باربری نامجو

باربری نامجو و باربری در تهرانسر اسباب کشی را با استفاده از تجهیزات و امکانات به روز در تهران انجام می دهند که شامل تحهیزات لازم برای بسته بندی و همچنین جا به جایی وسایل سنگین می باشند. باربری میدان نامجو و باربری بام تهران با داشتن سال ها تجربه ی کاری و مهارت کافی در زمینه اثاث کشی، بهترین خدمات را به همشهریان گرامی در ارائه می دهند. این شعبه از باربری تهران با برنامه ریزی دقیق تمام مراحل را انجام می دهد.

باربری خیابان نامجو برای ارتباط شما با مشاورین اسباب کشی شماره های زیر را قرار داده است، تماس بگیرید و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

یک نمونه از عملکرد کارگران را در ویدیو زیر مشاهده می فرمایید:

 

باربری نامجو تهران جهت انجام مراحل مختلف از کارگران اسباب کشی ماهر کمک می گیرد. این شرکت حمل بار دوره های آموزشی در حوزه اثاث کشی را تشکیل می دهد. این افراد با گذراندن این دوره ها مهارت لازم را کسب می کنند. کارگران ما به دو گروه خانم و آقایان تقسیم می شود و هدف ما از این کار یک تقسیم کار مناسب است.

باربری نامجو

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری نامجو 

خدمات باربری نامجو و باربری گاندی بسیار متنوع و با کیفیت می باشد. یک سری از این خدمات را در لیست زیر آورده ایم:

  1. حمل بار به شهرستان و مسیرهای دوردست.
  2. ارائه ی بیمه نامه اسباب کشی.
  3. حمل بار و اثاث جهزیه عروس با تخفیف ۴۵٪.
  4. انتقال بار در تمام مناطق تهران.
  5. به کار بردن ماشین های حمل بار مجهز.

و این شرکت حمل بار یک سری از خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد مانند:

  • به کار بردن انواع تجهیزات بسته بندی به صورت رایگان در زمان اسباب کشی.
  • ارائه ی بیمه رایگان.
  • تشکیل جلسات مشاوره اثاث کشی.

باربری نامجو

 

قیمت باربری خیابان نامجو

باربری خیابان نامجو برای آسودگی خیال شما عزیزان، مقدار هزینه های اسباب کشی را کاهش می دهد، به عنوان مثال در اعیاد و مناسبت ها از تخفیف هایی استفاده می کند. قیمت مراحل مختلف اثاث کشی را دقیقا بر مبنای مقداری که اتحادیه تصویب کرده است، تعیین می کند، برای اینکه کاملا از جزئیات مقدار تعرفه ها باخبر شوید می توانید به صفحه هزینه اسباب کشی مراجعه و از جزئیات آن مطلع شوید.

 

 

باربری نامجو

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری نامجو

اگر می خواهید ایمنی بارتان را در حد بالایی حفظ نمایید باید بسته بندی اثاثیه داخل بار را به بهترین صورت انجام دهید. باربری در نامجو به شما پیشنهاد می کند این کار را به کارگران حرفه ای و زبده ی ما بسپارید. تا با بهترین تجهیزات و کارتن های بسته بندی این کار را برای شما انجام دهند. یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی توسط کارگران این شرکت حمل بار را در زیر مشاهده می فرمایید: