باربری امیرآباد

باربری امیرآباد و باربری میدان آزادی دارای سال ها تجربه درخشان در زمینه اسباب کشی و بسته بندی در باربری تهران می باشند. به طوریکه نامی نیک در این زمینه در مناطق مختلف شهر تهران و شهرستان ها از خود به جای گذاشته است. با خیالی آسوده می توانید اثاث کشی خوبی را با ما و باربری نوبنیاد  تجربه کنید. در این شرکت هزینه ها کاملا قانونی می باشد و بر اساس محوز رسمی اتحادیه حمل و نقل این کار را انجام می دهد. تمامی کارها در باربری در امیرآباد و باربری ازگل با برنامه ریزی و مدیریت مناسب انجام می شود. باربری محدوده امیرآباد به شما پیشنهاد می کند به تجارب ۱۵ ساله ی این شرکت حمل بار اعتماد نمایید و از نتایج بی نظیر آن بهره مند شوید.

 

 

فهرست مطالب

 • معرفی بهترین خدمات باربری امیرآباد.
 • حمل بار به شهرستان.
 • نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان.
 • قیمت اسباب کشی در باربری امیرآباد در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟
 •  اسباب کشی با تخفیف ۳۵ درصد.
 • شماره باربری امیرآباد.
 • مشاوره اسباب کشی رایگان در باربری امیرآباد.
 • رزرو خدمات اسباب کشی در شرکت حمل بار امیرآباد چگونه انجام می شود؟
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری امیرآباد.
 • مناطق تحت پوشش باربری امیرآباد.
 • وانت تلفنی امیرآباد.
 • نرخ کرایه ماشین های حمل بار.

 

معرفی بهترین خدمات باربری امیرآباد

باربری امیرآباد در سطح گسترده ای در تهران و شهرهای اطراف آن ارائه می شود. شاید توضیح دادن در مورد تک تک خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار، کار آسانی نباشد. بنابراین سعی ما معرفی چند مورد از مهم ترین آن ها می باشد که شما حداقل آشنایی و آگاهی را در این زمینه داشته باشید:

 1. حمل بار به شهرستان های اطراف تهران با ارائه و اعمال تخفیف ۲۵ درصد.
 2. ارائه ی انواع ماشین های حمل بار سنگین و سبک وزن.
 3. انتقال بارهای حجیم و سبک با استفاده از ماشین آلات پیشرفته.
 4. انجام چینش بار و تمیز کردن مبدا و مقصد اسباب کشی توسط کارگران حرفه ی.
 5. صدور بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 6. استفاده از بارنامه رایگان حمل بار.
 7. انجام اسباب کشی با قیمت های مصوب اتحادیه.
 8. کمک گرفتن از رانندگان ماهر و با تجربه.

حمل بار به شهرستان

انتقال بار به شهرستان در باربری امیرآباد تهران و باربری جنت آباد در کوتاهترین زمان با کمترین قیمت ممکن انجام می شود. گاهی اوقات به علت بی نظمی و بی برنامگی شرکت های حمل بار کار مشتریان به تعویق افتاده و باعث دلخوری آن ها می شود. این شرکت باربری از این پیشامدها جلوگیری کرده و تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت شما شهروندان گرامی به کار می گیرد.

 

نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان 

باربری امیرآباد تمامی هزینه های اسباب کشی را با توجه به مقدار قیمتی که اتحادیه تعیین می کند در نظر می گیرد. حمل و جا به جا کردن بار در مسیرهای بین جاده ی کار پر هزینه ی می باشد و به شما پیشنهاد می کنیم جهت کاهش هزینه های جانبی این کار با ما تماس بگیرید. این شرکت حمل بار قیمت نهایی را برای ارسال بار از تهران به شهرستان بر اساس پارامترهای زیر مشخص می کند:

 • نوع ماشین های حمل بار.
 • مسافت طی شده تا مقصد.
 • حجم و مقدار بار.

قیمت اسباب کشی در باربری امیرآباد در سال ۱۴۰۱چقدر است؟

هزینه ها در اتوبار امیرآباد و باربری ولیعصر بر اساس مقدار تعرفه مشخص شده در اتحادیه تعیین می شود. اگر می خواهید به طور دقیق از میزان هزینه ها با خبر شوید با کارشناسان ما صحبت نمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک تعرفه ها مراجعه فرمایید. در این شرکت حمل بار موارد متعددی در میزان قیمت ها نقش دارند، از جمله موارد زیر را می توانیم مطرح نماییم:

 • نوع ماشین حمل بار به کار گرفته شده در اسباب کشی.
 • حجم و مقدار بار جا به جا شده.
 • تجهیزات و ماشین آلات به کار رفته مانند جرثقیل و بالابر و چرخ ها در اندازه های متفاوت.
 • مسافت طی شده و زمان صرف شده.

هزینه باربری امیرآباد

اسباب کشی با تخفیف ۳۵ درصد

باربری محدوده امیر آباد جهت کاهش هزینه های اسباب کشی تخفیف هایی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این تخفیف ها دارای سقف مشخصی است و می توانید با گرفتن یک شماره تلفن از آن ها مطلع شوید.‌ معمولا تمامی مراحل اسباب کشی در این شرکت با تخفیف ۴۰ درصد انجام می شود. پس نگران هزینه ها نباشید و به ما اعتماد کنید. معمولا تخفیف هایی که ارائه می دهیم به شرح زیر است:

 • تخفیف ۳۵ درصدی برای انتقال جهزیه نوعروسان گرامی.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد.
 • جا به جایی وسایل مدارس و دانشجویان.
 • برای مناسبت ها و اعیاد.

شماره باربری امیرآباد

شرکت حمل بار امیرآباد از افرادی متخصص در زمینه اسباب کشی بهره مند است که این افراد می توانند شما را راهنمایی کنند و چند و چون کار را به طور کامل برای شما توضیح خواهند داد. که چگونه کار اثاث کشی و بسته بندی را انجام دهید. می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و سوالات خود را مطرح نموده و از خدمات ارائه شده نیز با خبر شوید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

شماره اسباب کشی

 

مشاوره اسباب کشی رایگان در باربری امیرآباد

باربری در امیرآباد به صورت کاملا رایگان جلسه های مشاوره اسباب کشی را تشکیل می دهد. هر گونه سوالی در مورد مقدار هزینه ها، چیدمان بار و غیره داشتید کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.‌ مشاورین ما کمک خواهند کرد تا با آگاهی و اطلاع کامل از خدمات ارائه شده اثاث کشی تان را به ما بسپارید.

باربری امیرآباد

 

رزرو خدمات اسباب کشی در شرکت حمل بار امیر آباد چگونه انجام می شود؟

 باربری محدوده امیرآباد اینجاست تا در هر لحظه که تصمیم به اسباب کشی داشتید تک تک خدمات مدنظرتان را رزرو نماید. گاهی اوقات بدون برنامه ریزی و ناگهانی مجبور به اسباب کشی و جا به جایی بار خواهید شد. این امر سبب می شود که نگرانی و استرسی هایی را برایتان بوجود آورد. بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و در سریع ترین زمان ممکن کار اثاث کشی و مراحل مختلف آن مانند بسته بندی، چیدمان بار را انجام خواهیم داد.

باربری امیرآباد

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری امیرآباد

کارگران اسباب کشی در باربری امیرآباد به طور کاملا ایمن و مناسب تک تک اثاث داخل بارتان را بسته بندی می کنند یک نمونه از نحوه انجام این کار در ویدئو زیر آمده است. اثاثیه منزل در اسباب کشی شامل چندین دسته اثاث و وسایل بزرگ و کوچک می شود. نگران نباشید کارگران اسباب کشی شرکت حمل بار امیرآباد تمامی این وسایل را بسته بندی می کنند. تفاوتی از لحاظ قیمت برای این کار قایل نیستیم. هر مرحله بخصوص بسته بندی را با ۴۰ درصد تخفیف انجام خواهیم داد.

 

مناطق تحت پوشش باربری امیرآباد

باربری امیرآباد کل مناطق مختلف تهران را به طور کامل پوشش می دهد از جمله مهم ترین مناطق می توان به یوسف آباد، شیخ بهایی، خیابان فاطمی، شهرآرا، کارگر شمالی و جنوبی اشاره کرد. هدف ما رساندن بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی به تمام مشتریان خود در تهران و شهرستان ها می باشد. روستاهای دورافتاده در شهرهای اطراف تهران نیز از خدمات ما بی نصیب نیستند و خدمات اثاث کشی را با ۴۵٪ تخفیف دریافت می کنند.

وانت تلفنی امیرآباد

اتوبار امیرآباد از انواع ماشین ها و وسایل نقلیه در سایزهای مختلف جهت انجام اسباب کشی در تهران و شهرهای اطراف آن استفاده می کند. حمل و جا به جایی بارهای سبک و کم وزن در تهران نسبت به بارهای حجیم در جاده های بین شهری آسانتر است. اما ما با کمک کارگران و پرسنل و رانتدگان ماهر و با تجربه و با بهره گیری از امکانات مناسب در این زمینه، کار را آسانتر کرده ایم. جهت برخورداری از خدمات این شرکت حمل بار و سفارش ماشین های حمل بار با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین ماشین حمل بار را با توجه به حجم بارتان سفارش دهید.

نرخ کرایه ماشین های حمل بار

شرکت حمل بار امیرآباد جهت تعیین نرخ نهایی کرایه وسایل نقلیه و ماشین های حمل بار از تخفیف ۲۵ درصد استفاده می کند. کرایه ماشین های سنگین و نیمه سنگین نسبت به ماشین های سبک بیشتر است چرا که حجم بیشتری از بار با این نوع ماشین ها قابل انتقال است. تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما به طور کامل میزان قیمت کرایه انواع مختلف ماشین های باری را شرح دهند. مطمان باشید هرگز اجازه نخواهیم داد که دچار نگرانی و استرس شوید و قیمت های منصفانه و قانونی را در نظر خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *