باربری ولیعصر

باربری ولیعصر تحت نظر باربری تهران، سال های متمادی است مشغول به فعالیت بوده و مشتریان ثابتی را در تهران و شهرستان ها دارد. این شرکت حمل بار خدمات به روز و مناسبی را در هر مرحله از اسباب کشی ارائه می دهد و باربری میدان ولیعصر تمام وقت آماده ی خدمت رسانی است. پس بدون نگرانی تلفن را بردارید و با مشاورین این شرکت تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده بهره مند شوید. هدف اتوبار ولیعصر و باربری گاندی جلب رضایت شما عزیزان است و بهترین تجهیزات را در اختیارتان قرار خواهند داد.

باربری ولیعصر

22096794

22096824

09128915218

کارگران اسباب کشی

پرسنل و کارگران در باربری محدوده ولیعصر مانند باربری دربند و باربری درکه دارای بیش از ۱۵ سال تجربه در این عرصه هستند. کارگران این شرکت تمامی مراحل اثاث کشی مانند بسته بندی را با بهترین شکل ممکن انجام می دهند. انعام کارگر اثاث کشی در این شرکت حمل بار بر عهده ی خود موسسه است.

 

بسته بندی اثاثیه منزل اسباب کشی

اتوبار ولیعصر کار بسته بندی را با تجهیزات درجه یک و با کیفیت انجام می دهد که شامل کارتن های محکم و درجه یک، پلاستیک های ضربه گیر و سایر موارد ضروری است. به لینک بسته بندی اتوبار سرو مراجعه فرمایید و از خدمات ارائه شده در شعب مختلف این شرکت باربری آگاهی پیدا کنید.

 

باربری ولیعصر

 

از تجهیزات بسته بندی ارائه شده در باربری ولیعصر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فوم های ضربه گیر به طول ۲۰ تا ۹۰ متر.
  • کارتن های چندلایه و مرغوب.
  • انواع درب دار در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ.
  • کارتن مخصوص بسته بندی یخچال، ماشین لباسشوئی.

باربری ولیعصر

جهت اطلاع از چگونگی انجام بسته بندی توسط کارگران باربری در ولیعصر می توانید ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل

باربری ولیعصر قیمت بسته بندی اثاثیه منزل را با توجه به مواد مصرفی در این مرحله تعیین می کند. یک سری از این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

  • کارتن های ۵ و ۷ لایه: ۲۰۰۰۰ تومان.
  • فوم های ضربه گیر: هر متر ۴۰۰۰ تومان.
  • کارتن های رگال دار: ۱۵۰۰۰ تومان.
  • کیسه های زیپ دار هر عدد: ۲۵۰۰۰ تومان.

هزینه باربری ولیعصر

باربری یافت آباد  و باربری ولیعصر برای درک هر چه بیشتر مشتریان خود، قیمت هایی را برای مراحل مختلف اثاث کشی در نظر می گیرند که کاملا طبق مقدار تعرفه های مشخص شده توسط اتحادیه حمل و نقل است. این قیمت ها در این شرکت حمل بار به موارد مختلفی اختصاص داده می شود که همراه با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف برای تمامی افراد مراجعه کننده به شرکت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات کار به لینک قیمت اسباب کشی در سایت باربری سرو مراجعه فرمایید.

باربری ولیعصر

باربری محدوده ولیعصر مشتریان خود را درک می کند و همواره در تلاش است تا هزینه ها را کاهش دهد. یکی از راهکارهایی که شرکت حمل بار ولیعصر جهت کاهش قیمت ها در نظر می گیرد ارائه ی تخفیف ها است. هر بار که مشتری با مشاورین شرکت تماس بگیرید شرایط تخفیف ها را به طور کامل شرح خواهند داد. بنابراین کافی است با این موسسه تماس بگیرید و در این خدمات بی نظیر سهیم شوید. 

باربری ولیعصر

نرخ بیمه باربری

بیمه نامه اسباب کشی ارائه شده در باربری ولیعصر دارای شرایط مشخصی است که به طور کامل به مشتریان توضیح داده می شود. این شرکت حمل و نقل به عنوان مثال تا سقف ۴۰۰ میلیون وسایل و اثاثیه داخل بار را بیمه می کند. این شرایط ویژه بدون در نظر گرفتن کوچکترین هزینه ی به شما شهروندان گرامی ارائه می شود.

ماشین های مناسب اثاث کشی

اتوبار ولیعصر اسباب کشی را با خودروهای کاملا مجهز و متنوع انجام می دهد. منظور از خودروهای متنوع این است که شرکت هر حجمی از بار را با کمک ماشین های کوچک و بزرگ ایسوزو، خاور و نیسان انجام می دهد. مجهز بودن ماشین های حمل بار این شرکت خاطره خوبی از اسباب کشی را در ذهن مشتریان نگه می دارد. به عنوان مثال یکی از این موارد تودوزی قسمت داخلی وسایل نقلیه ی این شرکت است که با استفاده از فوم و موکت این کار انجام شده است.