باربری پاسداران

باربری پاسداران و اتوبار بام تهران از پرسنل و کارکنان کاملا ماهری در زمینه اسباب کشی و بسته بند اثاثیه منزل  برخوردار هستند. این شرکت به صورت تمام وقت حتی در روزهای تعطیل در خدمت مشتریان می باشد. باربری خیابان پاسداران و باربری میرداماد حمل بار و اثاث کشی را در تهران و شهرستان های اطراف انجام می دهند و دارای مشتریان ثابتی در این مناطق می باشند. بنابراین با باربری نزدیک پاسداران  زیر نظر باربری تهران یک کار بدون نگرانی و راحت را تجربه خواهید کرد.

باربری پاسداران

کارگران ماهر اسباب کشی

کارگران اتوبار پاسداران همانند باربری فرشته از مهارت بالایی برخوردارند به طوریکه به راحتی می توانید به این افراد اعتماد نمایید. این افراد دورهای آموزشی در زمینه اسباب کشی و حمل بار را به طور کامل گذرانده اند . با دیدن ویدیو زیر از نحوه عملکرد کارگران مطلع شوید.

 
 
 

محدوده باربری پاسداران

اگر می خواهید در منطقه پاسداران با خیالی آسوده اسباب کشی کنید به شما پیشنهاد می کنیم یک شرکت حمل بار مناسب را انتخاب کنید. خیابان پاسداران مرز بین منطقه ۳ و ۴ شهرداری تهران است و دارای طولی بیش از ۹ کیلومتر است. با مناطق مختلفی از جمله میدان نوبنیاد، سه راه اقدسیه، بوستان نیاوران و غیره در ارتباط است. باربری پاسداران در این منطقه دارای مشتریان ثابت است و آن ها از نحوه عملکرد ما کاملا مطلع هستند. این شرکت حمل بار تمامی مناطق این محدوده را به طور کامل پوشش می دهد.

باربری پاسداران

 

 اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده پاسداران

باربری در پاسداران را جهت انجام اسباب کشی مناسب انتخاب نمایید چرا که این شرکت حمل بار:

 • تمامی ماشین های حمل بار را به سقف و یا چادر مجهز کرده است.
 • تک تک اثاث و وسایل بار و اسباب کشی را با کارتن های چند لایه بسته بندی می کند.
 • درب کارتن ها را با چسب های ۵ و ۱۰ سانتی محکم می کند.
 • کارگران اسباب کشی در این شرکت دارای تجربه ی بیش از ۱۵ سال تجربه هستند.
 • فعهلیت شرکت به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز است.

باربری پاسداران

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل در باربری پاسداران

باربری محدوده پاسداران کار بسته بندی اثاثیه منزل و هر نوع وسیله ی دیگر را با مهارت بالا انجام می دهند. ابتدا یک لیست کامل از وسایل منزل توسط کارگران تهیه شده و بر مبنای سایز و نوع آن ها کارتن های چند لایه را تهیه می کنند. دیگر مراحل کار بسته بندی توسط نیروهای خانم در این شرکت انجام می شود.

 • یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی و دورپیچ کردن وسایل منزل توسط کارگران اسباب کشی را در زیر آورده ایم. می توانید از نزدیک شاهد آن باشید:

 

 

نرخ کارتن اسباب کشی

باربری پاسداران نرخ های مصوب و مناسبی را برای تجهیزات بسته بندی به کار گرفته شده در نظر می گیرد. چون همیشه از کارتن های چند لایه جهت حفظ ایمنی استفاده می کند نرخ آن ها را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • کارتن های ۳ لایه: ۸۰۰۰ تومان.
 • انواع ۵ لایه: ۱۰۰۰۰ تومان.
 • نوع ۷ لایه: ۱۵۰۰۰.

شماره باربری پاسداران

باربری پاسداران جهت ارتباط کارشناسان و مشاورین با مشتریان خود شماره تلفن زیر را در سایت قرار داده است که به راحتی با گرفتن آن می توانید:

 1. خدمات ارائه شده اسباب کشی را رزرو نمایید.
 2. هر گونه مشاوره در مورد اثاث کشی و مراحل آن را می توانید دریافت کنید.
 3. از میزان قیمت ها و تخفیف های ارائه شده مطلع شوید.

 

۰۲۱-۲۲۰۹۶۸۲۴

باربری پاسداران
کارشناسان و مشاورین باربری در پاسداران به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند. بدون محدودیت زمانی می توانید با ما در تماس باشید و بدون معطلی اسباب کشی نمایید.

هزینه حمل بار به شهرستان

اسباب کشی به شهرستان های اطراف تهران کار آسانی است و نیاز به ماشین های حمل بار و امکانات مناسب دارد. باربری پاسداران در طول سالیان پی در پی به صورت همه روزه کار اسباب کشی و حمل بار به شهرستان ها را انجام داده و تجربیات لازم در این زمینه را کسب کرده است.