باربری ولیعصر

باربری ولیعصر تحت نظر باربری تهران، سال های متمادی است مشغول به فعالیت بوده و مشتریان ثابتی را در تهران و شهرستان ها دارد. این شرکت حمل بار خدمات به روز و مناسبی را در هر مرحله از اسباب کشی ارائه می دهد و باربری میدان ولیعصر تمام وقت آماده ی خدمت رسانی است. پس بدون نگرانی تلفن را بردارید و با مشاورین این شرکت تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده بهره مند شوید. هدف اتوبار ولیعصر و باربری گاندی جلب رضایت شما عزیزان است و بهترین تجهیزات را در اختیارتان قرار خواهند داد.

 

 

باربری ولیعصر

 

فهرست مطالب:

شماره تلفن باربری ولیعصر.

در باربری ولیعصر چه خدمات اسباب کشی ارائه می شود؟

کارگران اسباب کشی ماهر.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری ولیعصر.

هزینه اسباب کشی در اتوبار ولیعصر.

نرخ بیمه اسباب کشی در سال ۱۴۰۱.

ماشین های مناسب اثاث کشی در باربری ولیعصر.

حمل بار در ولیعصر با وانت بار.

نرخ کرایه وانت بار در باربری ولیعصر.

 

شماره تلفن باربری ولیعصر

برای رزرو و آشنایی با تک تک خدمات بین شهری و داخل شهری فقط کافیست با باربری ولیعصر تماس بگیرید. با هر کدام از شماره های ما تماس بگیرید در دسترس و پاسخگوی شما خواهیم بود. در طول هفته و ایام تعطیلی رسمی و جمعه ها نیز می توانید به ما اعتماد کنید. چرا که تعطیلی نزد این شرکت حمل بار کاملا بی معنی است و خدمات خود را به طور ۲۴ ساعته رزرو می کند.

 

22096794

22096824

09128915218

 

در باربری ولیعصر چه خدمات اسباب کشی ارائه می شود؟

برای اطلاع دقیق از خدمات ارائه شده در اتوبار ولیعصر و چگونگی انجام اسباب کشی توسط کارگران با ما تماس بگیرید. ما در اینجا یک سری از مهم ترین خدمات را برای شما مشتریان گرامی شرح خواهیم داد. هدف این شرکت حمل بار استفاده از بهترین امکانات و انجام هر چه مناسبتر اسباب کشی در تهران و شهرهای اطراف می باشد. چند مورد از کارهایی که این شرکت حمل بار انجام می دهد را در زیر آورده ایم:

 • حمل بار به شهرستان با استفاده از ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • انتقال بار در تمام مناطق سطح شهر تهران.
 • ارائه ی ماشین های حمل بار در اندازه های مختلف.
 • انجام بسته بندی مناسب و ایمن توسط کارگران ماهر و متعهد.
 • حمل بار در مسیرهای دور و نزدیک توسط رانندگان با تجربه و کاربلد.

کارگران اسباب کشی ماهر

پرسنل و کارگران در باربری محدوده ولیعصر مانند باربری دربند و باربری درکه دارای بیش از ۱۵ سال تجربه در این عرصه هستند. کارگران این شرکت تمامی مراحل اثاث کشی مانند بسته بندی را با بهترین شکل ممکن انجام می دهند. انعام کارگر اثاث کشی در این شرکت حمل بار بر عهده ی خود موسسه است.

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری ولیعصر

اتوبار ولیعصر کار بسته بندی را با تجهیزات درجه یک و با کیفیت انجام می دهد که شامل کارتن های محکم و درجه یک، پلاستیک های ضربه گیر و سایر موارد ضروری است. به لینک بسته بندی اتوبار سرو مراجعه فرمایید و از خدمات ارائه شده در شعب مختلف این شرکت باربری آگاهی پیدا کنید. کارگران این شرکت در دو گروه خانم و آقا کار بسته بندی را با ظرافت و ایمنی بالا انجام می دهند. کافی است به تجربه ی ۱۵ ساله ی ما اعتماد نمایید و از نتایج مناسبی که برایتان فراهم می کنیم لذت ببرید. از تجهیزات بسته بندی ارائه شده در باربری محدوده ولیعصر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • فوم های ضربه گیر به طول ۲۰ تا ۹۰ متر.
 • کارتن های چندلایه و مرغوب.
 • انواع درب دار در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ.
 • کارتن مخصوص بسته بندی یخچال، ماشین لباسشوئی.

باربری ولیعصر

هزینه اسباب کشی در اتوبار ولیعصر

باربری یافت آباد  و باربری ولیعصر برای درک هر چه بیشتر مشتریان خود، قیمت هایی را برای مراحل مختلف اثاث کشی در نظر می گیرند که کاملا طبق مقدار تعرفه های مشخص شده توسط اتحادیه حمل و نقل است. این قیمت ها در این شرکت حمل بار به موارد مختلفی اختصاص داده می شود که همراه با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف برای تمامی افراد مراجعه کننده به شرکت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات کار به لینک قیمت اسباب کشی در سایت باربری سرو مراجعه فرمایید.

باربری ولیعصر

 

باربری محدوده ولیعصر مشتریان خود را درک می کند و همواره در تلاش است تا هزینه ها را کاهش دهد. یکی از راهکارهایی که شرکت حمل بار ولیعصر جهت کاهش قیمت ها در نظر می گیرد ارائه ی تخفیف ها است. هر بار که مشتری با مشاورین شرکت تماس بگیرید شرایط تخفیف ها را به طور کامل شرح خواهند داد. بنابراین کافی است با این موسسه تماس بگیرید و در این خدمات بی نظیر سهیم شوید. 

باربری ولیعصر

 

نرخ بیمه اسباب کشی در سال ۱۴۰۱

بیمه نامه اسباب کشی ارائه شده در باربری ولیعصر دارای شرایط مشخصی است که به طور کامل به مشتریان توضیح داده می شود. این شرکت حمل و نقل به عنوان مثال تا سقف ۴۰۰ میلیون وسایل و اثاثیه داخل بار را بیمه می کند. این شرایط ویژه بدون در نظر گرفتن کوچکترین هزینه ی به شما شهروندان گرامی ارائه می شود.

ماشین های مناسب اثاث کشی در باربری ولیعصر

اتوبار ولیعصر اسباب کشی را با خودروهای کاملا مجهز و متنوع انجام می دهد. منظور از خودروهای متنوع این است که شرکت هر حجمی از بار را با کمک ماشین های کوچک و بزرگ ایسوزو، خاور و نیسان انجام می دهد. مجهز بودن ماشین های حمل بار این شرکت خاطره خوبی از اسباب کشی را در ذهن مشتریان نگه می دارد. به عنوان مثال یکی از این موارد تودوزی قسمت داخلی وسایل نقلیه ی این شرکت است که با استفاده از فوم و موکت این کار انجام شده است.

وانت تلفنی ولیعصر

باربری در ولیعصر از وانت بار و نیسان تلفنی و دیگر ماشین های سبک برای جا به جا کردن اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات استفاده می کند. این ماشین ها دارای دو نوع مسقف و روباز هستند و در موقعیت های مختلف از این دو نوع استفاده می کنیم. کافی است به ما تلفن بزنید و حجم تقریبی بارتان را به کارشناسان ما اطلاع دهید، تا بر اساس آن بهترین ماشین حمل بار را برای شما رزرو نمایند. مبلمان و بوفه و اثاثیه منزل از جمله وسایلی هستند که با این ماشین ها به مقصد انتقال می دهیم.

نرخ کرایه وانت بار در باربری ولیعصر

باربری ولیعصر حمل و نقل و جابه جایی بار را با انواع ماشین های حمل بار مسقف و مجهز انجام می دهد. این ماشین ها دارای انواع مختلف سبک و سنگین هستند که به عنوان مثال نرخ یک سری از این ماشین ها را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • نرخ کرایه خاور روباز: سه میلیون و پانصد هزار.
 • قیمت کرایه خاور سرپوشیده: چهار میلیون.
 • نرخ کرایه ماشین های سبک مسقف: دو میلیون و پانصد هزار.
 • قیمت اجاره تریلی: چهار میلیون و پانصد هزار.