وانت بار تهران

وانت بار تهران و نیسان بار از جمله ماشین های حمل و نقل بسیار پر کاربرد در صنعت حمل بار هستند. اتوبار سرو و شعبه باربری ولیعصر از انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین از جمله وانت تلفنی، خاور و انواع تریلی جهت جا به جا کردن وسایل و اثاثیه استفاده می کند. کرایه وانت بار و دیگر وسایل نقلیه در این شرکت طبق قوانین حاکم در تعاونی حمل و نقل تعیین می شود. برای اینکه از قیمت های به روز نرخ کرایه ماشین های حمل بار در این شرکت، با شماره های این سایت تماس بگیرید.

وانت بار تهران

 • فهرست محتوا:
 • شماره وانت بار تهران.
 • خدمات وانت تلفنی تهران.
 • نرخ کرایه وانت بار در اتوبار سرو چقدر است؟
 • درخواست وانت بار با کارگر.

شماره وانت بار تهران

اگر می خواهید از خدمات ارائه شده در شرکت اتوبار سرو بهره مند شوید، با شماره وانت بار در این سایت تماس بگیرید. ما به صورت ۲۴ ساعته کار رزرو وانت تلفنی و دیگر ماشین های حمل بار را انجام می دهیم و در این زمینه محدودیتی نداریم. این شرکت از ماشین های سبک برای جا به جا کردن و انتقال بارهای کم وزن و سبک استفاده می کند. از طریق باربری آنلاین، شماره های سایت و همچنین به صورت حضوری می توانید خدمات وانت تلفنی در این موسسه را رزرو نمایید.

خدمات وانت تلفنی تهران

اتوبار سرو خدمات اسباب کشی بی نظیری را با قیمت های استثنایی در خدمت شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها قرار می دهد. باربری مرزداران و مراکز دیگر اتوبار سرو خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

 1. ارائه ی انواع ماشین های سبک و سنگین.
 2. دادن تخفیف به تمام مشتریان در تهران و شهرستان ها.
 3. تشکیل جلسات مشاوره باربری.
 4. صدور بارنامه وانت تلفنی رایگان.
 5. صادر کردن بیمه نامه قانونی.
 6. تعیین قیمت های مصوب اتحادیه حمل و نقل.

وانت بار تهران

نرخ کرایه وانت بار تهران در اتوبار سرو چقدر است؟

همانطور که در بالا عرض کردیم اتوبار سرو، تمامی قیمت ها، از جمله نرخ کرایه وانت تلفنی و دیگر ماشین های حمل بار را با توجه به مقدار هزینه های تعاونی تعیین می کند. باربری انقلاب و دیگر شعب اتوبار سرو به سرعت و بدون معطلی کار رزرو وانت تلفنی و خاور و نیسان بار را برای شما انجام می دهند. نرخ کرایه این ماشین ها با تخفیف ۲۵ درصد به شما اعلام می شود و با قیمت های بسیار کم و ارزان می توانید از خدمات ما استفاده کنید. یک سری از قیمت های این ماشین های حمل بار به صورت زیر است:

 • نرخ اجاره نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار.
 • نرخ کرایه وانت بار: دو میلیون تومان.
 • قیمت اجاره خاور: سه میلیون.
 • نرخ کرایه خاور مسقف: سه میلیون و پانصد هزار.

درخواست وانت بار با کارگر

یک سری از شرکت های حمل بار، خدمات محدودی را در حوزه اسباب کشی ارائه می دهند. اتوبار سرو سعی می کند خدمات خود را گسترده و فقط مختص به ماشین های حمل و نقل قرار نمی دهد. شما می توانید وانت تلفنی و دیگر وسایل نقلیه را با کارگران باربری شرکت، با قیمت های کم رزرو نمایید. ما در تمام نقاط تهران ماشین های متعددی را مستقر نموده ایم و بدون اتلاف وقت کار اسباب کشی شما را انجام می دهیم. برای درخواست وانت بار و دیگر ماشین های حمل بار در این شرکت با ما و باربری گاندی تماس بگیرید و بدون معطلی اثاث کشی نمایید.

وانت بار تهران