قیمت اسباب کشی

قیمت اسباب کشی

قیمت اسباب کشی یکی از مهم ترین مسائلی است که برای مشتریان گرامی اتوبار تهران اولویت دارد. اتوبار سرو هزینه های هر مرحله از اسباب کشی را دقیقا طبق تعرفه های مصوب اتحادیه در نظر می گیرد. همچنین تعیین هزینه اسباب کشی در هر مرحله در باربری انقلاب و سایر شعب سرو بستگی به بررسی یک سری موارد مشخص دارد. کارشناسان و مشاورین ما به طور دقیق به شما توضیح خواهند داد که بر اساس چه پارامترهایی قیمت اصلی اعلام می شود. شما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از تمامی جزئیات قیمت باربری مطلع شوید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

قیمت اسباب کشی

 • فهرست:
 • قیمت اسباب کشی به شهرستان.
 • هزینه حمل وسایل سنگین در اتوبار سرو با تخفیف ۳۵ درصد.
 • نرخ کارگر اسباب کشی.
 • کرایه کامیون اثاث کشی در اتوبار سرو چقدر است؟
 • قیمت کارتن بسته بندی.
 • نرخ کرایه وانت بار چگونه تعیین می شود؟
 • قیمت بیمه نامه اسباب کشی در شرکت حمل بار سرو.
 • قیمت اسباب کشی در تهران در سال ۱۴۰۱.
 • نرخ کرایه انبار.
 • هزینه حمل خرده بار.

 

قیمت اسباب کشی به شهرستان

 حمل بار به شهرستان نیاز به برنامه ریزی دقیق و استفاده از ماشین های حمل بار مناسب می باشد. اتوبار سرو شرایط لازم برای اسباب کشی به خارج از شهر تهران را به طور کامل فراهم و مدیریت می کند. این شرکت و باربری زعفرانیه برای تعیین قیمت اسباب کشی از تهران به شهرستان ها موارد زیر را بررسی می کند:

 • نوع ماشین حمل بار (سبک، سنگین و نیمه سنگین).
 • مسافت طی شده از مبدا تا مقصد.
 • حجم، مقدار و نوع بار.
 • شرایط جاده از لحاظ جوی و ترافیکی.

قیمت اسباب کشی

 

هزینه حمل وسایل سنگین در اتوبار سرو با تخفیف ۲۵ درصد

اتوبار سرو قیمت اسباب کشی را بر مبنای مجموع هزینه ی تمامی مراحل تعیین می کند. به طور قانونی و طبق مصوب اتحادیه یک سری از لوازم جزء اثاثیه منزل محسوب نمی شود. در این شرکت حمل بار هزینه حمل و جا به جایی یک سری وسایل مانند تردمیل، پیانو، کتابخانه و آکواریوم به صورت جداگانه تعیین می شود. اما با وجود این مساله به شما پیشنهاد می کنیم نگران هزینه ها نباشید چرا که ما تمام مراحل را با تخفیف انجام می دهیم و هزینه ها را برای شما عزیزان سرشکن خواهیم کرد.

 

قیمت اسباب کشی

نرخ کارگر اسباب کشی

نرخ اسباب کشی در اتوبار سرو کاملا قانونی و منصفانه و بر طبق قوانین مصوب در تعاونی تعیین می شود. برای یک بار هم که شده در طول زندگی شما شهروندان گرامی مجبور به انجام اسباب کشی خواهید بود. هر اندازه که از لحاظ جسمی توانایی بالایی برای جا به جا کردن اثاثیه منزل داشته باشید باز هم نیاز به تحربه و مهارت دارید. اگر می خواهید اسباب کشی مناسب و ایمنی را تجربه نمایید بهتر است کار را به کارگران ماهر اتوبار سرو بسپارید. هزینه اسباب کشی هر چقدر هم که بالا باشد اگر با مهارت بالا انجام شود نتایج بهتری را به بار خواهد آورد. نگران هزینه ها نباشید چرا که شرکت از قیمت های منصفانه و قانونی استفاده می کند. برای اطلاع از چگونگی عملکرد کارگران اتوبار سرو ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

 

کرایه کامیون اثاث کشی در باربری سرو چقدر است؟

از دیگر عوامل تاثیر گذار در ایمنی و قیمت اسباب کشی ماشین های حمل بار استفاده شده است. به این معنی هر چقدر ماشین های که برای انتقال بار استفاده می شوند مجهزتر و ایمن تر باشند اثاث کشی مناسبتری را انجام خواهید داد. نوع ماشین حمل بار به کار گرفته شده در مقدار نهایی قیمت اسباب کشی نقش دارد. در باربری مرزداران کرایه ماشین های سنگین مانند کامیون و خاور نسبت به ماشین های سبک هزینه ی بیشتری دارد. اتوبار سرو تخفیف ۳۵ درصدی را برای کرایه انواع ماشین های حمل بار در نظر می گیرد.

قیمت کارتن بسته بندی

زمانی که صحبت از قیمت اسباب کشی می شود شامل مرحله ی بسته بندی نیز می شود. وقتی سخن از بسته بندی اسباب کشی باشد ناخودآگاه ذهن ها به سمت نوع کارتن استفاده شده کشیده می شود. این شرکت از انواع کارتن های چند لایه و محکم با وزن سبک و قیمت پایین برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می کند. همانطور که گفته شد قیمت اسباب کشی به هزینه تجهیزات و کارتن های استفاده شده برای بسته بندی بستگی دارد. 

بسته بندی اثاثیه منزل

نرخ کرایه وانت بار چگونه تعیین می شود؟ 

همانطور که در بالا اشاره کردیم از عوامل تاثیر گذار در نرخ اثاث کشی می توان به نوع ماشین های حمل بار اشاره کرد. اتوبار سرو مانند باربری ولیعصر علاوه بر حمل و جا به جایی بارهای سنگین وزن، انتقال و حمل خرده بار را نیز انجام می دهد. حمل و جا به جایی بارهای سبک و کم وزن را با وانت بار و نیسان تلفنی انجام می دهد، نرخ کرایه این ماشین ها به شرح زیر است:

 • نرخ کرایه وانت تلفنی: ۱ میلیون و پانصد هزار.

کرایه نیسان تلفنی: ۱ میلیون و دویست هزار تومان.

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در شرکت حمل بار سرو

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در شعبه های اتوبار سرو اعم از باربری دربند  به صورت کاملا رایگان ارائه می شود. بنابراین بدون در نظر گرفتن قیمت اسباب کشی تضمین شده ی را انجام می دهید. هر گونه حادثه ی که در طول اسباب کشی چه در تهران و چه در شهرستان ها رخ دهد تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد. تمامی کارهای لازم برای ارائه ی بیمه نامه اثاث کشی توسط کارشناسان ما انجام می شود.

هزینه اسباب کشی

قیمت اسباب کشی در تهران

هزینه اسباب کشی در داخل شهر تهران مانند حمل بار به شهرستان بر اساس مقدار قیمت مصوب اتحادیه حمل و نقل تعیین می شود. اتوبار سرو و باربری درکه حمل بار به تمام مناطق تهران را با تخفیف ۲۰ تا ۴۰ درصد انجام می دهد. شما مشتریان گرامی می توانید با مشاورین ما صحبت کنید و از قیمت تک تک مراحل اسباب کشی مطلع شوید.

نرخ کرایه انبار

گاهی اوقات انتقال بار به دلایلی مانند بدی آب و هوا به تعویق می افتد بنابراین اتوبار سرو با اجاره انبارهای موقت سلامت بارتان را تضمین می کند. اجاره این انبارها کاملا رایگان است و پولی بابت آن از شما دریافت نمی شود. با خیالی آسوده در هر زمان که خواستید می توانید از خدمات این شرکت با هزینه اثاث کشی پایین بهره مند شوید.

هزینه حمل خرده بار

هزینه اسباب کشی در شرایط مختلف و برای هر نوع مشتری در شرکت حمل بار سرو متفاوت است. اتوبار سرو مانند شعبه باربری هفت تیر هر گونه باری را در هر حجم و اندازه ی برای شما مشتریان گرامی جا به جا می کند. جا به جایی خرده بار یکی از مسایل چالش برانگیز است که باعث می شود مشتریان دچار سردرگمی می شوند. این شرکت حمل بار سیستمی جداگانه برای انتقال خرده بار راه اندازی کرده است که بدون هزینه اضافی این کار را برای شما انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *