اسباب کشی

اسباب کشی در جوامع امروزی به دلیل افزایش جمعیت و کاهش زمین های مسکونی و همچنین مهاجرت مردم به شهرهای بزرگتر به یک امر ضروری تبدیل شده است و نیاز به برنامه ریزی و دقت بالا دارد تا میزان خسارت های پیش آمده به حداقل کاهش یابد. باربری تهران با داشتن کارگران باتجربه، تجهیزات و ماشین آلات به روز دنیا اثاث کشی ایمنی را برایتان انجام خواهد داد بنابراین هر زمان که تصمیم به حمل بار و حابه جایی داشتید بدون نگرانی با این شرکت حمل بار و شعب آن مانند باربری شهرزیبا تماس بگیرید.

اسباب کشی

 

 • فهرست مطالب:
 • کارگران اثاث کشی در اتوبار سرو.
 • ترفندهای اسباب کشی اصولی.
 • حمل وسایل منزل.
 • انواع ماشین های سبک و سنگین مناسب اسباب کشی.
 • قیمت اسباب کشی منزل در اتوبار سرو چه میزان است؟
 • هزینه اثاث کشی بین شهری.
 • قیمت بیمه نامه اسباب کشی در سال ۱۴۰۰.
 • جلسات مشاوره اسباب کشی رایگان.

 

کارگران اثاث کشی در اتوبار سرو

اثاث کشی و جا به جایی بار نیاز به ماشین های حمل بار کاملا ایمن و از طرفی مهارت بالای رانندگان دارد. این شرکت مانند باربری نامجو از بهترین و با تجربه ترین رانندگان برای این کار کمک می گیرند و از این نظر کاملا خیالتان راحت باشد که بارتان به سلامت به مقصد خواهد رسید. کارگران شعب مختلف اتوبار سرو از مهارت و تجربه ی بالا برخوردار هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی کارکرد کارگران این شرکت حمل بار ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید:

اسباب کشی

 

ترفندهای اسباب کشی اصولی

باربری تهران و شعب مختلف آن مانند باربری آزادی از ترفندهای اسباب کشی در هنگام انتقال و حمل بار در مناطق مختلف استفاده می کنند تا شما سروران گرامی یک اسباب کشی اصولی را تجربه نمایید. از جمله این ترفندها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تقسیم کردن اثاثیه منزل به دوسته شکستنی و معمولی و بسته بندی این وسایل با کمک دو گروه کارگران خانم و آقا.
 • دورپیچ کردن مبلمان و میز و عسلی با پارچه و روزنامه.
 • نوشتن محتوای کارتن ها بر روی آن ها.
 • درآوردن محصولات غذایی داخل یخچال و باز کردن درب و کشوهای کمد و بوفه جهت انتقال راحتتر آن ها.
 • جدا کردن شیشه و آینه ی کمد ها و درآورها و دورپبچ کردن آن ها با روزنامه.

اسباب کشی

 

حمل وسایل منزل 

اتوبار سرو تا پایان کار اسباب کشی تمامی نکات ایمنی را به طور کامل رعایت می کند. با استفاده از ماشین آلات مخصوص و به روز دنیا تمامی وسایل بخصوص اثاث سنگین وزن را جا به جا می کند. پیانو، بوفه، یخچال، تردمیل وسایلی هستند را با  استفاده از جرثقیل جا به جا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

 

 

بسته بندی اسباب کشی

 

انواع ماشین سبک و سنگین اسباب کشی 

اتوبار سرو تمام شعب خود را در شمال، شرق، غرب وجنوب تهران را به ماشین های حمل بار سبک و سنگین مجهز کرده است. این ماشین ها در تمامی مراکز از جمله باربری ازگل کاملا به وسایل ایمنی مانند پتو و کپسول آتشنشانی مجهز هستند. از ماشین های سنگین و نیمه سنگین برای اسباب کشی در مسیرهای طولانی استفاده می کند. از وسایل نقلیه سبک مانند وانت تلفنی برای انتقال بارهای کم حجم در داخل تهران استفاده می کند. بنابراین با خیالی آسوده می توانید به ما اعتماد کرده و سلامت بارتان را تضمین نمایید. 

 

اسباب کشی

 

قیمت کرایه ماشین های حمل بار در اتوبار سرو و شعب مختلف آن مانند باربری ولیعصر به شرح زیر می باشد:

 • نرخ کرایه نیسان بار : یک میلیون تومان.
 • تعرفه کرایه خاور: یک میلیون و صد هزار تومان.
 • نرخ کرایه کامیونت مسقف: یک میلیون و دویست هزار تومان.
 • قیمت کرایه ماشین های روباز: یک میلیون تومان.

اسباب کشی ارزان

 

قیمت اسباب کشی منزل در اتوبار سرو چه میزان است؟

اسباب کشی به خودی خود هزینه هایی را به خانواده ها تحمیل می کند حداقل مجبور به پرداخت هزینه هایی برای کارتن و ماشین حمل بار هستید. اگر خودتان تصمیم به اثاث کشی نمایید قطعا آسیب هایی را به وسایل داخل بار وارد می کنید که باز هم هزینه هایی به شما تحمیل می شود. بنابراین با سپردن کارتان به اتوبار سرو و شعب مختلف آن مانند باربری انقلاب دیگر نگران هزینه ها نباشید چرا که قیمت ها در ابن شرکت حمل بار کاملا قانونی است.

هزینه اثاث کشی بین شهری

این شرکت حمل بار نه تنها خدمات خود را در تمام مناطق شهر تهران ارائه می دهد بلکه حمل بار به شهرستان های اطراف را هم انجام می دهد. قیمت حمل بار به شهرستان را با توجه به امکانات به کار گرفته شده تعیین می کند. بسته به اینکه از چه ماشینی برای جا به جایی وسایل استفاده می کند هزین ها متفاوت خواهد بود. می توانید با مشاورین ما صحبت کنید و به طور دقیق از چگونگی محاسبه قیمت ها مطلع شوید.

 

اسباب کشی

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در سال ۱۴۰۰

شرکت حمل بار سرو برای جبران خسارت هایی که در زمان اثاث کشی ممکن است رخ دهد از بیمه نامه استفاده می کند. بر مبنای این بیمه نامه مسئولیت هر گونه اتفاق و رخدادی اعم از گم شدن وسایل، آتش سوزی بر عهده خود شرکت می باشد. نگران نباشید این بیمه نامه بدون در نظر گرفتن هزینه به تمام مشتریان ارائه می شود. اعتبار این بیمه از زمان بستن قرارداد تا پایان کار می باشد.

جلسات مشاوره رایگان اسباب کشی

اتوبار سرو و شعبه های آن مانند باربری گاندی جهت انجام هر چه بهتر اسباب کشی جلسات مشاوره ی را در شرکت تشکیل می دهد. در این جلسات افراد متخصص حمل بار شما را راهنمایی و به سوالات شما پاسخ خواهند داد. این جلسات به صورت رایگان برگذار می شود و می توانید از طریق تماس تلفنی، آنلاین و از طریق شرکت در این جلسه ها حضور یابید. قصد ما از برگذاری این جلسات آشنایی شما شهروندان گرامی با چگونگی انجام باربریدر این شرکت حمل بار و قیمت های مراحل مختلف آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *