاد می کند با خیالی آسوده به این تجارب اعتماد کرده و از نتایج خوب آن بهره مند شوید.

باربری قیطریه

فهرست محتوا:

* ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی در باربری قیطریه.
* انواع ماشین های حمل بار مناسب اسباب کشی.

* شماره باربری قیطریه.
* نرخ وانت تلفنی و نیسان بار در باربری قیطریه.
* بسته بندی وسایل برای اثاث کشی در باربری قیطریه.

*کارگران اسباب کشی ماهر در اتوبار قیطریه.
* قیمت اسباب کشی در باربری قیطریه چه مقدار است؟
* نرخ بیمه نامه اسباب کشی.
* حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد.
*مشاوره اسباب کشی در باربری قیطریه به صورت رایگان تشکیل می شود.

* حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی.

ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی در باربری قیطریه

سابقه ی شرکت باربری قیطریه به بیش از ۱۵ سال می رسد، که در طول این مدت گزارشی مبتنی بر اعتراض مشتریان ثبت نشده است. ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات اسباب کشی را به مشتریان خود ارائه دهیم. در شمال شهر تهران و به عبارتی در منطقه ی یک شهرداری این شهر، اکثر مردم با شرکت ما آشنایی دارند. خدماتی که ما در منطقه ی قیطریه تهران و شهرستان ها ارائه می دهیم به شرح زیر است:

 • ارائه ی بهترین پکیج از تجهیزات بسته بندی.
 • حمل بار به شهرستان ها با تخفیف ۳۰ درصد.
 • استفاده از انواع ماشین های حمل بار.
 • چینش مناسب بار در ماشین های باربری.
 • انتقال بار با تعرفه های دولتی و قانونی.

انواع ماشین های حمل بار مناسب اسباب کشی

باربری محدوده قیطریه مانند باربری بام تهران جهت انجام اسباب کشی مناسب و ایمن از ماشین های حمل بار درجه یک و مجهز استفاده می کند. این شرکت حمل بار از هر دو نوع ماشین های سبک و سنگین جهت انتقال بار در مسیرهای دور و نزدیک استفاده می کند. رزرو وانت تلفنی و نیسان بار به صورت همه روزه در این شرکت حمل بار انجام می شود. هدف این شرکت این است که هزینه را برای شما کاهش دهد چرا که انتقال وسایل با ماشین های سبک مسقف ارزانتر از ماشین های سنگین است.

ماشین های این شرکت حمل بار با توجه به حجم بار جا به جا شده به چند دسته تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می باشد:

 • ماشین های سبک: وانت تلفنی و نیسان بار مسقف.
 • انواع ماشین های نیمه سنگین: خاور و ایسوزو.
 • خودرو های سنگین: تریلی، کامیون و تریلی.

باربری قیطریه

شماره باربری قیطریه

برای رزرو خدمات باربری در قیطریه با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. به صورت شبانه روزی و از شنبه تا جمعه خدماتی که نیاز دارید را برای شما رزرو خواهیم کرد. راه های مختلفی برای رزرو خدمات این شرکت حمل بار وجود دارد که یکی از این راه ها تماس از طریق شماره های سایت می باشد. اگر نمی خواهید به شرکت مراجعه نمایید می توانید به راحتی با گرفتن این شماره ها با کارشناسان ما صحبت نمایید.

۲۲۰۹۶۷۹۴

۸۸۵۸۴۶۱۳

۴۴۳۳۴۱۸۹

بسته بندی وسایل برای اثاث کشی در باربری قیطریه

اتوبار قیطریه بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و ادارات دولتی را با رعایت کامل نکات ایمنی انجام می دهد. این شعبه از باربری در تهران برای بسته بندی وسایل داخل بار از کارتن هایی استفاده می کند که دارای ویژگی های زیر است:

۱. کارتن هایی با ضخامت بالا و وزن پایین جهت بسته بندی ظرف و ظروف شکستنی.

۲. انواع کارتن های دارای چوب رختی در اندازه های مختلف برای حمل و جا به جایی لباس.

۳. جعبه های دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی، برای حمل وسایل قیمتی.

کارگران اسباب کشی ماهر

باربری نزدیک قیطریه از انواع مختلف کارتن، متناسب با اندازه وسیله موجود در بار استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه بسته بندی مراجعه فرمایید. همچنین در ویدئو زیر نحوه عملکرد کارگران اسباب کشی در باربری قیطریه را نشان می دهد برای اطلاع چگونگی انجام بسته بندی اثاثیه منزل توسط این افراد می توانید آن را مشاهده فرمایید:

 

 

قیمت اسباب کشی در باربری قیطریه چه مقدار است؟


باربری در قیطریه قیمت اسباب کشی را با توجه به هزینه های تعیین شده در تعاونی حمل بار در نظر می گیرد. همچنین این شرکت حمل بار بعد از بررسی یک سری موارد هزینه ی نهایی را به اطلاع شما مشتریان گرامی می رساند. به عنوان مثال یک سری از موارد تعیین کننده ی هزینه نهایی را در زیر آورده ایم:

 • تعداد کارگران.
 • زمان صرف شده تا پایان کار.
 • نوع ماشین حمل بار.
 • حجم و مقدار بار.

 

باربری قیطریه

نرخ بیمه نامه اسباب کشی

باربری محدوده قیطریه همانند باربری انقلاب برای اینکه اسباب کشی شما را به صورت تضمین شده انجام دهد از بیمه نامه استفاده می کند. بر اساس این بیمه نامه اگر به هر دلیلی مانند کوتاهی کارگران ما یا بدی شرایط جاده ی و جویی خسارتی به اثاث داخل بار وارد شود جبران آن بر عهده ی ما می باشد. این بیمه نامه در این شرکت به صورت رایگان ارائه می شود و نرخی برای آن در نظر گرفته نشده است.

باربری قیطریه

 

حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد

جا به جایی بار در مسافت طولانی را به باربری خیابان قیطریه و باربری ولیعصر بسپارید و تا آخر کار فقط نظاره گر یک اسباب کشی آسان باشید. شرکت حمل بار قیطریه علاوه بر انتقال بار در شمال تهران خدمات خود را در شهرستان ها نیز ارائه می دهد. برای انتقال ایمن بار از ماشین های خاور، ایسوزو، وانت تلفنی مسقف با کف پوشیده با موکت استفاده می کند. جا به جایی و حمل بار توسط رانندگان ماهر این شرکت انجام می شود.

باربری قیطریه


 

مشاوره اسباب کشی در باربری قیطریه به صورت رایگان تشکیل می شود

باربری قیطریه و باربری نامجو این امکان را فراهم کرده است تا کارشناسان ماهر این شرکت در محل حاضر شده و شما را به طور کامل راهنمایی نمایند. اگر می خواهید به صورت تخصصی و با مهارت بالا اسباب کشی نمایید گوشی را بردارید و با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید به شرکت مراجعه کنید و قبل از رزرو خدمات از چند و چون کار مطلع شوید. با شرکت کردن در جلسات مشاوره تشکیل شده در این شرکت حمل بار سوالات خود را مطرح نمایید.

حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی

باربری قیطریه در طول اسباب کشی همراه شما خواهد بود و در تمام مراحل کارشناسانی را به عنوان ناظر قرار داده است. حمل و جا به جا کردن وسایل سنگین وزن کار سخت و پر ریسکی می باشد. ما با فراهم کردن امکانات و ماشین آلات حرفه ی و مناسب اسباب کشی را برایتان آسان خواهیم کرد. وسایل سنگین وزن مانند یخچال و ماشین لباسشویی را با به کار بررن بالابرها از پله ها انتقال خواهیم داد و از برخورد وسایل با در و دیوار جلوگیری می کنیم. جرثقیل و دیگر ماشین آلات این چنینی را برای جا به جا کردن گاوصندوق و وسایل بسیار سنگین به کار می بریم.