باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد و باربری محدوده علامه با به کار بردن بهترین تجهیزات و امکانات اسباب کشی نیازهای مشتریان خود را در در این زمینه به طور کامل رفع می کنند. این شرکت دارای مشتریان ثابتی در تمام نقاط تهران و شهرستان ها می باشد، که همگی از خدمات این شعبه از اتوبار سرو راضی هستند. باربری سعادت آباد تهران مانند باربری شهرک غرب دارای پرسنل کاملا ماهری است که آموزش های لازم را جهت انجام صفر تا صد اثاث کشی را گذرانده و مهارت کافی را کسب کرده اند. باربری محدوده سعادت آباد به شما توصیه می کند ویدئو زیر را برای اطلاع از عملکرد کارگران مشاهده فرمایید:

 

 

 

فهرست محتوا
* خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد.
* قیمت اسباب کشی.
* حمل بار به شهرستان.
* بسته بندی اسباب کشی.
* قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران.
* قیمت کارتن بسته بندی.
* ماشین های حمل بار.
* کارگران اسباب کشی مجرب و کاربلد.
* بیمه نامه اسباب کشی.

خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد

باربری در سعادت آباد با ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد. مهم ترین خدماتی که در این شرکت حمل بار ارائه می شود به شرح زیر است :

 • ارائه ی بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • تشکیل جلسات مشاوره اثاث کشی رایگان.
 • انتقال بار با ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف.
 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار مسقف.
 • انجام بسته بندی با روش های اصولی.

باربری سعادت آباد

قیمت اسباب کشی

باربری در سعادت آباد هزینه اسباب کشی را با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می کند. می توانید به صفحه قیمت اسباب کشیاتوبار سرو مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. این شرکت حمل بار هزینه های جانبی را با دادن تخفیف های مختلف در ایام و اعیاد مختلف کاهش می دهد و مشتریان از نحوه عملکرد کارگران کاملا راضی و خوشنود هستند.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

حمل بار به شهرستان

باربری سعادت آباد علاوه بر انتقال و ارسال بار به تمامی مناطق اعم از غرب و شرق و جنوب و مرکز تهران کار اسباب کشی به شهرستان ها را هم انجام می دهد. شرکت حمل بار سعادت آباد جهت انجام مناسب حمل بار به شهرستان موارد زیر را رعایت می کند:

 1. بسته بندی، بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر.
 2. تمیز کاری در مبدا و مقصد توسط یک گروه حرفه ای از کارگران.
 3. چیدمان مناسب وسایل در ماشین ها با روش اصولی اسباب کشی.
 4. کمک گرفتن از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیرها.
 5. استفاده از کمک راننده جهت افزایش ایمنی کار.
 6. فرستادن گروهی از کارشناسان به مقصد.
 7. استفاده از ماشین های حمل بار مسقف و یا مجهز به چادر.
 8. شروع ارسال بار به شهرستان در ساعت اولیه صبح.

بسته بندی اسباب کشی

باربری سعادت آباد بسته بندی اثاثیه منزل اعم از کوچک و بزرگ و سنگین و سبک را با به کار بردن کارتن های چند لایه انجام می دهد. از دیگر تجهیزات بسته بندی به کار گرفته شده در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتن های دارای منفذ.
 • انواع کارتن های چند رویه و محکم.
 • ضربه گیرها مانند پلاستیک های حباب دار، فوم های ضد ضربه.
 • بابل رپ و استرچ رپ در طول های متفاوت.

باربری سعادت آباد

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

همانطور که گفته شد قیمت مراحل مختلف اسباب کشی در شرکت باربری سعادت آباد از جمله بسته بندی بر اساس تعرفه ی مصوب در اتحادیه در نظر گرفته می شود. هزینه های مرحله بسته بندی در این شرکت حمل بار بر اساس پارامترهای زیر تعیین می شوند:

 • تعداد و اندازه ی کارتن های استفاده شده.
 • دیگر تجهیزات بسته بندی به کار گرفته شده.
 • زمان صرف شده تا اتمام کار و ساعت کاری کارگرها.

در ویدئوی زیر یک نمونه از عملکرد کارگران باربری سعادت آباد را در مرحله بسته بندی مشاهده می فرمایید:

 

باربری سعادت آباد

قیمت کارتن بسته بندی

باربری محدوده سعادت آباد از انواع و اقسام کارتن های مرغوب برای انجام هر چه بهتر بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل استفاده می کند. قیمت کارتن های بسته بندی در این شرکت به شرح زیر است:

 • کارتن های ساده یک لایه: ۱۰۰۰۰ تومان.
 • انواع کارتن های چندلایه: ۱۵۰۰۰ تومان.
 • دارای رگال: ۵۰۰۰۰ تومان.
 • کارتن درب دار و منفذ دار: ۳۵۰۰۰ تومان.

ماشین های حمل بار

باربری سعادت آباد با توجه به مقدار و حجم بار از انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین استفاده می کند. ماشین های خاور و کامیون را جهت انتقال بارهای پر حجم و سنگین استفاده می کند. برای جا به جایی وسایل نیمه سنگین مانند یخچال از وانت تلفنی سقف دار استفاده می کند. در واقع هدف این شرکت حمل بار کاهش هزینه ها برای شما مشتریان عزیز است چون هزینه ی ماشین های سنگین مسقف بیشتر است.

باربری سعادت آباد

کارگران اسباب کشی مجرب و کار بلد

باربری سعادت آباد برای انجام اسباب کشی مناسب و با کیفیت از کارگران مجرب و کار بلد کمک می گیرد. این افراد به طور کامل با مراحل مختلف اسباب کشی از جمله بسته بندی و چیدمان بار آشنایی کامل دارند. پرسنل این شرکت حمل بار آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند و بدون هیچ گونه نقصی کارهای لازم را انجام می دهند. باربری سعادت آباد و باربری نامجو از یک تیم حرفه ای برخوردارند که این افراد نزدیک به ۳ دهه تجربه ی کاری دارند. 

باربری سعادت آباد

بیمه نامه اسباب کشی

اتوبار سرو و تمامی شعب آن از جمله باربری سعادت آباد به صورت رایگان بیمه نامه اسباب کشی را ارائه می دهند. هر گونه حادثه ی در طول اسباب کشی اگر علی رغم تلاش کارگران رخ دهد مسئولیت آن برعهده ی شرکت است. اگر وسیله ی در حین انجام اسباب کشی و بسته بندی و چیدمان بار گم، شکسته یا خراب شود هزینه ی آن را این شرکت حمل بار به شما پرداخت می کند. این بیمه نامه دارای اعتبار مشخص از زمان شروع اسباب کشی تا پایان آن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *