باربری ارتش

باربری ارتش و باربری اختیاریه  با توجه به اینکه ممکن است در طول اسباب کشی آسیب‌هایی به اثاث داخل بار وارد شود، به شما توصیه می کنند یک شرکت مناسب و حرفه‌ای را برای جا به جا کردن بارتان انتخاب نمایید تا با خیالی آسوده کارتان به اتمام برسد. باربری بلوار ارتش با کمک گرفتن از پرسنل ماهر و حرفه‌ای در این زمینه بهترین خدمات را ارائه می دهد. این افراد دوره‌های آموزشی را در باربری تهران لازم را در این زمینه گذرانده‌اند و از صفر تا صد اثاث کشی مطلع هستند. کافی است با شماره تلفن‌های باربری محدوده ارتش تماس بگیرید تا کارشناس‌های ما که در ساعت های مختلف از شبانه روز جوابگو خواهند بود، شما را راهنمایی کنند.

جهت اطلاع از نحوه عملکرد پرسنل باربری اتوبان ارتش ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

 

 

 

هزینه باربری بلوار ارتش

باربری بلوار ارتش و باربری نوبنیاد تمامی مراحل مربوط به اسباب کشی را با در نظر گرفتن تعرفه های مصوب اتحادیه انجام می دهد، یکی از مهم ترین موارد که برای مشتریان اهمیت زیادی دارد، قیمت انجام مراحل مختلف اثاث کشی است، برای کاهش استرس شما هموطنان عزیز در مورد قیمت ها از تخفیف های گسترده ای استفاده می کند.

تخفیف های باربری ارتش در موارد زیر اعمال می شود:

  • به مناسبت اعیاد و تعطیلات.
  • جا به جایی جهزیه عروس.
  • حمل بار به شهرستان.

 

باربری ارتش

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری اتوبان ارتش

حمل بار در مسافت های طولانی و به شهرستان ها کاری پر زحمت و پر هزینه است. اما اتوبار ارتش کار را برای شما اهالی محترم مناطق مختلف تهران و شهرهای اطراف آسان کرده است. ما کمترین هزینه های ممکن را در نظر خواهیم گرفت تا مشتریانی که در شهرستان ها داریم مانند همیشه با خیالی آسوده اسباب کشی نمایند. جهت اطلاع از تخفیف های در نظر گرفته شده با شماره های ما تماس حاصل نمایید.

 

باربری ارتش

 

شماره باربری محدوده ارتش 

باربری ارتش از شعب بنام اتوبار سرو در شرق تهران، بصورت شبانه روزی در خدمت همشریان ساکن در این منطقه از تهران است. همکاران زحمت کش ما توانسته‌اند رضایت کامل مشتریان را دست آورند. یکی از عوامل مهم در این خرسندی را میتوان در پاسخگویی و راهنمایی دلسوزانه کارشناسان ما به افرادی دانست که با شماره باربری ارتش تماس می‌گیرند و سوالات و ابهامات خود را مطرح می‌کنند.

باربری ارتش

بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار ارتش

می توان گفت که مهم ترین مرحله اسباب کشی قسمت بسته بندی است که بر تک تک مراحل دیگر تاثیر مهمی دارد. باربری محدوده ارتش از تمهیدات زیر جهت انجام یک بسته بندی ایمن استفاده می کند:

  • استفاده از کارتن های مرغوب به عنوان مثال زمانی که از کارتن های نامرغوب استفاده شود در هنگام جا به جایی امکان دارد که به طور کامل پاره شود.
  • به کار بردن کارتن ها در سایزهای مختلف و کارتن های مخصوص جهت حمل لباس و رخت خواب.
  • به کار بردن چسب هایی با عرض پهن و ۱۰ سانتی جهت بستن درب کارتن ها چون اگر درب آن ها در طول مسیر باز شود قطعا وسایل داخل آن به بیرون ریخته می شود.

باربری ارتش

شماره تلفن : 88584613

هزینه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری ارتش

همانطور که در جریان هستید اتوبار ارتش نرخ های قانونی را جهت انجام اسباب کشی در نظر می گیرد. مرحله بسته بندی نیز به همین شکل با قیمت های مصوب انجام می شود. تفاوتی که وجود دارد تهیه تجهیزات بسته بندی است که هزینه ی جداگانه ی نسبت به دستمزد کارگران دارد.