باربری در استاد معین

باربری در استاد معین و باربری مرزداران در غرب تهران قرار دارند، با این وجود به شهرستان ها نیز خدمات خود را ارائه می دهند. اسباب کشی و مراحل مختلف آن در باربری استاد معین تهران با استفاده از بهترین و به روز ترین امکانات انجام می شود. در این شرکت و باربری ولیعصر جا به جایی بار با استفاده از ماشین های حمل بار سبک و سنگین و نیمه سنگین مجهز انجام می شود. هدف اتوبار استاد معین با هدف کسب رضایت شما مشتریان گرامی در تمام روزهای هفته، تخفیف هایی را ارائه می دهد. شما مشتریان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در این سایت همراه باشید.

 

 • فهرست:
 • شماره باربری در استاد معین.
 • چه خدمات اسباب کشی در باربری استاد معین ارائه می شود؟
 • قیمت اسباب کشی در شرکت حمل بار استاد معین چقدر است؟
 • کارگر حمل اثاثیه منزل در شرکت حمل بار استاد معین.
 • وانت تلفنی در استاد معین.
 • نرخ کرایه ماشین های حمل بار در استاد معین.

 

شماره باربری در استاد معین

برای اینکه بتوانید خدمات اسباب کشی در باربری شهرزیبا و باربری در استاد معین را رزرو نمایید، بهتر است با ما تماس بگیرید. در سایت اتوبار سرو و تمام مناطق آن شماره تلفن های این شرکت حمل بار را درج کرده ایم و می توانید با این شماره ها تماس بگیرید. هدف ما از این کار رزرو هر چه راحتتر شما مشتریان گرامی و ارتباط برقرار کردن با مشاورین این شرکت است.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

چه خدمات اسباب کشی در باربری استاد معین ارائه می شود؟

شرکت حمل بار استاد معین و باربری تعاون دارای تجربه ی بیش از ۲۰ سال در حوزه اسباب کشی و بسته بندی هستند. اهالی محترم منطقه نهم تهران کاملا با خدمات این شرکت آشنایی دارند و شما مشتریان عزیز از ما رضایت کامل را دارید. برای افرادی که برای اولین بار از خدمات ما استفاده می کنند، چند نمونه را در زیر آورده ایم.

 1. صدور بارنامه رایگان برای تمامی رانندگان.
 2. حمل بار به شهرستان با قیمت استثنایی.
 3. صادر کردن بیمه نامه رایگان.
 4. کمک گرفتن از رانندگان ماهر و با تجربه.
 5. استفاده از انواع ماشین های حمل بار مجهز.

باربری در استاد معین

قیمت اسباب کشی در شرکت حمل بار استاد معین چقدر است؟

اگر بخواهیم به طور دقیق و دریک لیست قیمت مراحل مختلف اسباب کشی در اتوبار استاد معین و باربری هفت تیر را شرح دهیم، کار غیر ممکنی می باشد. چرا که روز به روز قیمت کرایه ماشین های حمل بار و دیگر امکانات در حال تغییر است. به همین دلیل برای اینکه دقیق بدانید قیمت این شرکت حمل بار چقدر است با ما تماس بگیرید. هزینه یکی از مواردی است که مشتریانمان به طور دقیق مقدار آن را جویا هستند، اما ذکر این نکته بسیار مهم است که برای هر مشتری، نرخ متفاوتی را اعلام خواهیم کرد. در لیست زیر یک سری از مواردی که به نوعی تعیین کننده نرخ اسباب کشی در این شرکت هستند را مشاهده می فرمایید:

 • نوع وسیله ی نقلیه.
 • تعداد طبقات ساختمان.
 • تعداد پله ها.
 • مقدار مسافت طی شده.
 • اجاره یا عدم اجاره انبارهای موقت.

کارگر حمل اثاثیه منزل در شرکت حمل بار استاد معین

کارگران باربری استاد معین همگی دارای مهارت و تجربه ی کافی در حوزه اسباب کشی و بسته بندی هستند. قبل از استخدام این افراد کارشناسان ما دوره ها و کارگاه های آموزشی را برای آن ها تشکیل می دهند. بنابراین مقدار مهارت این افراد یکی از مهم ترین پارامترهای اصلی در این شرکت حمل بار است. به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید:

وانت تلفنی در باربری استاد معین

باربری نزدیک استاد معین از انواع ماشین های حمل بار کوچک و بزرگ برای جا به جایی بار و اسباب کشی استفاده می کند. نیسان تلفنی، وانت بار، خاور، ایسوزو و تریلی ها از جمله ماشین های شرکت حمل بار استاد معین محسوب می شوند. جا به جایی بار در این شرکت با استفاده از مجهزترین وسایل نقلیه در سطح شهر تهران و شهرستان ها انجام می شود. ماشین های این شرکت مجهز به پتو، کپسول آتش نشانی و وسایل ایمنی ضروری هستند و باعث حفظ ایمنی کار می شوند. ما انتقال بار از تهران به تمام شهرهای ایران از شمال تا جنوب کشور را با کمک رانندگان با تجربه انجام خواهیم داد. برای استعلام گرفتن از میزان قیمت کرایه ماشین های شرکت بهتر است با ما تماس حاصل فرمایید.

نرخ کرایه ماشین های حمل بار در استاد معین

باربری استاد معین ماشین های حمل بار سبک و سنگین را با قیمت های زیر اجاره می دهد. ماشین هایی که برای اسباب کشی بارهای حجیم به کار می بریم نرخ کرایه ی بیشتری دارند. به عنوان مثال انواع تریلی ها مانند کفی، جفت و ترانزیت را برای حمل بارهای حجیم از تهران به شهرستان ها به کار می بریم. این وسایل نقلیه و ماشین های سبک وانت تلفنی و نیسان بار را با نرخ های مصوب اتحادیه حمل بار کرایه می دهیم. البته با اعمال تخفیف های ۲۵ درصدی می توانید انواع ماشین های مخصوص حمل بار را در این شرکت به راحتی رزرو نمایید.