باربری ونک

باربری ونک مانند باربری نامجو با داشتن پرسنل خبره و برنامه ریزی دقیق بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی را در مناطق مختلف تهران ارائه می دهد. این خدمات در باربری تهران  فقط مختص به مناطق مختلف تهران نیست بلکه شامل شهرستان ها نیز می شود. مشاورین و کارشناسان ماهر و متخصص نحوه انجام اسباب کشی در باربری سمت ونک را به طور کامل برای شما توضیح خواهند داد و در تمام طول شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. اگر می خواهید بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های هنگفت اسباب کشی نمایید به شما پیشنهاد می کنیم باربری میدان ونک را انتخاب نمایید. این شرکت حمل بار دارای تجارب بالا و ارزشمندی در زمینه اسباب کشی است.

شماره باربری ونک

اگر می خواهید ماشین حمل بار و تجهیزات بسته بندی یا هر گونه خدمات دیگر این شرکت را رزرو نمایید. با شماره های باربری میدان ونک تماس حاصل نمایید و در سریع ترین زمان کار خود را به پایان برسانید. این شماره ها در تمام ایام هفته در دسترس است و به راحتی می توانید خدمات مدنظرتان را از راه دور رزرو نمایید:

۲۲۰۹۶۸۲۴

۲۲۰۹۶۷۹۴

۰۹۱۲۸۹۱۵۲۱۸

باربری ونک


بیمه اسباب کشی رایگان و معتبر

یکی از مهم ترین دغدغه های شما مشتریان گرامی در زمان اسباب کشی این است که آیا ایمنی اثاث داخل بارتان حفظ خواهد شد یا نه. به شما پیشنهاد می کنیم با شماره باربری ونک تماس بگیرید چون در زمان اخذ قرارداد مانند شعبه باربری گاندی  بیمه نامه رایگانی ارائه می شود. بر اساس این بیمه نامه هر گونه خسارت و آسیبی که به اسباب کشی وارد شود مسئولیت آن با این شرکت حمل بار است.

 

باربری ونک

 بسته بندی وسایل اسباب کشی در باربری ونک

باربری در ونک از کارگران ماهری بهره مند است که با احتیاط و ایمنی کامل کار بسته بندی را انجام می دهند. این کار را برای هر گونه اثاث و وسیله ی انجام داده و از آسیب آن ها جلوگیری خواهند کرد زیرا از کارتن های چند لایه ی مرغوب و درجه یک استفاده می کنند. کارگران این شرکت حمل بار فضای خالی کارتن ها را با پارچه و فوم های ضربه گیر پر می کنند. بنابراین می توانید بدون هیچ نگرانی کارتان را به ما محول نمایید، به صفحه تجهیزات بسته بندی مراجعه و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. هر گونه امکانات و تجهیزاتی که لازم باشد را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهیم داد.

 

 

جلسات مشاوره اسباب کشی

اتوبار ونک تمام تلاش خود را می کند تا مقدار هزینه های مراحل مختلف بسته بندی و چیدمان بار را کاهش دهد. شما می توانید با خیالی آسوده در جلسات مشاوره این شرکت حمل بار شرکت نمایید. این جلسات به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین تشکیل می شود.

باربری ونک

حمل بار به شهرستان

ارسال بار به تمامی شهرستان ها در اتوبار ونک انجام می شود. کارکنان شرکت به چند گروه تقسیم شده و در مبدا و مقصد و مسیر اسباب کشی همراه شما شهروندان گرامی خواهند بود. بهترین امکانات و تجهیزات در زمان حمل بار به شهرستان به کار گرفته می شود.

قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان

زمانی که می خواهید اسباب کشی از تهران به شهرستان را انجام دهید باید به فکر بهترین تجهیزات و ماشین های حمل بار باشید. فکر تهبه ی این امکانات باعث ایجاد استرسهایی بابت قیمت ها می شود. پس شهروندان گرامی با خیالی آسوده می توانید به باربری ونک اعتماد نمایید چرا که این کهر را با تخفیف انجام می دهد.