باربری پاسداران

باربری پاسداران و اتوبار بام تهران از پرسنل و کارکنان کاملا ماهری در زمینه اسباب کشی و بسته بند اثاثیه منزل  برخوردار هستند. این شرکت به صورت تمام وقت حتی در روزهای تعطیل در خدمت مشتریان می باشد. باربری محدوده پاسداران و باربری میرداماد حمل بار و اثاث کشی را در تهران و شهرستان های اطراف انجام می دهند و دارای مشتریان ثابتی در این مناطق می باشند. بنابراین با باربری در پاسداران زیر نظر باربری تهران یک کار بدون نگرانی و راحت را تجربه خواهید کرد.

 

باربری پاسداران

 

 • فهرست مطالب:
 • کارگران ماهر اسباب کشی.
 • محدوده باربری پاسداران.
 • بهترین خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده پاسداران.
 • نحوه ی بسته بندی اثاثیه منزل در باربری پاسداران.
 • هزینه باربری پاسداران چقدر است؟
 • ماشین های حمل بار با نرخ کرایه استثنایی.
 • شماره باربری پاسداران.
 • هزینه حمل بار به شهرستان.
 • بیمه نامه رایگان اثاث کشی.
 • حمل بار در پاسداران با نیسان.

 

کارگران ماهر اسباب کشی

کارگران اتوبار پاسداران همانند باربری فرشته از مهارت بالایی برخوردارند به طوریکه به راحتی می توانید به این افراد اعتماد نمایید. این افراد دورهای آموزشی در زمینه اسباب کشی و حمل بار را به طور کامل گذرانده اند . با دیدن ویدیو زیر از نحوه عملکرد کارگران مطلع شوید.

 
 
 

محدوده باربری پاسداران

اگر می خواهید در منطقه پاسداران با خیالی آسوده اسباب کشی کنید به شما پیشنهاد می کنیم یک شرکت حمل بار مناسب را انتخاب کنید. خیابان پاسداران مرز بین منطقه ۳ و ۴ شهرداری تهران است و دارای طولی بیش از ۹ کیلومتر است. با مناطق مختلفی از جمله میدان نوبنیاد، سه راه اقدسیه، بوستان نیاوران و غیره در ارتباط است. باربری پاسداران در این منطقه دارای مشتریان ثابت است و آن ها از نحوه عملکرد ما کاملا مطلع هستند. این شرکت حمل بار تمامی مناطق این محدوده را به طور کامل پوشش می دهد.

 

باربری پاسداران

 

بهترین خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده پاسداران

باربری در پاسداران و باربری سعادت آباد را جهت انجام اسباب کشی مناسب انتخاب نمایید چرا که این شرکت های حمل بار تمامی ماشین های حمل بار را به سقف و یا چادر مجهز کرده اند. همچنین کارگران ما تک تک اثاث و وسایل بار را با کارتن های چند لایه بسته بندی می کنند. همچنین در زمان انجام بسته بندی درب کارتن ها را با چسب های ۵ و ۱۰ سانتی محکم می کند. کارگران اسباب کشی در این شرکت دارای تجربه ی بیش از ۱۵ سال تجربه هستند و فعالیت آن ها به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز است.

 

باربری پاسداران

 

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل در باربری پاسداران

باربری محدوده پاسداران کار بسته بندی اثاثیه منزل و هر نوع وسیله ی دیگر را با مهارت بالا انجام می دهند. ابتدا یک لیست کامل از وسایل منزل توسط کارگران تهیه شده و بر مبنای سایز و نوع آن ها کارتن های چند لایه را تهیه می کنند. دیگر مراحل کار بسته بندی توسط نیروهای خانم در این شرکت انجام می شود.

 • یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی و دورپیچ کردن وسایل منزل توسط کارگران اسباب کشی را در زیر آورده ایم. می توانید از نزدیک شاهد آن باشید:

 

 

هزینه باربری پاسداران چقدر است؟

باربری پاسداران قیمت اسباب کشی را با در نظر گرفتن تمامی جوانب از جمله نوع ماشین حمل بار و مسیرطی شده و غیره را بررسی می کند. حمل بار از شمال تهران و منطقه پاسداران به مناطق دور و نزدیک و شهرستان ها را انجام می دهیم و نسبت به اینکه مقصد کجا باشد، هزینه ها متفاوت خواهد بود. در هر صورت تخفیف هایی را هم در نظر می گیریم تا مقدار تعرفه ها سرشکن و اینکه همه بتوانند از خدمات ما استفاده کنند. قیمت اثاث کشی در این شرکت، کاملا منصفانه و قانونی است و نیازی به نگرانی وجود ندارد.

ماشین های حمل بار با نرخ کرایه استثنایی

باربری پاسداران نرخ های مصوب و مناسبی را برای ماشیت های حمل بار در نظر می گیرید. این شرکت حمل بار در نهایت هزینه ها را با اعمال تخفیف اعلام می کند. هزینه ی ماشین های حمل بار بستگی به نوع آن ها دارد به عنوان مقال انواع مسقف از انواع روباز قیمت کرایه ی آن ها بیشتر است. همچنین ماشین های سبک نسبت به ماشین های سنگین کرایه ی کمتری دارند. جهت کسب اطلاعات به روز و دقیق با ما تماس بگیرید.

 

شماره باربری پاسداران

باربری پاسداران جهت ارتباط کارشناسان و مشاورین با مشتریان خود شماره تلفن زیر را در سایت قرار داده است که به راحتی با گرفتن آن می توانید، خدمات ارائه شده اسباب کشی را رزرو نمایید. همچنین هر گونه مشاوره در مورد اثاث کشی و مراحل آن را می توانید دریافت کنید. کارشناسان ما شما را از میزان قیمت ها و تخفیف های ارائه شده مطلع می نمایند.

 

۰۲۱-۲۲۰۹۶۸۲۴

 

باربری پاسداران
کارشناسان و مشاورین باربری در پاسداران به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند. بدون محدودیت زمانی می توانید با ما در تماس باشید و بدون معطلی اسباب کشی نمایید.

 

هزینه حمل بار به شهرستان

اسباب کشی به شهرستان های اطراف تهران کار آسانی است و نیاز به ماشین های حمل بار و امکانات مناسب دارد. باربری پاسداران در طول سالیان پی در پی به صورت همه روزه کار اسباب کشی و حمل بار به شهرستان ها را انجام داده و تجربیات لازم در این زمینه را کسب کرده است. قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان در این شرکت حمل بار با توجه به موارد زیر تعیین می شود:

 • تعداد و نوع ماشین های حمل بار.
 • حجم و مقدار بار جا به جا شده.
 • مقدار مسیر طی شده از تهران به شهرستان.

بیمه نامه رایگان اثاث کشی

باربری پاسداران مانند باربری هفت تیر برای انجام اسباب کشی مناسب، سعی در تضمین آن دارد. به این معنی که هر گونه رخدادی که سبب خسارت و صدمه به بار شود را تضمین می کند. به عنوان مثال اگر در طول مسیر حمل بار چه در تهران و چه در شهرستان ها، وسیله ی شکسته، خراب یا صدمه ببیند، این شرکت هزینه ی آن ها را به شما پرداخت می کند. در واقع این هزینه از بیمه نامه ی که ارائه می دهد پرداخت خواهد شد. ما به تمام مشتریان و افراد مراجعه کننده به شرکت، بیمه نامه ارائه خواهیم کرد.

 

حمل بار در پاسداران با نیسان

باربری پاسداران به صورت همه روز رزرو و حمل و جا به جایی بار را با استفاده از نیسان و وانت بار انجام می دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و از این خدمات در اسرع وقت بهره مند شوید. وانت تلفنی و نیسان بار برای انتقال بارهایی با حجم دو تن استفاده می شود. کارگران ما با استفاده ز طناب بار را به ماشین حمل بار محکم کرده و از باز شدن و خراب شدن بسته بندی ها جلوگیری می کنند. برای افزایش ایمنی ما از انواع ماشین های چارر دار و مسقف جهت انتقال بار در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها استفاده می کنیم.