باربری نوبنیاد

باربری نوبنیاد و باربری پیامبر اسباب کشی و بسته بندی را با ارائه ی خدمات کاملا به روز انجام می دهند. کارکنان ماهر و خبره با به کار بردن تجارب کسب کرده در طول سالیان طولانی تمام تلاش خود را می کنند تا رضایت شما عزیزان مشتری را کسب نمایند. باربری محدوده نوبنیاد سال های متمادی است که در مناطق تهران و شهرستان های اطراف کار اثاث کشی را با ایمنی کامل انجام می دهد. باربری تهران مشتریان ثابتی در تمام مناطق دارد و این افراد کاملا از عملکرد پرسنل راضی هستند. باربری نزدیک نوبنیاد و باربری نامجو و دیگر شعب این شرکت برای ارتباط مشتریان با کارشناسان ماهر اسباب کشی جلسات مشاوره را تشکیل می دهد.

فهرست محتوا:

 • شماره باربری نوبنیاد.
 • حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی.
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری نوبنیاد.
 • انواع ماشین های حمل بار در باربری نوبنیاد.
 • نرخ وانت تلفنی نوبنیاد چقدر است؟
 • معیارهای تعیین هزینه اسباب کشی در باربری نوبنیاد چیست؟
 • قیمت حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد.

شماره باربری نوبنیاد

باربری محدوده نوبنیاد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات اسباب کشی را به شما شهروندان گرامی ارائه دهد. جهت دسترسی آسان شما مشتریان گرامی به خدمات ارائه شده در این شرکت راه های ارتباطی مختلفی را در نظر گرفته ایم. شما می توانید از طریق شماره تلفن های زیر، به صورت آنلاین و حضوری در جهت رزرو خدمات ما اقدام نمایید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی

باربری در نوبنیاد جهت انتقال وسایل و اثاثیه سنگین وزن در زمان اسباب کشی از جرثقیل استفاده می کند. به دلیل افزایش روز افزون جمعیت و استفاده خانواده ها از آپارتمان های چندین طبقه، اثاث کشی به یک کار سخت و طاقت فرسا تبدیل شده است. به سپردن کارتان به یک شرکت حمل بار معتبر، بسیاری از مشکلات به وجود آمده را حذف خواهید کرد. ما با داشتن سال ها سابقه ی درخشان در این حوزه، به شما کمک خواهیم کرد که بدون دردسر تک تک وسایل سنگین وزن را انتقال دهید. ما در جهت افزایش ایمنی و انتقال آسانتر این وسایل از جرثقیل و بالابرها استفاده می کنیم. بنابراین هر اندازه طبقات ساختمان زیاد باشد، جای هیچ گونه نگرانی نیست، چرا که ما از تجهیزات به روز و ماشین آلات مناسب این کار استفاده خواهیم کرد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری نوبنیاد

اتوبار نوبنیاد مانند باربری انقلاب برای انجام مراحل مختلف اسباب کشی از بسته بندی گرفته تا چیدمان بار استفاده می کند. یکی از مهم ترین مراحل، بسته بندی اثاثیه بخصوص وسایل شکستنی و قیمتی منزل می باشد. ما از کارگران ماهر و خبره جهت انجام بسته بندی کمک می گیریم، این کارگران در دو اکیپ خانم و آقا این مرحله را با ایمنی کامل انجام می دهند. از جمله تجهیزاتی که در جهت انجام بسته بندی اثاثیه و وسایل استفاده می کنیم، چند مورد را در زیر آورده ایم:

 • کارتن های مجهز به رگال.
 • انواع و اقسام کیسه ها و ساک های دستی و زیپ دار در سایزهای مختلف.
 • جعبه ها و کارتن های چند لایه در سایزهای ۳ تا ۷ لایه.
 • فوم های ضربه گیر در طول ۵۰ و ۹۰ متری.
 • نایلون های حباب دار.

انواع ماشین های حمل بار در باربری نوبنیاد

شرکت حمل بار نوبنیاد از ماشین های حمل بار کاملا سرپوشیده برای انجام جا به جایی بار و اسباب کشی استفاده می کند. با این کار در زمان وزش باد یا بارش باران و برف از خراب و گم شدن اثاثیه داخل بار جلوگیری می کند. این ماشین های استفاده شده به چند دسته تقسیم می شوند:

 • ماشین های حمل بار کوچک برای جا به جا کردن بارهای کم حجم و تعداد بسته بندی های کم، مانند نیسان تلفنی و وانت بار.
 • ماشین های نیمه سنگین مانند خاور، ایسوزو و کامیون ها.
 • ماشین های سنگین جهت جا به کردن وسایل بسیار حجیم و سنگین وزن مانند انواع تریلی ها.

باربری نوبنیاد

 

نرخ وانت تلفنی نوبنیاد چقدر است؟

شرکت حمل بار نوبنیاد تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند خدمات مناسب اسباب کشی را با قیمت های قانونی به مشتریان خود ارائه دهد. نرخ ماشین های حمل بار از جمله وانت تلفنی و نیسان را با توجه به مقدار هزینه های تعیین شده در اتحادیه در نظر می گیرد. جا به جایی بارهای کم حجم و کم وزن بر خلاف تصور کار سختی می باشد، چرا که هر گونه بی دقتی و بی نظمی در بسته بندی و چیدمان بار سبب وارد شدن خسارت هایی به خرده بارها می شود. باربری محدوده نوبنیاد با کمک پرسنل و کارگران ماهری که دارد با ایمنی کامل و با روشهای اروپایی این کار را انجام می دهد. همچنین با توجه به تجاربی که دارد به شما پیشنهاد می کند، جهت انتقال بهتر و آسانتر بارهای کم وزن در ترافیک شهر بهتر است از وانت تلفنی و نیسان بار استفاده شود.

 

باربری نوبنیاد

 

معیارهای تعیین هزینه اسباب کشی در باربری نوبنیاد چیست؟ 

کارشناسان باربری منطقه نوبنیاد قبل از شروع به کار اسباب کشی، جلساتی را تشکیل داده و مقدار هزینه ها را برای شما مشتریان گرامی مشخص می کنند. هزینه اسباب کشی یکی از مهم ترین مباحثی است که مشتریان ما درباره ی آن صحبت می کنند و مقدار بالای قیمت ها باعث نگرانی و استرس آن ها می شود. قیمت های تعیین شده در این شرکت کاملا قانونی است و مشتریان ما معمولا از مقدار آن ها راضی بوده اند. نرخ نهایی اسباب کشی در این شرکت حمل بار با توجه به معیارهای زیر تعیین می شود:

 • میزان زمان صرف شده تا پایان اسباب کشی.
 • زمان شروع و اتمام کار.
 • ساعت کاری کارگران و تعداد آن ها.
 • مقدار مسافت طی شده تا مقصد.
 • خدمات درخواستی توسط مشتریان.
 • نوع وسیله نقلیه به کار گرفته شده.

باربری نوبنیاد

 

قیمت حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد

اسباب کشی به شهرستان های دور و نزدیک را به اتوبار نوبنیاد و باربری شهرزیبا بسپارید، چرا که از بهترین امکانات لازم برای این کار استفاده می کند. این شرکت از بهترین و با تجربه ترین رانندگان جهت حمل بار به مسافت های طولانی کمک می گیرد. همچنین از ماشین های سر پوشیده و مجهز به وسایل ایمنی جهت انجام باربری به شهرستان ها استفاده می کند. به شما این اطمینان را می دهیم که اثاث کشی ایمنی را با ما تجربه خواهید کرد. نرخ حمل بار به شهرستان در این شرکت بستگی به خدمات ارائه شده و امکانات استفاده شده دارد.