باربری آریا شهر

باربری آریا شهر با باربری محدوده پونک کار اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه داخل بارتان را در باربری تهران بر عهده پرسنل ماهر و خبره قرار داده است. این افراد دارای تخصص و مهارت لازم در این زمینه هستند و بدون هیچ گونه نقصی کارتان را انجام خواهند داد. خدمات ارائه شده در باربری آریا شهر تهران و باربری تهرانسر در تمامی نقاط تهران و شهرستان ها می باشد و در این مناطق دارای مشتریان ثابتی هستند که از چگونگی انجام مراحل مختلف و هزینه ها کاملا مطلع هستند.این موسسه و باربری ازگل در ایام تعطیل هم در خدمت شما عزیزان هستند و کار جابه جایی بار و اثاث کشی را انجام می دهند.

برای ارتباط با کارشناسان باربری در آریا شهر شماره های زیر را بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری تهرانپارس

وانت تلفنی آریاشهر

وانت تلفنی و دیگر ماشین های مخصوص حمل بار در این شرکت و باربری نامجو کاملا ایمن هستند و به صورت مسقف و کف موکت کاری شده جهت حمل و اثاث کشی بارتان فرستاده خواهند شد، هدف ما کسب رضایت شما هموطنان گرامی است، جهت رزرو در هر زمان که خواستید با شماره تلفن های سایت تماس حاصل فرمایید.

 

هزینه باربری فرشته

ماشین های استفاده شده برای جا به جایی بار و اسباب کشی در این شرکت سر پوشیده هستند و در هر شرایط آب و هوایی می توانید اسباب کشی نمایید و جای هیچ گونه نگرانی نیست و این وسایل نقلیه مخصوص حمل بار شامل:

  • وانت تلفنی و نیسان بار.
  • خاور و ایسوزو و کامیون در اندازه های مختلف و … می باشد.