باربری نوبنیاد

باربری نوبنیاد و باربری پیامبر اسباب کشی و بسته بندی را با ارائه ی خدمات کاملا به روز انجام می دهند. کارکنان ماهر و خبره با به کار بردن تجارب کسب کرده در طول سالیان طولانی تمام تلاش خود را می کنند تا رضایت شما عزیزان مشتری را کسب نمایند. اتوبار نوبنیاد سال های متمادی است که در مناطق تهران و شهرستان های اطراف کار اثاث کشی را با ایمنی کامل انجام می دهد. باربری تهران مشتریان ثابتی در تمام مناطق دارد و این افراد کاملا از عملکرد پرسنل راضی هستند. باربری نزدیک نوبنیاد و باربری نامجو و دیگر شعب این شرکت برای ارتباط مشتریان با کارشناسان ماهر اسباب کشی شماره تلفن های زیر را در قرار داده است:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری نوبنیاد جهت انتقال وسایل و اثاثیه سنگین وزن از جرثقیل استفاده می کند و در ساختمان هایی که دارای طبقات زیاد است به راحتی یخچال و ماشین لباس شویی را انتقال می دهد. در داخل ساختمان نیز کارگران برای انتقال وسایل از راه پله از تجهیزاتی مانند بالابر استفاده می کنند. هدف این شرکت حفظ سلامت و ایمنی بار است.

بسته بندی اسباب کشی در باربری نوبنیاد

بسته بندی اثاث و وسایل منزل باید به صورت ماهرانه انجام شود تا نتایج مناسبی را به بار آورد. باربری نوبنیاد به این مرحله از اسباب کشی اهمیت زیادی می دهد و از بهترین تجهیزات جهت انجام این کار استفاده می کند. می توانید برای اطلاع از چگونگی انجام این کار و مقدار هزینه ها با شماره تلفن های سایت تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

انواع ماشین های حمل بار در باربری نوبنیاد

باربری نوبنیاد از ماشین های حمل بار کاملا سرپوشیده برای انجام جا به جایی و اسباب کشی استفاده می کند. با این کار در زمان وزش باد یا بارش باران و برف از خراب و گم شدن اثاث داخل بار جلوگیری می کند. این ماشین ها به چند دسته تقسیم می شوند:

  • ماشین های حمل بار کوچک برای جا به جا کردن بارهای کم حجم و تعداد بسته بندی های کم مانند نیسان تلفنی.
  • ماشین های نیمه سنگین مانند خاور و کامیون ها.
  • ماشین های سنگین جهت جا به کردن وسایل بسیار حجیم و سنگین وزن.

باربری نوبنیاد

وانت تلفنی و نیسان بار

جا به جایی بارهای کم حجم و کم وزن بر خلاف تصور کار سختی می باشد. چرا که هر گونه بی دقتی و بی نظمی در بسته بندی و چیدمان بار سبب وارد شدن خسارت می شود. باربری محدوده نوبنیاد با کمک پرسنل و کارگران ماهری که دارد با ایمنی کامل و با روشهای اروپایی این کار را انجام می دهند. همچنین جهت انتقال بهتر و آسانتر بارهای کم وزن در ترافیک شهر از وانت تلفنی و نیسان بار استفاده می شود.

باربری نوبنیاد

هزینه اسباب کشی در باربری نوبنیاد

بحث  هزینه اسباب کشی یکی از مهم ترین مباحثی است که مشتریان ما درباره ی آن صحبت می کنند. مقدار بالای قیمت ها باعث نگرانی و استرس آن ها می شود. به همین دلیل کارشناسان باربری نوبنیاد  قبل از شروع به کار اسباب کشی جلساتی را تشکیل داده و مقدار هزینه ها را مشخص می کنند تا با اطلاع از آن تصمیم گیری های لازم را انجام دهید. قیمت ها در این شرکت کاملا قانونی است و مشتریان از مقدار آن ها راضی بوده اند.

قیمت ها با توجه به معیارهای زیر در نظر گرفته می شود:

  • میزان زمان صرف شده تا پایان اسباب کشی.
  • زمان شروع و اتمام کار.
  • ساعت کاری کارگران و تعداد آن ها.
  • مقدار مسافت طی شده و….

باربری نوبنیاد

قیمت حمل بار به شهرستان

اسباب کشی به شهرستان های دور و نزدیک را به اتوبار نوبنیاد بسپارید. این شرکت باربری نوبنیاد از بهترین و با تجربه ترین رانندگان جهت حمل بار به مسافت های طولانی کمک می گیرد. همچنین از ماشین های سر پوشیده جهت انجام این کار استفاده می کند. به شما این اطمینان را می دهیم که اثاث کشی ایمنی را برای شما انجام خواهیم داد.