باربری کشاورز

باربری کشاورز و باربری نامجو  اسباب کشی و بسته بندی لوازم شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام دهند. از مهم ترین دغدغه های مشتریان عزیز، سلامت اثاثیه داخل بار است که ما با کمک کارگران ماهر آن را تضمین خواهیم کرد. اتوبار کشاورز و باربری تعاون خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته در تهران و شهرستان ها ارائه می دهند. مطمان باشید پشیمان نخواهید شد، چون تجربه باربری محدوده کشاورز بیش از ده سال است.

خدمات باربری کشاورز

تلفن باربری کشاورز

باربری کشاورز تمام خدمات خود از جمله ماشین های حمل بار، تجهیزات بسته بندی  را به طور کامل ارائه می دهد. جهت رزرو ماشین های حمل بار و دیگر امکانات اسباب کشی این شرکت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. افراد متخصص اثاث کشی به صورت تمام وقت در خدمت شما مشتریان گرامی است. این افراد نیازهای شما رو در مورد اسباب کشی رفع خواهند کرد، هدف ما کسب رضایت شما است.

22096794

22096824

09128915218

باربری کشاورز

قیمت بیمه نامه در باربری کشاورز

قطعا هر کاری که به صورت تضمینی و بیمه شده انجام شود به همان اندازه آسودگی خیال افراد نیز بیشتر خواهد بود. بر همین مبنا اتوبار کشاورز در همان ابتدای کار و در زمان اخذ قرارداد بیمه نامه ی رایگانی را ارائه می دهد. علاوه بر بیمه نامه اثاث کشی در این شرکت حمل بار با بارنامه ی قانونی انجام می شود.

مشاوره اسباب کشی 

باربری کشاورز مشاوره اسباب کشی را به طور رایگان ارائه می دهد. در این جلسه ها می توانید هر گونه سوالی در مورد اسباب کشی و نحوه انجام آن را دارید مطرح نمایید. این شرکت حمل بار جلسه ها را به صورت حضوری و تلفنی تشکیل می دهد. با گرفتن یک شماره تماس می توانید از خدمات بی نظیر اتوبار سرو و شعب مختلف آن بهره مند شوید.

 

بسته بندی اسباب کشی در اتوبار کشاورز

علاوه بر اینکه چقدر اهمیت دارد که چه کسی کار بسته بندی اثاثیه منزلتان را انجام می دهد به همان اندازه نوع تجهیزات استفاده شده نیز مهم است. در ادامه نوع تجهیزات و امکانات ارائه شده را به عرضتان خواهیم رساند. به شما توصیه می کنیم جهت اطلاع از چگونگی انجام کار بسته بندی توسط کارگران باربری کشاورز ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

قیمت بسته بندی اسباب کشی

همانطور که گفته شد در باربری کشاورز هزینه ها با توجه به مقدار تعیین شده در تعاونی در نظر گرفته می شود. با این وجود مقدار هزینه ها را به طور دقیق به مشتریان گرامی شرح داده می شود. از جمله پارامترهای تعیین کننده مقدار قیمت مرحله ی بسته بندی موارد زیر را بیان خواهیم کرد:

  • کارتن های بسته بندی به کار گرفته شده و چند لایه بودن آن ها.
  • مقدار (طول) فوم های ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار به کار برده شده.
  • دیگر لوازم به کار گرفته شده جهت انجام درست و مناسب بسته بندی.

کارگر اسباب کشی

باربری بلوار کشاورز دارای کارکنان بسیار حرفه ای است که می توانید برای آشنایی با نوع کار کردن آن ها ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

ماشین حمل بار مناسب در باربری کشاورز

باربری کشاورز از انواع ماشین های حمل بار برای جا به جایی اثاثیه و وسایل اسباب کشی استفاده می کند. این ماشین ها دارای کف پوشیده شده با موکت هستند به این دلیل که در طول جا به جایی اثاث و وسایل داخل بار کثیف نشود.‌ همچنین ماشین ها را مجهز به پتو و کپسول آتش نشانی کرده است تا سلامت بارتان را تضمین نماید. قیمت این ماشین ها به قرار زیر است:

ماشین های سبک وانت تلفنی: ۱۵۰۰۰۰۰ هزار تومان.

ماشین های سنگین تریلی و خاور: از ۳۵۰۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰۰۰ هزار تومان.