باربری مجیدیه

باربری مجیدیه و اتوبار میرداماد اسباب کشی را با به کار بردن تجهیزات و امکانات به روز حمل بار زیر نظر باربری تهران و به صورت قانونی انجام می دهند. خدمات ارائه شده در باربری نزدیک مجیدیه و باربری پیروزی کاملا طبق استانداردهای جهانی می باشد و نکات ایمنی به طور کامل رعایت می شود. در این شرکت حمل بار کارگران ماهر و خبره در زمینه اسباب کشی با تعهد کامل کارتان را انجام خواهند داد. جهت اطلاع از نحوه ی عملکرد آن ها، باربری محدوده مجیدیه به شما توصیه می کند، به صفحه اتوبار سرو مراجعه و اطلاعات بیشتری کسب نمایید. در این شرکت حمل بار افراد متخصص در زمینه حمل بار و اثاث کشی که از صفر تا صد کار اطلاع دارند شما را راهنمایی خواهند کرد و بدون استرس و نگرانی کارتان به پایان خواهد رسید.

باربری کنکارگران اسباب کشی در باربری مجیدیه با آموزش هایی که در زمینه اسباب کشی دریافت کرده اند بهترین نتیجه را برای شما فراهم می کنند. ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید و از چگونگی عملکرد این افراد مطلع شوید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۸۲۴

09128915218

قیمت بیمه نامه باربری مجیدیه

باربری نزدیک مجیدیه مانند باربری مرزداران جهت حفظ آرامش مشتریان و انجام اسباب کشی تضمین شده بیمه نامه ی را ارائه می دهد. بر اساس این بیمه نامه در قرارداد هر گونه خسارتی که در طول اسباب کشی به بار وارد شود به صورت کامل توسط این شرکت حمل و نقل حبران خواهد شد. با ما با خیالی آسوده اسباب کشی تضمین شده ی را تجربه خواهید کرد.

 

باربری مجیدیه

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری مجیدیه

اتوبار مجیدیه با داشتن بهترین امکانات و تجهیزات بسته بندی کار اسباب کشی را برایتان آسان می کند. چند نمونه از این خدمات در زیر آمده است:

  • تعیین قیمت ها بر اساس هزینه های مشخص شده توسط تعاونی حمل بار.
  • استفاده از ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
  • ارائه ی بیمه نامه و بارنامه قانونی و رایگان.
  • استفاده از سروریس های vip با تخفیف ۴۵٪.

 

باربری مجیدیه

ماشین های حمل بار

باربری محدوده مجیدیه جهت جا به جا کردن انواع بارها در حجم هار مختلف از ماشین های حمل بار مختلف استفاده می کند. ماشین های استفاده شده در این شرکت حمل بار به صورت سبک، نیمه سنگین و سنگین است. وسایل نقلیه ی مخصص حمل بار در شرکت کاملا به وسایل ایمنی مجهز هستند و سلامت بارتان را تا مقصد حفظ می کنند.

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

باربری مجیدیه انواع بارهای کم حجم و سنگین را به طور همه روزه انجام می دهد. ماشین های سبک وانت تلفنی و نیسان بار و ماشین های سنگین هر کدام نرخ مشخصی دارند. نرخ کرایه وانت بار در شرکت بر مبنای مقدار کیلومتر، مقدار سوخت مصرف شده متفاوت است. همچنین شرکت برای تعیین هزینه ی بار حجم و مقدار بار و تعداد بسته بندی را هم در نظر می گیرد.

قیمت باربری مجیدیه تهران

باربری مجیدیه تهران جهت انجام اسباب کشی آسان برای مشتریان خود در تهران و شهرستان ها مقداری از هزینه ها را کاهش می دهد. این کار را با دادن تخفیف های گسترده انجام می دهد. همچنین هر گونه هزینه ی را بر مبنای مقدار تعیبن شده در اتحادیه حمل و نقل در نظر می گیرد و با این کار رضایت مشتریان را تا حد بالایی به دست آورده است.


چون با این کار مقدار زیادی از هزینه های جانبی را کاهش می دهد، هدف ما و باربری اختیاریه و دیگر مناطق همین است.

باربری مجیدیه

قیمت بسته بندی اسباب کشی

انجام یک بسته بندی مناسب به طوریکه تا انتهای کار اسباب کشی و رسیدن به مقصد دوام داشته باشد نیاز به تجهیزات حرفه ای دارد. تهیه ی این تجهیزات به هزینه ی مشخصی نیاز دارد که شاید در توان شما مشتریان گرامی باشد. با خیالی آسوده کار بسته بندی اثاثیه منزل و هر وسیله ی دیگه ی را به اتوبار مجیدیه بسپارید. این شرکت برای تمامی مراحل بسته بندی، چیدمان بار، انتقال بار در تهران و حمل بار به شهرستان تخفیف هایی را در نظر می گیرد. مطمان باشید اسباب کشی ایمن و ارزانی را تجربه خواهید کرد.

 

حمل بار به شهرستان

باربری مجیدیه علاوه بر اسباب کشی در تهران حمل بار به شهرستان های اطراف را هم انجام می دهد. پرسنل و کارگران ماهر خود را همراه با بار به مقصد می فرستد تا تمامی کارها با نظم به اتمام برسد. ماشین های حمل بار به کار گرفته شده دارای سقف و کف موکت کاری شده هستند و ایمنی بارتان را حفظ می کنند.