باربری پونک

باربری پونک و باربری میدان نامجو با ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و مدیریت کامل شرایط زیر نظر باربری تهران، نامی نیک در این منطقه از خود به جای گذاشته است. کارگران ماهر با به کار بردن تجهیزات درجه یک و با کیفیت، تمامی اثاث داخل بارتان را بسته بندی می کنند. اگر می خواهید با خدمات ارائه شده باربری محدوده پونک آشنا شوید و آن ها را رزرو کنید با شماره تلفن های سایت تماس حاصل فرمایید. افراد متخصص در این زمینه پاسخگوی شما خواهند بود و باربری سمت پونک و باربری تهرانسر خدمات خود را به طور بیست و چهار ساعته از شبانه روز ارائه می دهد. ویدئو زیر را مشاهده فرمایید و با نحوه ی عملکرد کارگران آشنا شوید:

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری پونک

باربری محدوده پونک و باربری دربند اثاث کشی را با ارائه ی بهترین خدمات انجام می دهند. یک سری از این خدمات به شرح زیر است:

 1. ارائه ی انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین مسقف.
 2. انجام بسته بندی اسباب کشی با تخفیف ۳۵٪.
 3. به کار بردن تجهیزات مدرن جهت انتقال وسایل سنگین وزن.
 4. حمل بار درون شهری و برون شهری با تخفیف.
 5. ارائه ی بیمه نامه رایگان.
 6. تشکیل جلسات مشاوره رایگان.
 7. ارائه ی بارنامه قانونی.
 8. اجاره انبارهای موقت.

بسته بندی اسباب کشی

باربری پونک کار بسته بندی اثاثیه منزل را با استفاده از انواع کارتن ها در سایزهای کوچک و بزرگ و دیگر تجهیزات مربوطه انجام می دهد. از دیگر تجهیزات استفاده شده برای انجام بسته بندی در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع فوم های ضد ضربه در طول های مختلف.
 • کیسه های زیپ دار در اندازه های متفاوت.
 • کارتن های مجهز به چوب رختی.

ماشین های اسباب کشی

همیشه زمانی که می خواهید اسباب کشی کنید حتما به نوع ماشینی که قرار است برای این کار استفاده شود توجه کنید. اتوبار پونک با توجه به مقدار بار جا به جا شده از ماشین های زیر استفاده می کند:

 • وانت تلفنی و نیسان بار.
 • ماشین های سنگین و نیمه سنگین جهت جا به جا کردن بارهای حجیم در مسافت های طولانی.

باربری پونک

وانت تلفنی و نیسان بار

وانت تلفنی پونک و  نیسان بار باربری شهران  سایر ماشین های حمل بار این شرکت کاملا به صورت ایمن در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد و این وسایل نقلیه دارای سقف و کف پوشیده هستند، در این صورت مطمان باشید بارتان از آسیب های وارده و کثیف شدن در امان خواهد بود. جهت رزرو خدمات با ما تماس حاصل فرمایید، در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ماهر این کار را برای شما انجام خواهند داد و بدون استرس اثاث کشی نمایید. 

 

وانت تلفنی پونک

 

شماره تلفن باربری منطقه پونک

باربری منطقه پونک  برای ارتباط با مشتریان خود و همچنین رزرو خدمات شماره تلفن هایی را در سایت قرار داده است، تا افراد مراجعه کننده در غرب تهران و شهرستان ها و دیگر مناطق به راحتی بتوانند، با یک تماس تلفنی، کار خود را رفع و رجوع نمایند، مشاورین ماهر و متخصص در عرصه اثاث کشی و مراحل آن به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید، به بهترین نحو کارتان را به اتمام برسانید، این افراد به صورت تمام وقت در خدمت رسانی به شما آماده هستند.

۴۴۳۳۴۱۸۹

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

باربری پونک

مشاوره رایگان اسباب کشی و حمل بار

باربری پونک جهت انجام اسباب کشی بهتر و راهنمایی کردن مشتریان خود جلسات مشاوره ی را تشکیل می دهد. کارشناسان و مشاورین حرفه ای ما از تجربه ی چندین ساله ی خود استفاده می کنند. شما به راحتی و با یک گرفتن یک شماره تلفن می توانید در این حلسات شرکت نمایید. این جلسه ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری تشکیل می شود.

باربری پونک

بیمه نامه رایگان اسباب کشی در باربری پونک

اسباب کشی انجام شده در باربری محدوده پونک کاملا تضمین شده است. تنها هدف این شرکت کسب رضایت مشتریان خود است به همین دلیل از بیمه نامه ی اثاث کشی استفاده می کند که کاملا رایگان است. اگر در طول مسیر وسیله ی شکسته، گم یا خیس شود مسئولیت آن با بیمه نامه ی این موسسه حمل و نقل است.

باربری پونک

قیمت بیمه نامه اسباب کشی

شاید با خود فک کنید اگر بخواهید اسباب کشی تضمین شده ی را انجام دهید باید هزین های بیشتری را هم پرداخت نمایید. اما شرکت باربری پونک این مژده را به شما می دهد که بدون پرداخت هزینه می توانید از یک اثاث کشی ایمن و تضمین شده لذت ببرید. هر چه سریع تر تلفن را بردارید و با کارشناسان شرکت صحبت نمایید و از حزئیات قیمت ها مطلع شوید.