باربری گیشا

باربری گیشا و باربری در شهرآرا از معتبرترین و بهترین موسسه های حمل و نقل در شرکت حمل بار تهران هستند که خدمات خود را در شهرستان ها نیز ارائه می دهند. سال های متمادی است که این شرکت اسباب کشی را با تجهیزات و امکانات به روز و با قیمت مناسب انجام می دهد. اتوبار گیشا و باربری بام تهران با بهره گیری از کارکنان ماهر و با تجربه تمامی استرس زمان جا به جایی را به صفر می رسانند. کافی است به ما اعتماد کنید و از نتایجی که باربری محدوده گیشا در انتهای کار برای شما رقم می زند، لذت ببرید. ما ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

باربری علامه

مهم ترین هدف باربری گیشا و باربری ولیعصر این است که بارتان به سلامت به مقصد مورد نظرتان برسد. در راستای این هدف اولا که از یک تیم حرفه ای کمک می گیرد افرادی که دورهای آموزشی را گذرانده و مهارت لازم را کسب کرده اند.

ثانیا باربری منطقه گیشا با ارائه ی بیمه نامه، سلامت بارتان را به صورت صد در صد تضمین می کند. بنابراین اگر مشکلی در طول اسباب کشی ایجاد شود جای هیچ گونه نگرانی نیست.

باربری گیشا

فوت و فن های اسباب کشی

باربری محدوده گیشا تمامی تلاش خود را می کند که خدماتی که در مرکز و دیگر نقاط و شهرهای اطراف تهران ارائه می دهد. خدماتی مناسب باشد به نحوی که یک کار بدون نقص و ایراد برای شما مشتریان عزیز انجام دهد، یک گوشه از این خدمات در زیر آمده است:

  • پرسنل خانم و آقا.
  • ماشین های حمل بار مسقف در اندازه های مختلف، وانت بار، نیسان تلفنی، خاور و کامیون جهت جا به جا کردن انواع و حجم های مختلف بار.
  • پکیج کامل بسته بندی، شامل کارتن ها و فوم های ضربه گیر.
  • بیمه نامه برای تضمین سلامت بار.
  • تشکیل جلسات مشاوره به صورت رایگان برای راهنمایی کردن مشتریان برای چگونگی انجام اسباب کشی.

باربری گیشا

شماره تلفن اتوبار گیشا

اتوبار گیشا برای رزرو اسباب کشی و حمل بار و دیگر خدمات ارائه شده شماره تلفن هایی را در سایت قرار داده است.  به راحتی می توانید فقط با یک تماس تلفنی این کار را انجام دهید، افرادی که در زمینه اثاث کشی و بسته بندی متخصص می باشند. پاسخگوی شما خواهند بود و نیازهای تان را در این زمینه حل و فصل می نمایند.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

جلسات مشاوره اسباب کشی

قبل از انجام هر کاری مشاوره گرفتن از افراد متخصص و با تجربه در آن زمینه بسیار کارساز است. به همین دلیل باربری گیشا به صورت رایگان جلسه هایی را تشکیل می دهد تا شما بتوانید سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید. فقط با گرفتن یک شماره تلفن می توانید از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

باربری گیشا

بیمه نامه اسباب کشی

تاکنون اسباب کشی بدون هیچ گونه خسارتی در سراسر دنیا انجام نشده است و همیشه امکان وارد شدن آسیب و صدمه به اثاث و وسایل داخل بار وجود دارد. باربری گیشا همانند باربری قیطریه از این موضوع مطلع است و به دنبال چاره ای برای این کار بوده است. جهت جبران خسارتهای هر چند کوچک و ناچیز بیمه نامه ی را ارائه می دهد. این بیمه نامه شامل وسایل سنگین وزن نیز می شود.

قیمت بیمه نامه اسباب کشی

باربری گیشا تمام تلاش خود را می کند تا مقدار هزینه ها را برای شما عزیزان مشتری کاهش دهد. بنابراین اگر برای بیمه کردن اسباب کشی تان هزینه ی جدا در نظر بگیرد قطعا باعث نارضایتی شما خواهد شد. به همین دلیل به صورت کاملا رایگان تمامی وسایل و اثاث داخل بارتان را بیمه می کند. بدون شک از خدمات ارائه شده در این شرکت راضی خواهید بود.

ماشین های حمل بار در گیشا

از مهم ترین عوامل در زمان اسباب کشی باید به نوع ماشین های حمل بار اشاره کرد. باربری گیشا با داشتن ماشین های سبک و سنگین مسقف و مجهز کار اسباب کشی در داخل شهر و به شهرستان ها را انجام می دهد. این ماشین ها همچنین دارای کف پوشیده هستند و قسمت بار آن ها کاملا تمیز و ایمن هستند. بنابراین به خیالی آسوده می توانید کارتن های بسته بندی شده را در این قسمت قرار دهید. علاوه بر این برای حفظ ایمنی بار این شرکت حمل بار از کپسول آتش نشانی، پتو و سایر وسایل ایمنی در این ماشین ها استفاده می کند.