باربری پیروزی

باربری پیروزی و باربری منطقه الهیه با کمک متخصصین اسباب کشی، برنامه ریزی دقیقی را انجام داده و تمام مراحل را با ایمنی کامل به پایان خواهد رساند. این شرکت حمل بار زیر نظر اتوبار سرو  با قیمت های مناسب و منصفانه خدمات خود را ارائه می دهد. به صورت تمام وقت و شبانه روزی می توانید با کارشناسان اتوبار پیروزی در ارتباط باشید و هم سوالات خود را در زمینه اثاث کشی و مراحل آن را مطرح نمایید. همچنین می توانید در باربری منطقه پیروزی خدمات مدنظر خود را رزرو کنید، در اسرع وقت تمامی سفارش های شما انجام خواهد شد.

 

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره تلفن باربری پیروزی.
 • کارگر اسباب کشی ماهر.
 • معرفی مناسب ترین خدمات اسباب کشی در باربری پیروزی.
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
 • قیمت اسباب کشی در باربری پیروزی چقدر است؟
 • ارسال بار از تهران به شهرستان.
 • نرخ حمل بار به شهرستان در باربری پیروزی با تخفیف.
 • انجام اسباب کشی تضمینی به صورت رایگان در باربری پیروزی.
 • حمل بار در باربری پیروزی با وانت بار.
 • حمل وسایل سنگین وزن در باربری پیروزی.

 

 

شماره تلفن باربری پیروزی

جهت اطلاع از خدمات ارائه شده باربری منطقه پیروزی و باربری تهرانپارس با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این شرکت حمل بار با هدف جلوگیری از اتلاف وقت شما مشتریان گرامی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس های شما خواهند بود. کافی است به سرعت ما را در جریان تصمیم خود قرار دهید تا به سرعت خدمات مورد نیازتان را رزرو نماییم:

۸۸۵۸۴۶۱۳

باربری پیروزی

 

کارگر اسباب کشی ماهر

کارگران باربری پیروزی در تمام روزهای هفته در دو شیفت آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها هستند. در هر صورت چه باربری درون شهری و چه بیرون شهری، گروهی از کارگران ماهر را به مقصد اعزام می کنیم. در ویدئوی زیر نحوه عملکرد کارگران اسباب کشی در شرکت حمل بار پیروزی در زمان حمل و جابه جایی وسایل را مشاهده می فرمایید:

 

معرفی مناسب ترین خدمات اسباب کشی در باربری پیروزی 

اتوبار پیروزی از بهترین و پیشرفته ترین خدمات اسباب کشی در تهران و شهرستان ها استفاده می کند. به طوریکه تمامی مشتریان این شرکت حمل بار از چگونگی انجام قسمت های مختلف بسته بندی، چیدمان، حمل و انتقال بار کاملا راضی هستند. به مواردی از این خدمات در زیر اشاره می کنیم:

 • انتقال و حمل و جابه جا کردن وسایل و اثاثیه منزل با به کار بردن ماشین آلات چرخدار.
 • ارسال کارگر خالی به صورت ۲۴ ساعته.
 • شروع به کار شرکت از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب.
 • ارسال تیم حرفه ای از کارگران خانم و آقا به محل اسباب کشی.
 • به کارگیری بهترین تجهیزات بسته بندی با کمترین قیمت.

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی 

باربری پیروزی از انواع تجهیزات و امکانات مناسب بسته بندی جهت انجام این کار استفاده می کند. معمولا از کارتن های چند لایه و ضخیم به همراه فوم های ضربه گیر و نایلون های حباب دار برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می کنیم. یکی از موارد بسیار مهم در زمان اسباب کشی مرحله بسته بندی است و هر گونه قصور در این کار خسارت های زیادی را به بارخواهد آورد. به منظور انجام هر چه بهتر کار باربری محدوده پیروزی تجهیزات لازم را به صورت رایگان در اختیار مشتری یان خود قرار می دهد.

 

باربری پیروزی

 

قیمت اسباب کشی در باربری پیروزی چقدر می باشد؟

باربری پیروزی و باربری نامجو کار بسته بندی اثاثیه منزل و دیگر مراحل اسباب کشی را به کمک کارگران ماهر و خبره می سپارند. این افراد هزینه ی به عنوان انعام از مشتریان دریافت نمی کنند. دستمزد این افراد توسط خود این شرکت حمل بار پرداخت می شود و همچنین اسباب کشی را با تخفیف ۴۰٪ انجام می دهد. در زیر یک سری از قیمت های مربوط به ماشین های حمل بار را مشاهده می فرمایید:

 • ماشین های سبک با نرخ کرایه: ۱۷۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰۰.
 • نرخ کرایه ماشین های تریلی و کفی: ۴۵۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰۰.
 • نرخ اجاره ماشین های خاور مسقف و روباز: ۳۵۰۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰۰ تومان.

 

باربری پیروزی

 

ارسال بار از تهران به شهرستان 

باربری محدوده پیروزی اسباب کشی به شهرستان ها را هم انجام می دهد. کافی است با شماره تلفن سایت تماس حاصل نمایید و این شرکت باربری را از تصمیم خود مطلع نمایید. هم در مقصد و هم در مبدا گروهی از کارگران شرکت حمل بار پیروزی مستقر خواهند شد و با ایمنی کامل و تجربه و مهارت بالا تک تک مراحل اثاث کشی را برایتان انجام می دهند.

نرخ حمل بار به شهرستان با تخفیف

از پارامترهای تعیین کننده هزینه باربری پیروزی و باربری نوبنیاد می توان به نوع ماشین حمل بار، مسیر جاده ای و وضعیت آب و هوا و تعداد بسته بندی ها اشاره کرد. جهت آگاهی کامل از قیمت ها با شماره سایت تماس بگیرید. نمی توان به طور قطعی قیمت ارسال بار و اسباب کشی به شهرستان را تعیین کرد چون به چندین پارامتر مشخص بستگی دارد.

انجام اسباب کشی تضمینی به صورت رایگان در باربری پیروزی

باربری پیروزی کار اسباب کشی را با ارائه ی بیمه نامه رایگان، تضمین می کند. در زمان اخذ قرار داد کارشناسان ما شرایط این بیمه نامه را به طور کامل برای شما مشتریان گرامی شرح خواهند داد. جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این کار در یک موعد مشخص و از زمان شروع اسباب کشی تا پایان آن انجام می شود. تلفن را بردارید و برای اطلاع از جزئیات چگونگی ارائه ی بیمه نامه با مشاورین ما صحبت نمایید.

حمل بار در باربری پیروزی با وانت بار

باربری پیروزی از انواع ماشین های حمل بار در اندازه های مختلف سبک و سنگین و نیمه سنگین برای جا به جا کردن اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات استفاده می کند. جهت جا به جا کردن بارهای سبک در اندازه ی دو تن از ماشین های سبک مانند وانت بار استفاده می کنیم. این ماشین ها مجهز به سقف می باشند و در زمان بارندگی از خیس شدن بار در مسافت های دور و نزدیک جلوگیری می کنیم. هدف ما و باربری گیشا حفظ سلامت و ایمنی بارتان تا رسیدن به مقصد می باشد.

حمل وسایل سنگین وزن در باربری پیروزی

باربری پیروزی حمل وسایل سنگین وزن را با تجهیزات و ماشین آلات مدرن انجام می دهد. پیانو، بوفه و نهار خوری و یخچال از جمله وسایل سنگین وزنی هستند که باید با دقت و با ایمنی بالا در زمان اسباب کشی جا به جا شوند. ما از جرثقیل و دیگر تجهیزات مانند بالابرها جهت جا به جا کردن وسایل پر حجم در اثاث کشی استفاده می کنیم. از این بابت خیالتان راحت باشد چرا که ما تک تک وسایل و اثاثیه ی شما را به  سلامت به مقصد انتقال خواهیم داد.

 

بسته بندی وسایل شکستنی در اتوبار پیروزی

اتوبار پیروزی جهت بسته بندی وسایل شکستنی و قیمتی از تجهیزات زیر استفاده می کند:

 • از کارتن های دارای پلاستیک حباب دار استفاده می کند. 
 •  کارگران قسمت خالی کارتن ها را با پارچه و روزنامه پر می کنند.
 • کارگران این شرکت حمل بار ظروف شکستنی را با روزنامه دور پیچ می کنند.

باربری پیروزی

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

اگر تجربه ی کافی در تهیه تجهیزات بسته بندی ندارید و یا زمان کافی جهت انجام این کار را ندارید و از طرفی نگران هزینه ها نیز می باشید. دیگر جای نگرانی نیست باربری محدوده پیروزی تمامی لوازم بسته بندی را به صورت رایگان جهت انجام این کار در اختیارتان قرار می دهد.

باربری جردن

تلفن باربری پیروزی 

مدیریت باربری پیروزی بواسطه سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل کالا به همشریان عزیز توصیه می‌کند، قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند. شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق تماس با تلفتن باربری پیروزی از این مشاوره‌های رایگان بهره بگیرید و عملاً اثاث کشی را برای خود راحت و دلپذیر کنید.

باربری پیروزی

رزرو خدمات اسباب کشی

باربری پیروزی جهت رزرو خدمات شماره تلفن هایی را در سایت قرار داده است که به راحتی با گرفتن آن ها می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید. پس در هر زمان که تصمیم به اسباب کشی داشتید تلفن را بردارید و در اسرع وقت ماشین حمل بار و سایر خدمات ررای شما مشتریان گرامی رزرو خواهد شد.

تلفن باربری پیروزی : 88584613

باربری پیروزی