باربری آزادی

باربری آزادی و اتوبار آریا شهر با مدیریت اصولی و همه جانبه در باربری تهران ، اسباب کشی را در تمام نقاط سطح شهر و شهرستان ها انجام می دهد، پرسنل ماهر و خبره ما و باربری مرزداران تمامی مراحل اثاث کشی را با ایمنی کامل انجام می دهد. باربری میدان آزادی با به کار بردن تجهیزات به روز و مناسب اثاثیه منزل، شرکت و ادارات دولتی را انجام می دهند و در این زمینه دارای تجربه چندین ساله هستند، باربری محدوده آزادی به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان خود در شهرستان ها و تهران می باشد.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

خدمات باربری آزادی

قیمت باربری میدان آزادی

باربری میدان آزادی هزینه اسباب کشی را برای مشتریان خود، با دادن تخفیف های مختلف در مناسبت ها و روزهای به خصوص، کاهش می دهد. تعرفه ها بر اساس موارد متعدد، نوع ماشین حمل بار به کار گرفته شده، مسافت طی شده و زمان صرف شده و… در نظر گرفته می شود. که کاملا بر اساس تعرفه های اتحادیه می باشد، به لینک تعرفه ها مراجعه و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

باربری آزادی

گاهی اوقات به دلیل هزینه بالای شرکت های حمل و نقل قادر نخواهید بود که اسباب کشی نمایید. یا به اجبار خود این کار را انجام می دهید که به دلیل کم تجربگی خسارت هایی را به اثاث و وسایل منزلتان وارد خواهید کرد. اما این شرکت با دادن تخفیف به مشتریان خود به میزان بالایی هزینه ها را کاهش می دهد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری آزادی تهران

 

باربری آزادی

باربری آزادی تهران از مرغوب ترین تجهیزات جهت  بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می کند. گاهی اوقات تهیه کارتن و دیگر تجهیزات لازم بسیار مشکل است. مشتریان ما تجربه لازم در این زمینه را ندارند. به همین دلیل کارگران ما مسئول خرید این تجهیزات هستند. بنابراین جای نگرانی نیست چرا که بدون دریافت هزینه بهترین وسایل بسته بندی را در اختیارتان قرار خواهیم داد. 


 

به شما پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از نحوه انجام بسته بندی در اتوبار آزادی ویدئو زیر را مشاهده فرمایید: