باربری مجیدیه

باربری مجیدیه و اتوبار میرداماد اسباب کشی را با به کار بردن تجهیزات و امکانات به روز حمل بار زیر نظر باربری تهران و به صورت قانونی انجام می دهند. خدمات ارائه شده در باربری نزدیک مجیدیه و باربری پیروزی کاملا طبق استانداردهای جهانی می باشد و نکات ایمنی به طور کامل رعایت می شود. در این شرکت حمل بار کارگران ماهر و خبره در زمینه اسباب کشی با تعهد کامل کارتان را انجام خواهند داد. جهت اطلاع از نحوه ی عملکرد آن ها، باربری سمت مجیدیه به شما توصیه می کند، به صفحه اتوبار سرو مراجعه و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

باربری کن
 • فهرست محتوا:
 • کارگران ماهر اسباب کشی.
 • شماره باربری مجیدیه.
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری مجیدیه.
 • انواع ماشین های حمل بار مناسب.
 • نرخ کرایه وانت بار شهری.
 • هزینه باربری مجیدیه تهران چقدر است؟
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری مجیدیه.
 • حمل بار به شهرستان.
 • نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان با اعمال تخفیف ۳۵ درصد.
 • حمل وسایل سنگین وزن در باربری مجیدیه.
 • محدوده باربری مجیدیه.

 

کارگران ماهر اسباب کشی

کارگران اسباب کشی در باربری مجیدیه و باربری هفت تیر با آموزش هایی که در زمینه اسباب کشی دریافت کرده اند بهترین نتیجه را برای شما فراهم می کنند. ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید و از چگونگی عملکرد این افراد مطلع شوید:

شماره باربری مجیدیه

اگر می خواهید حمل بار در تهران و به شهرستان ها را در سریع ترین زمان انجام دهید با شماره های باربری مجیدیه تماس بگیرید. از طریق این شماره ها شما می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید و خدمات مدنظرتان را رزرو نمایید. در تمام روزهای هفته این خطوط در دسترس هستند و شما می توانید با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۸۲۴

09128915218

 

 بیمه نامه رایگان اسباب کشی

باربری نزدیک مجیدیه مانند باربری مرزداران جهت حفظ آرامش مشتریان و انجام اسباب کشی تضمین شده بیمه نامه ی را ارائه می دهد. بر اساس این بیمه نامه در قرارداد هر گونه خسارتی که در طول اسباب کشی به بار وارد شود به صورت کامل توسط این شرکت حمل و نقل جبران خواهد شد. با ما با خیالی آسوده اسباب کشی تضمین شده ی را تجربه خواهید کرد. این بیمه نامه به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن هزینه ی برای شما صادر خواهد شد.

باربری مجیدیه

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری مجیدیه

اتوبار مجیدیه با داشتن بهترین امکانات و تجهیزات بسته بندی کار اسباب کشی را برایتان آسان می کند. چند نمونه از این خدمات در زیر آمده است:

 • تعیین قیمت ها بر اساس هزینه های مشخص شده توسط تعاونی حمل بار.
 • استفاده از ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • ارائه ی بیمه نامه و بارنامه قانونی و رایگان.
 • استفاده از سروریس های vip با تخفیف ۴۵٪.

باربری مجیدیه

انواع ماشین های حمل بار مناسب

باربری محدوده مجیدیه جهت جا به جا کردن انواع بارها در حجم هار مختلف از ماشین های حمل بار مختلف استفاده می کند. ماشین های استفاده شده در این شرکت حمل بار به صورت سبک، نیمه سنگین و سنگین است. وسایل نقلیه ی مخصص حمل بار در شرکت کاملا به وسایل ایمنی مجهز هستند و سلامت بارتان را تا مقصد حفظ می کنند.

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

باربری مجیدیه انواع بارهای کم حجم و سنگین را به طور همه روزه انجام می دهد. ماشین های سبک وانت تلفنی و نیسان بار و ماشین های سنگین هر کدام نرخ مشخصی دارند. نرخ کرایه وانت بار در شرکت بر مبنای مقدار کیلومتر، مقدار سوخت مصرف شده متفاوت است. همچنین شرکت برای تعیین هزینه ی بار حجم و مقدار بار و تعداد بسته بندی را هم در نظر می گیرد.

 

هزینه باربری مجیدیه تهران چقدر است؟

باربری مجیدیه تهران جهت انجام اسباب کشی آسان برای مشتریان خود در تهران و شهرستان ها مقداری از هزینه ها را کاهش می دهد. این کار را با دادن تخفیف های گسترده انجام می دهد. همچنین هر گونه هزینه ی را بر مبنای مقدار تعیبن شده در اتحادیه حمل و نقل در نظر می گیرد و با این کار رضایت مشتریان را تا حد بالایی به دست آورده است.


چون با این کار مقدار زیادی از هزینه های جانبی را کاهش می دهد، هدف ما و باربری اختیاریه و دیگر مناطق همین است.

باربری مجیدیه

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری مجیدیه با تخفیف

انجام یک بسته بندی مناسب به طوریکه تا انتهای کار اسباب کشی و رسیدن به مقصد دوام داشته باشد نیاز به تجهیزات حرفه ای دارد. شما می توانید با خیالی آسوده کار بسته بندی اثاثیه منزل و هر وسیله ی دیگه ی را به اتوبار مجیدیه بسپارید. این شرکت برای تمامی مراحل بسته بندی، چیدمان بار، انتقال بار در تهران و حمل بار به شهرستان تخفیف هایی را در نظر می گیرد. کار بسته بندی در این شرکت حمل بار توسط کارگران ماهر و حرفه ای انجام می شود. کارگران ما این کار را با استفاده از تجهیزات زیر انجام می دهند:

 • کارتن های ضخیم و چند لایه.
 • نایلون حباب دار.
 • کیسه ها و کارتن های کوچک، بزرگ و متوسط.

حمل بار به شهرستان

باربری مجیدیه علاوه بر اسباب کشی در تهران حمل بار به شهرستان های اطراف را هم انجام می دهد. پرسنل و کارگران ماهر خود را همراه با بار به مقصد می فرستد تا تمامی کارها با نظم به اتمام برسد. ماشین های حمل بار به کار گرفته شده دارای سقف و کف موکت کاری شده هستند و ایمنی بارتان را حفظ می کنند.

نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان با اعمال تخفیف ۳۵ درصد

قیمت حمل بار از تهران به شهرستان در باربری مجیدیه و باربری ولیعصر با توجه به مسافت طی شده تا مقصد متفاوت است. بنابراین ابتدا با ما تماس بگیرید و پس از بررسی شرایط شما توسط کارشناسان این شرکت قیمت نهایی را به شما اعلام خواهیم کرد. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر میزان هزینه ها می توان به حجم و مقدار بار جا به جا شده اشاره کرد. اما در هر حال ما تلاش خود را به کار می گیریم تا با ارائه ی تخفیف و با در نظر گرفتن قیمت های مصوب تعاونی، هزینه ها را برای شما کاهش دهیم. هر چه مسافت تهران با مقصد کمتر باشد هزینه ی پرداختی توسط شما کمتر خواهد بود.

حمل وسایل سنگین وزن در باربری مجیدیه

جا به جایی وسایل سنگین وزن مانند یخچال فریزر، بوفه و پیانو کار بسیار سختی است و بهتر است از تجربیات یک شرکت حمل بار مناسب استفاده کنید. شرکت حمل بار مجیدیه گزینه ی مناسبی برای انجام این کار است، چرا که برای حمل و نقل وسایل سنگین وزن از تجهیزات و ماشین آلات چرخ دار استفاده می کند. کارشناسان ما با انجام برنامه ریزی دقیق در سریع ترین زمان ممکن تمامی اثاث و وسایل سنگین داخل بار را با جرثقیل جا به جا خواهند کرد.

محدوده باربری مجیدیه

شرکت حمل بار مجیدیه در منطقه ی به همین نام و در شرق تهران قرار دارد. این محدوده دارای همه امکانات رفاهی از مراکز خرید گرفته تا مناطق تفریحی می باشد. افراد زیادی به این منطقه نقل مکان می کنند و در واقع نیاز به یک شرکت حمل بار کاملا مشهود و لازم است. ما تمامی خدمات اسباب کشی و بسته بندی را با قیمت های مناسب و با بیشترین کیفیت ممکن در اختیار شما مشتریان گرامی و اهالی محترم مجیدیه تهران قرار خواهیم داد. خیابان مجیدیه تهران از شمال به بزرگراه همت، از جنوب با مسیل باختر و از غرب با بزرگراه صیاد شیرازی در ارتباط می باشد.بنابراین دسترسی به این خیابان آسان می باشد و شما بدون معطلی اسباب کشی خواهید کرد.