باربری دیباجی

باربری دیباجی مشابه با باربری نیاوران دارای سال ها فعالیت درخشان در زمینه اثاث کشی در شمال تهران می باشد. خدمات اثاث کشی در باربری نزدیک دیباجی همانند باربری سعادت آباد با به روزترین امکانات ارائه می شود. شما مشتریان گرامی می توانید در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه به ما مراجعه نمایید. فعالیت شرکت باربری در دیباجی به صورت تمام وقت و حتی در روزهای تعطیل نیز می باشد. در ادامه تمامی موارد لازم و ضروری در حوزه اسباب کشی را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

شماره باربری دیباجی

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری دیباجی.
 • وانت تلفنی در دیباجی.
 • نرخ کرایه ماشین های وانت تلفنی و نیسان بار در باربری دیباجی.
 • شرکت حمل بار دیباجی چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟
 • قیمت خدمات اسباب کشی در اتوبار دیباجی چقدر است؟
 • کارگران حمل بار حرفه ی در باربری دیباجی.

 

شماره باربری دیباجی

باربری در دیباجی دارای بهترین امکانات با قیمت اسباب کشی بسیار منصفانه و قانونی است. ماشین های حمل بار در این شرکت کاملا مجهز و دارای انواع مختلف سبک و سنگین و مسقف هستند. شما مشتریان گرامی برای رزرو خدمات می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان هستیم و بهترین خدمات را برای شما رزرو خواهیم کرد.

 

22096794

22096824

09128915218

 

وانت تلفنی در دیباجی

همانطور که گفتیم ماشین های شرکت حمل بار دیباجی از انواع وانت تلفنی، نیسان بار و خاور و انواع تریلی تشکیل شده اند. ما چندین دستگاه از وانت تلفنی و سایر ماشین های سبک را در نقاط مختلف تهران مستقر کرده ایم. از تریلی ها مانند کفی، تک و جفت برای انتقال بار در مسیرهای طولانی تهران تا شهرستان ها استفاده می کنیم. جهت رزرو این وسایل نقلیه کافی است با مشاورین ما صحبت نمایید و با توجه به نوع کالا و وزن آن ها مناسب ترین ماشین ها را به مقصد ارسال خواهند کرد.

نرخ کرایه ماشین های وانت تلفنی و نیسان بار در باربری دیباجی

برای آگاهی از نرخ به روز کرایه ماشین های حمل بار سبک و سنگین در این شرکت می توانید با ما تماس بگیرید. اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که نرخ کرایه وانت بار، ایسوزو و دیگر ماشین ها را طبق قانون تایید شده در اتحادیه حمل و نقل تعیین می کنیم. همچنین تخفیف های ۱۰ تا ۳۵ درصد را هم بر قیمت اجاره ی ماشین ها اعمال خواهیم کرد که به میزان بالایی هزینه ها را کاهش می دهد. در واقع هدف ما از این کار حفظ رضایت شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد.

 1. نرخ کرایه وانت بار در شرکت حمل بار دیباجی: دو میلیون تومان.
 2. قیمت اجاره نیسان تلفنی: یک میلیون و هفتصد هزار.
 3. نرخ اجاره خاور: سه میلیون.
 4. کرایه انواع تریلی: چهار میلیون و پانصد هزار تا پنج میلیون تومان.

باربری دیباجی

شرکت حمل بار دیباجی چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

اگر بخواهیم در مورد خدمات ارائه شده در باربری دیباجی صحبت نماییم، قطعا زمانبر و خارج از حوصله ی شما می باشد. به همین دلیل چند مورد از مهم ترین آن ها را در زیر قید کرده ایم:

 • حمل بار به شهرهای اطراف تهران به صورت همه روزه.
 • ارسال بار از تهران به شهرستان ها با تخفیف.
 • اعزام کارگران حمل بار به محل اسباب کشی.
 • صدور بارنامه برای تمام رانندگان.
 • صادر کردن بیمه نامه اسباب کشی قانونی.
 • تشکیل دوره های آموزشی برای کارگران.
 • ارائه ی جلسات مشاوره رایگان اثاث کشی.
 • انجام انبارداری، چیدمان و بسته بندی اصولی توسط کارگران حرفه ی.
 • ارائه ی تخفیف برای تمام مشتریان.

قیمت خدمات اسباب کشی در اتوبار دیباجی چقدر است؟

قیمت اسباب کشی در اتوبار سرو و شعبه های مختلف آن مانند باربری نوبنیاد کاملا قانونی تعیین می شود. هر مدت یکبار تعاونی حمل بار هزینه کرایه وسایل نقلیه و دیگر موارد مانند تعرفه بسته بندی و چیدمان اثاثیه را تعیین می کند. ما با تبعیت از این تعرفه ها، نرخ مشخص و مناسبی را برای انجام اسباب کشی در تهران و به شهرستان ها تعیین می کنیم. گاهی اوقات در مقدار قیمت ها در شرکت های حمل بار نوساناتی وجود دارد که باعث نارضایتی مشتریان می شود. اما ما این مژده را به شما خواهیم داد که قیمت تک تک خدمات ارائه شده در این شرکت با نرخ دولتی و با در نظر گرفتن تخفیف، تعیین می شود.

کارگران باربری دیباجی

کارگران حمل بار حرفه ی در باربری دیباجی

کارگر حمل اثاثیه در باربری دیباجی با گذراندن دوره های آموزشی، اسباب کشی آسان و بدون دردسری را برای شما انجام می دهند. این شرکت حمل بار مانند باربری ولیعصر کارگران کاربلد و ورزیده را برای انجام مراحل اسباب کشی استخدام می کند. برای اینکه از نزدیک شاهد فعالیت این کارگران باشید بهتر است ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید.