باربری پونک

باربری پونک و باربری میدان نامجو با ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و مدیریت کامل شرایط زیر نظر باربری تهران، نامی نیک در این منطقه از خود به جای گذاشته است. کارگران ماهر با به کار بردن تجهیزات درجه یک و با کیفیت، تمامی اثاث داخل بارتان را بسته بندی می کنند. اگر می خواهید با خدمات ارائه شده باربری محدوده پونک آشنا شوید و آن ها را رزرو کنید با شماره تلفن های سایت تماس حاصل فرمایید. افراد متخصص در این زمینه پاسخگوی شما خواهند بود و باربری سمت پونک و باربری تهرانسر خدمات خود را به طور بیست و چهار ساعته از شبانه روز ارائه می دهد.

فهرست محتوا:

 • کارگر اسباب کشی ماهر در پونک.
 • خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری پونک به چه صورت است؟
 • ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • نرخ وانت تلفنی و نیسان بار در باربری پونک.
 • شماره تلفن باربری منطقه پونک.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در شرکت حمل بار پونک.
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی در باربری پونک.
 • حمل بار از تهران به شهرستان.
 • نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان در باربری پونک.
 • محدوده باربری پونک.

کارگر اسباب کشی ماهر در پونک

باربری پونک برای انجام هر چه بهتر مراحل اسباب کشی از کارگران ماهر کمک می گیرد. ویدئو زیر را مشاهده فرمایید و با نحوه ی عملکرد کارگران آشنا شوید:

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری پونک به چه صورت است؟

باربری محدوده پونک و باربری دربند اثاث کشی را با ارائه ی بهترین خدمات انجام می دهند. برای جلوگیری از اتلاف وقت شما مشتریان عزیز فقط یک سری از این خدمات را در زیر آورده ایم:

 1. ارائه ی انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین مسقف.
 2. انجام بسته بندی اسباب کشی با تخفیف ۳۵٪.
 3. به کار بردن تجهیزات مدرن جهت انتقال وسایل سنگین وزن.
 4. حمل بار درون شهری و برون شهری با تخفیف.
 5. ارائه ی بیمه نامه رایگان.
 6. تشکیل جلسات مشاوره رایگان.
 7. ارائه ی بارنامه قانونی.
 8. اجاره انبارهای موقت.

ماشین های حمل بار سبک و سنگین

باربری محدوده پونک دارای انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین مجهز و مسقف می باشد. بر مبنای اینکه حجم بار چقدر باشد کارشناسان ما از ماشین های کوچک و بزرگ استفاده خواهیم کرد. همیشه زمانی که می خواهید اسباب کشی کنید حتما به نوع ماشینی که قرار است برای این کار استفاده شود توجه کنید. اتوبار پونک و باربری ولیعصر با توجه به مقدار بار جا به جا شده از ماشین های زیر استفاده می کنند:

 • وانت تلفنی و نیسان بار.
 • ماشین های سنگین و نیمه سنگین جهت جا به جا کردن بارهای حجیم و پروزن.

باربری پونک

نرخ وانت تلفنی و نیسان بار در باربری پونک

وانت تلفنی پونک و  نیسان بار باربری شهران  و سایر ماشین های حمل بار این شرکت کاملا به صورت ایمن در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. این وسایل نقلیه دارای سقف و کف پوشیده هستند، در این صورت مطمان باشید بارتان از آسیب های وارده و کثیف شدن در امان خواهد بود. جهت رزرو خدمات با ما تماس حاصل فرمایید، در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ماهر این کار را برای شما انجام خواهند داد و بدون استرس اثاث کشی نمایید. می توانید برای اطلاع از نرخ این ماشین های حمل بار با ما تماس بگیرید یا به شرکت مراجعه فرمایید.

وانت تلفنی پونک

شماره تلفن باربری منطقه پونک

باربری منطقه پونک مانند باربری گاندی برای ارتباط با مشتریان خود و همچنین رزرو خدمات شماره تلفن هایی را در سایت قرار داده است. هدف این شرکت حمل بار این است که تا افراد مراجعه کننده در غرب تهران و شهرستان ها و دیگر مناطق به راحتی بتوانند، با یک تماس تلفنی، کار خود را رفع و رجوع نمایند. مشاورین ماهر و متخصص در عرصه اثاث کشی و بسته بندی به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید، به بهترین نحو کارتان را به اتمام برسانید. این افراد به صورت تمام وقت در خدمت رسانی به شما آماده هستند و به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد.

۴۴۳۳۴۱۸۹

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

باربری پونک

 

مشاوره رایگان اسباب کشی در شرکت حمل بار پونک

باربری پونک همانند باربری مرزداران جهت انجام اسباب کشی بهتر و راهنمایی کردن مشتریان خود جلسات مشاوره ی را تشکیل می دهد. کارشناسان و مشاورین حرفه ای ما از تجربه ی چندین ساله ی خود استفاده می کنند. شما به راحتی و با یک گرفتن یک شماره تلفن می توانید در این حلسات شرکت نمایید. این جلسه ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری تشکیل می شود.

باربری پونک

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

اسباب کشی انجام شده در باربری محدوده پونک کاملا تضمین شده است. تنها هدف این شرکت کسب رضایت مشتریان خود است به همین دلیل از بیمه نامه ی اثاث کشی استفاده می کند که کاملا رایگان است. اگر در طول مسیر وسیله ی شکسته، گم یا خیس شود مسئولیت آن با بیمه نامه ی این موسسه حمل و نقل است. شاید با خود فک کنید اگر بخواهید اسباب کشی تضمین شده ی را انجام دهید باید هزین های بیشتری را هم پرداخت نمایید. اما شرکت حمل باربری پونک این مژده را به شما می دهد که بدون پرداخت هزینه می توانید از یک اثاث کشی ایمن و تضمین شده لذت ببرید. هر چه سریع تر تلفن را بردارید و با کارشناسان شرکت صحبت نمایید و از حزئیات قیمت ها مطلع شوید.

بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی در باربری پونک

باربری پونک کار بسته بندی اثاثیه منزل را با استفاده از انواع کارتن ها در سایزهای کوچک و بزرگ و دیگر تجهیزات مربوطه انجام می دهد. برای اطلاع از چگونگی انجام بسته بندی در این شرکت ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید. از دیگر تجهیزات استفاده شده برای انجام بسته بندی در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع فوم های ضد ضربه در طول های مختلف.
 • کیسه های زیپ دار در اندازه های متفاوت.
 • کارتن های مجهز به چوب رختی.
 • نایلون حباب دار در طول ۵۰ تا ۹۰ متری.
 • کارتن های چند لایه و ضخیم.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی، پارچه و روزنامه.

حمل بار از تهران به شهرستان

باربری پونک حمل و جا به جایی بار به شهرستان های اطراف تهران را به صورت همه روزه انجام می دهد. هر گونه کالایی اعم از سبک، سنگین و خرده بار را با ایمنی کامل به مقصد مورد نظر شما انتقال می دهد. کافی است به ما اطلاع دهید که می خواهید به کدام شهر اسباب کشی نمایید به سرعت کارگران به محل اعزام شده و تمام کارهای لازم را انجام می دهند. ما برای انتقال و ارسال بار از تهران به شهرستان ها از ماشین های حمل بار مسقف استفاده می کنیم تا بارندگی و وزش باد و گرد و غبار باعث خراب شدن یا آسیب به اثاثیه بار نشوند.

نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان در باربری پونک

باربری پونک مانند باربری شهرزیبا جهت تعیین قیمت حمل بار به شهرستان ها از تخفیف ۳۵ درصد استفاده می کند. ماشین های حمل بار را برای حفظ ایمنی در مسیرهای طولانی مجهز به سقف و کف موکت کاری شده کرده ایم. برای تعیین نرخ حمل بار به شهرستان ها ما نکات زیر را در نظر می گیریم:

 • نوع ماشین حمل بار.
 • مسافت طی شده تا مقصد.
 • شرایط جاده ی و آب و هوایی.

محدوده باربری پونک

باربری پونک در محدوده ی ۵ شهرداری تهران و در واقع در غرب این شهر قرار دارد. این شرکت حمل بار در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد. این منطقه از شمال با بزرگراه رفسنجانی و از جنوب با بزرگراه همت، از غرب با بزرگراه ستاری و از شرق به رودخانه پونک می رسد. ما تمهیداتی را انجام داده ایم تا بدون معطلی و بدون درگیر شدن با ترافیک شهر اسباب کشی آسانی را تجربه نمایید.