باربری میرداماد

باربری میرداماد و اتوبار بلوار فردوس در زمینه اسباب کشی و بسته بندی سال های زیادی است که در تمام مناطق تهران و شهرستان ها فعالیت می کنند. این شرکت حمل بار زیر نظر اتوبار سرو به صورت قانونی و تمام وقت آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز است. اتوبار میرداماد و باربری نوبنیاد از پرسنل با تجربه ی برخوردار است که تمامی مراحل اثاث کشی را با مهارت کامل انجام می دهند. باربری محدوده میرداماد برای جا به جایی بار از ماشین های حمل بار ایمن و در سایزهای سبک، نیمه سنگین و سنگین استفاده می کند.

 

 • فهرست مطالب:
 • کارگران ماهر اسباب کشی.
 • باربری میرداماد چه مناطقی را در تهران پوشش می دهد؟
 • خدمات اسباب کشی اصولی در شرکت حمل بار میرداماد.
 • حمل بار به شهرستان.
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
 • تلفن باربری میرداماد.
 • قیمت اسباب کشی در باربری میرداماد چقدر است؟
 • قیمت حمل بار به شهرستان.
 • نرخ بیمه نامه اسباب کشی در شرکت حمل بار میرداماد.

 

کارگران ماهر اسباب کشی

هر اندازه کارگران اسباب کشی با دقت و مهارت بیشتری عمل کنند به همان اندازه نتایج بهتری کسب خواهد شد. ما از دو گروه کارگران ماهر و با تجربه برای انجام مراحل مختلف حمل بار کمک می گیریم. ویدئو زیر را مشاهده فرمایید و از عملکرد کارگران باربری محدوده میرداماد مطلع شوید:

 

 

 

باربری میرداماد چه مناطقی را در تهران پوشش می دهد؟

منطقه میرداماد در شمال شهر تهران قرار دارد و به دلیل وجود اماکن مهم مختلف از جمله دانشکده ها و مجموعه های ورزشی جای شلوغی می باشد. شرکت حمل بار میرداماد دارای مشتریان همیشگی در این مناطق است که همیشه از نحوه ی انجام اسباب کشی در این شرکت راضی هستند. کارگران این شرکت انتقال و جا به جایی وسایل پروزن را با قیمت های کم و با دستگاه های مخصوص انجام می دهند. به عنوان مثال حمل پیانو یا تردمیل از راه پله ها کار آسانی نیست و نیاز به ماشین آلاتی مانند جرثقیل دارد. این شرکت حمل و نقل تمامی امکانات لازم را برای شما فراهم می کند.

خدمات اسباب کشی اصولی در شرکت حمل بار میرداماد

باربری در میرداماد و باربری ازگل دارای بهترین پرسنل و کارگران اسباب کشی است. این افراد متخصص با بهترین خدمات کار اثاث کشی را برایتان انجام می دهند. خدماتی مانند:

 • ارائه ی خدمات اسباب کشی به صورت شبانه روزی.
 • به کار بردن ماشین های حمل بار مجهز و مسقف از جمله وانت تلفنی، نیسان بار و خاور و کامیونت.
 • استفاده از بهترین پکیج بسته بندی شامل بهترین کارتن های چندلایه و فوم های ضربه گیر.
 • به کار بردن تجهیزات مخصوص جا به جایی وسایل سنگین وزن.

باربری میراماد

حمل بار به شهرستان

انتقال بار و اسباب کشی به شهرستان و مسافت های طولانی را به شرکت حمل بار میرداماد بسپارید. این شرکت حمل بار از بهترین رانندگان در این حوزه بهره مند است و به تمامی مسیرها آشنایی کامل دارند. کارگران نیز کار بسته بندی و چیدمان بار را به صورت کاملا ماهرانه انجام می دهند. بنابراین بدون نگرانی می توانید به ما اعتماد نمایید.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی انواع مختلف وسایل و اثاث را در زمان اسباب کشی به اتوبار میرداماد و باربری مرزداران بسپارید. کارگران این شرکت حمل و نقل با به کار بردن تجهیزات حرفه ای و پیشرفته، بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی را برای شما شهروندان گرامی در تهران و شهرستان ها انجام می دهند. در مورد شهرستانی های گرامی کارگران در محل حاضر شده و تمام کارهای مربوطه را برای شما انجام خواهند داد.

تلفن باربری میرداماد

باربری میرداماد اثاثیه منزل و هر نوع بار دیگری را با مشورت کارشناسان ماهر انجام می دهند. این افراد متخصص در زمینه اسباب کشی و بسته بندی به شما کمک می کنند، که صفر تا صد کار را با ایمنی کامل به اتمام برسانید. همچنین می توانید با آن ها تماس بگیرید و از هزینه اسباب کشی و خدمات ارائه شده با خبر شوید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

شماره باربری میرداماد

 

قیمت اسباب کشی در باربری میرداماد چقدر است؟

باربری در میرداماد به شما کمک خواهد کرد با هزینه کم، اسباب کشی آسانی را انجام دهید. یکی از مسایل مهم که مشتریان در زمان اثاث کشی از آن جویا می شوند، قیمت و تعرفه ها می باشد. ما و باربری قیطریه با به کار بردن تعرفه های اتحادیه و تخفیف های مختلف خیال شما را از این بابت راحت می کنیم.

هزینه باربری میرداماد

در یک لیست هزینه تمامی مراحل را نوشته و به مشتریان تقدیم می نماییم. تا به طور کامل از مقدار آن ها مطلع شوید سپس تصمیم بگیرید. در باربری منطقه میرداماد تخفیف هایی به صورت ۱۰ تا ۳۵٪ برای تمامی مشتریان تعیین خواهد شد.

 

قیمت حمل بار به شهرستان 

باربری محدوده میرداماد و باربری ولیعصر کار اسباب کشی به شهرستان را با تخفیف ۲۵٪ انجام می دهند. کار چیدمان بار و بسته بندی جهت انتقال بار در مسیرهای طولانی کاملا رایگان انجام می شود. ماشین های حمل بار کامیون، ایسوزو و خاور چه به صورت مسقف و چه به صورت روباز دارای یک قیمت است. بنابراین با ما یک اسباب کشی بدون دردسر و راحتی را تجربه خواهید کرد. 

نرخ بیمه نامه اسباب کشی در شرکت حمل بار میرداماد

بیمه نامه اسباب کشی در باربری میرداماد و باربری انقلاب به صورت رایگان ارائه می شود. بدون اینکه شما مشتریان گرامی هزینه ی را متقبل شوید هر گونه حادثه و رخدادی برایتان جبران خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر تلفن را بردارید و با مشاورین ما صحبت نمایید مطمان باشید که پشیمان نخواهید شد.

باربری میرداماد